Dodaj do ulubionych

Indie - Ślady tygrysich łap na piasku - Rainbow

15.08.19, 17:30
Może ktoś był na wymienionej wycieczce z Rainbow i może podzielić się wrażeniami.
Z góry dziękuję za wszelkie praktyczne informacje.
Pozdrawiam
Jot.De
Edytor zaawansowany
  • viklinna 16.08.19, 19:30
    Z ciekawości zerknęłam na stronę Rainbow i widzę, że oferta nie jest obecnie dostępna w sprzedaży. Ja byłam na Kolorach Pustynnych Miast i mogłabym Ci co nieco opowiedzieć, chociaż program jest zupełnie rozbieżny z tym o który pytasz.
  • jicek_69 17.08.19, 10:14
    Jest dostępna na zimę 2020, trzeba ustawić odpowiednio parametry. My lecimy w lutym. Myślę, że program w części się pokrywa z Twoim (Dehli, Jaipur, Amber). Będę wdzieczny za praktyczne porady z tego regionu. W programie jest teatr w Agra, nie znalazłem opinii czy warto się wybrać (koszt 45 USD). My wybieramy się na początku lutego. W jakim czasie byłaś? Jestem ciekaw jakiej pogody można się spodziewać w tym czasie.
    Z góry dziękuję za informacje.
    Pozdrawiam
    Jot.De
  • olyjack 04.09.19, 19:17
    Mógłbym mieć prośbę do ciebie? Mogłabyś napisać coś o tej wycieczce? Interesuje mnie właśnie ta wycieczka. Marzę aby Indie zobaczyć. Czy jest czas wolny aby pochodzić sobie ulicami miast aby zobaczyć jak żyją ludzie w Indiach. Czy tylko jest czas na realizację programu wycieczki .
    I jeśli mogę zapytać czy braliście dolary czy euro na wymianę, a i jeszcze jedno. Czy z Warszawy lecieliście sami czy może był pilot wycieczki już z wami w Warszawie który leciał razem z wami. Pozdrawiam
  • viklinna 09.09.19, 23:32
    Cześć olyjack. Ogólnie program nie jest przeładowany, więc jest trochę czasu na samodzielne poruszanie się, ale jak to na objazdówkach - nie ma go bardzo dużo. My trafiliśmy na super pilota, który też mocno przybliżał nam niesamowicie ciekawą kulturę hinduską, religię, obyczajowość i niuanse polityczne, pokazywał nam bardzo dużo na bieżąco, tłumaczył rzeczy, które widzieliśmy na ulicy, tak więc wydaje mi się, że dość mocno dotykaliśmy tej kultury. Zdecydowanie bierz dolary, są preferowane w Indiach. Pododno Euro też się da, ale nie widziałam nikogo z tą walutą. Z nami pilot akurat leciał, ale to jest loteria, zależy jak im się pewnie praca ułoży. Ogólnie polecam bo Indie to jest chyba najciekawszy kuturowo kawałek świata. Kulinarnie też, jedzenie było przepyszne :)
  • kkk 10.09.19, 10:29
    Jak tam jest pod względem zdrowotnym? czy rzeczywiście na 2, 3 dzień połowa wycieczki ma problemy? trochę się tego obawiam...przy samym objeździe np. 15 dniowym (Kolory pustynnych Miast). zawsze biore probiotyki ale... wiadomo :) a w Indiach z tym ponoć najgorzej.
  • olyjack 10.09.19, 11:22
    Viklinna , bardzo dziękuję za odpowiedź. Myślę że zdecydowanie Indie to cel numer 1 na najbliższą wycieczkę. Miałbym jeszcze dwa ostatnie pytania. Chodzi mi i tak zwane błękitne miasto w Indiach. W programie jest właśnie. Spacerowaliście sobie po tym mieście czy tylko tak sobie można było z dalszą popatrzeć na to miast. I drugie , które z opinią z RT wyczytałem. Były kłopoty aby w bagażu mieć kable? Chodzi mi o kable do ładowarek telefonu czy bateri do aparatów. Z tych opinii pisało kilku turystów że nie powinno przewozić takich przedłużek, kabli. Nie rozumiem.
    To tyle. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka