Dodaj do ulubionych

Hotel nowo wybudowany - za i przeciw

20.01.19, 20:38
Co sądzicie o tym? Z jednej strony nie ma opinii, nie wiadomo jaki będzie w praktyce itp. Z drugiej - może strzał w dziesiątkę? Itaka (ale.tez biura niemieckie) mają hotel na Kos. Info Itaki - planowane otwarcie w kwietniu, info niemieckie - planowane otwarcie w maju. Od razu mi się przypomina passat 200.000 km w.Niemczech ale w.Polsce nagle 99.000 km :) A co jak nie zdążą z otwarciem? To jest tez wiarygodności biura - powinni dac do lepszego hotelu. Była jakaś afera na Krecie rok temu że hotel nie zdazyl z remontem.
Edytor zaawansowany
  • lena354 21.01.19, 00:28
    Jeśli miałyby to być wakacje w maju to pewnie miałabym obawy,że mogą nie zdążyć z budową, i biuro wybierze zastępczy hotel za mnie.Teoretycznie powinien być lepszy,ale więcej * nie zawsze znaczy lepszy.Jednak wolę mieć wpływ na lokalizację.
    Jeśli chodzi o takie nowe hotele to na pewno na plus jest to,że na początku obsługa bardzo się stara,nie jest znudzona pracą,jest świeża i otwarta na gości.Z minusów to być może to,że hotel nie będzie wykończony na tip top,i będą trwały jakieś prace wykończeniowe,mniej lub bardziej uciążliwe.
  • Gość: Asia IP: *.184.252.28.ipv4.supernova.orange.pl 21.01.19, 09:36
    A tą obsługą. która się stara to może być bardzo różnie, trafiłam kiedyś do takiego świeżutkiego hotelu i obsługa była dramatyczna, jacyś ludzie chyba z łapanki, wszystko dopiero się organizowało, totalny bałagan i prowizorka, więc ja osobiście nie polecam takiego rozwiązania.
    Takie nowe hotele kuszą na ogół niższymi cenami, ale to loteria co się w zamian otrzyma. Ja wolę jechać do sprawdzonego hotelu, który ma już jakieś opinie, bo wtedy nie kupuję kota w worku
  • dodekanezowiec 21.01.19, 10:13
    Aż tak kusząca cena nie jest. Lambi Palace na Kos, między Atlantisem a Blue Lagoonami. I jeśli chodzi o lokalizacje i standard i ceny.
  • apre12 31.05.19, 15:38
    Jakieś informacje o Lambi Palace?
  • dodekanezowiec 31.05.19, 17:48
    Śledź na Itace czy są pierwsze opinie. Terminy maj czy czerwiec szybko zniknęły. Bądź to jednak przesunięto otwarcie bądź kwestia że prawie wszystko z Grecji się sprzedaje na pniu.
  • kubek290713 21.01.19, 21:25
    W ub roku byliśmy z Itaki w Bułgarii w nowo wybudowanym hotelu. Miał być oddany w czerwcu i tak było ale były w większości negatywne opinie. My wystraszeni chcieliśmy zrezygnować ale stwierdziłam że jednak jedziemy. Wczasy były na początku sierpnia i to były nasze najlepsze wakacje. Hotel piękny, wszyscy się starali, wakacje udane.... chciałabym tam jeszcze raz ale cena bardzo podskoczyła w górę... Warto było zaryzykować
  • joasia_koo 29.01.19, 15:48
    Byłam w sierpniu w hotelu oddanym w kwietniu. Zdążyło się, że wchodzimy któregoś dnia do pokoju a tam Pan maluje ścianę. Nie było to fajne. Do tego roślinność jeszcze mikro. Mam wrażenie, że jeszcze nie działały wszystkie bary i kuchnia też na pół gwizdka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka