Dodaj do ulubionych

Biuro podróży Joanna - Świetne!

05.07.19, 10:37
Wraz z mężem wybraliśmy się na wyjazd z biurem podróży Joanna Holiday. Początkowo mieliśmy kilka pomysłów, gdzie pojechać, ale nie mogliśmy się zdecydować. Po rozmowie z przedstawicielem biura zdecydowaliśmy się na podróż do Truskawca. Było to jedno z miejsc, które wcześniej braliśmy pod uwagę, bo wiele dobrego słyszeliśmy o nim i okazało się, że biuro Joanna organizowało tam wycieczkę. Truskawiec słynie ze źródeł wód mineralnych, przez co jest polecany jako miejsce warte odwiedzenia.

Zdecydowaliśmy się na zakwaterowanie w centralnej części miasta. Pokoje były bardzo ładne i wyposażone we wszystkie standardy typu TV, czajnik, własna łazienka, ręczniki itd. Wyżywienie w pakiecie 3 razy dziennie, oczywiście wiadomo, że kuchnie są różne i nie każdemu odpowiadają smaki inne niż te, do których przywykło się w kraju. Ja, osobiście, uwielbiam próbować nowe potrawy i poznawać, co raz to inne smaki. Bardzo się cieszę, że częściej i częściej stawia się na to, aby turyści z zagranicy mogli poznać typowe smaki odwiedzanego kraju albo regionalne frykasy. Potrawy otrzymywaliśmy zawsze na czas, jak coś miało być ciepłe, to takie właśnie było, ale przede wszystkim, zawsze były bardzo, bardzo smaczne – istna uczta dla podniebienia.

Jak powszechnie wiadomo Ukraina nie jest bogatym krajem, a ludziom tam żyje się ciężko. Mimo to, a może właśnie dzięki temu, większość spotkanych osób jest bardzo otwarta i serdeczna. Ponadto sama przyroda, często niemal nie ruszona ręką człowieka jest piękna. Należy jednak brać poprawkę na to do jakiego kraju jedziemy. Po przeczytaniu kilku wpisów na forum, kieruję ten komentarz szczególnie do tych, którzy oczekują luksusów na miarę apartamentu dla królowej Elżbiety.

Jeśli chodzi o transport, nie mam żadnych zastrzeżeń. Główne drogi są w porządku, na bocznych bywa różnie, ale ogólnie jest podobnie jak w Polsce jeszcze kilka lat temu. Za to kolei wyprzedza naszą. Niektórzy uwielbiają długie podróże, a inni totalnie są umordowani już po godzinie (jak mój mąż).

Podsumowując, bardzo dobrze wspominam wypoczynek w Truskawcu. Wraz z mężem czytaliśmy wiele opinii zanim zdecydowaliśmy się jechać, bo nie lubię niejasnych sytuacji i uważam, że większość osób krytykujących ma dziwne podejście do życia. Z czystym sumieniem polecam to miejsce wszystkim, którzy chcą wypocząć i doświadczyć prawdziwego piękna Ukrainy. Wyjazd okazał się dobrze zorganizowany, współpraca z biurem przebiegała sprawnie i przyjemnie. W przyszłym roku planujemy pojechać z biurem Joanna na pewno!

Pozdrawiam
Gabrysia
Edytor zaawansowany
  • Gość: Hubi IP: 156.17.137.* 05.07.19, 10:50
    Bardzo dobrze powiedziane! Naprawdę nie ma się o co czepiać samego biura :)

Pozdro,
    Hubi
  • gabrysia_ski 30.07.19, 12:25
    Dokładnie :)
  • daria 30.07.19, 12:34
    Przeglądałam forum i natknęłam się na ten wątek. Pisałam kiedyś juz na ten temat. Ja osobiście byłam z tym biurem i nie mogę nic złego powiedzieć na jego temat. Bardzo dobre biuro, rozumiem niektórych co piszę, że im się nie podobało etc są różne przygody, ale nie oceniajmy od razu całego biura. Obsłudze zależy żeby każdy wrócił ze wspaniałymi wspomnieniami, wypoczęty. Ceny są bardzo przyjazne (mam porównanie bo od kilku lat siedzę w temacie biur podróży) i warto brac ich pod uwagę jeśli ktoś organizuje sobie wypoczynek poprzez biuro podróży. Fajną sprawą jest ich strona można się fajnie zainspirować do zwiedzania. Udanych wojaży wakacyjnych, pozdrawiam i polecam Biuro Podróży Joanna!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka