Dodaj do ulubionych

booking.com

IP: *.hfhrpol.waw.pl 12.01.07, 14:16
Czy ktos rezerwowal bilety przez te strone? Czy jest bezpiecznie? Chodzi mi
glownie o to, ze prosza o podanie karty kredytowej...
Z gory dziekuje za odpowiedz!
Obserwuj wątek
    • Gość: kotolotek Re: booking.com IP: *.noname.net.icm.edu.pl 17.01.07, 10:05
      ja rezerwowalam hotel w Atenach na 2 noce i wszystko bylo ok do czasu, kiedy
      musialam rezerwacje odwolac. zrobilam to z wyprzedzeniem tygodniowym.
      telefonujac bezposrednio do hotelu - wiec zgodnie z regulaminem strony.
      poniewaz bylam wtedy juz w Grecji, nie sprawdzalam, co sie dzieje na moim
      koncie w banku. no a po powrocie odkrylam, ze oplata za te 2 noce i tak zostala
      sciagnieta z mojej karty! fakt, ze zwrocili mi kase w ciagu paru dni, ale co
      sie nadenerwowalam, to moje, no i w celu wyjasnienia nieporozumienia musialam
      dzwonic do biura w Amsterdamie.
    • heavyrain Re: booking.com 29.12.16, 12:13
      booking.com był może fajny 2 - 3 lata temu. Od czasu kiedy nie ma parytetu cenowego i hotele magą mieć różne ceny popularność booking.com wynika już chyba tylko z przyzwyczajenia użytkowników.
      Można znacznie taniej zarezerwować hotele przez porównywarki ( np najlepsza traviboo.com ) lub strony z pakietami typu travelist, triverna.
    • galp74 Re: booking.com 13.01.17, 09:33
      W tym roku zakupiłem pobyt w apartamenicie Penić w Chorwacji przez booking.com. Po rezerwacji i wpłaceniu całej kasy za pobyt otrzymałem e-mail od ludzi z apartamentu że nie mogą zarezerwować dla mnie apartamentu w podanym przeze mnie terminie bo mają swoich stałych klientów. Skontaktowałem się z booking.com, powiedzieli że znajdą coś innego i różnicę dopłaci nieuczciwy wynajmujący. Przesłano mi dwie propozycje niestety nie spełniały one moich oczekiwań oraz terminy wyjazdów. Poprosiłem jednak o zwrot kasy. W ciągu dwóch dni kasa wróciła na moje konto pomniejszona o kwotę 68 zł z jakimiś groszami. Tłumaczyli się że to kwestia kursu euro. Tak więc reasumując, nie mam wycieczki, mam mniej kasy o 68 zł z groszami, stracony cały długi weekend styczniowy na poszukiwaniu jakiejś alternatywy na wyjazd. Nie polecam !
      • ametystowa.pani Re: booking.com 13.01.17, 19:04
        dlatego ja płacę na miejscu, nie wysyłam zaliczek itd.. mogę sobie zmieniać spokojnie jakby coś. W tym roku też już zarezerwowałam i zapłacę w dniu przyjazdu. Nawet nie mam karty kredytowej;)

--
        "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne." William Shake­speare
    • race444 Re: booking.com 21.12.18, 15:21
      Rezerwowalem poprzez Booking.com juz ok. 40x i nigdy zadnego problemu
      Znizka 50 PLN lub 15 € w zaleznosci czy rezerwujesz z Polski czy z "€urolandu" poprzez link:
      booking.com/s/27_8/zenon756
    • budleja13 Re: booking.com 27.02.19, 23:42
      Rezerwowałam już przez booking co najmniej kilkadziesiąt razy i nie miałam problemu, nawet w szczególnych przypadkach booking załatwił mi bezkosztowe odwołanie po upływie terminu do anulowania rezerwacji. Na te kilkadziesiąt razy tylko raz miałam problem- ktoś próbował coś zapłacić w RPA posługując się numerem mojej karty, który podałam dla zapewnienia rezerwacji. Miało to miejsce po rezerwacji pokoju w sieciowym hostelu w UK, gdzie obsługa mówi w zulu - wniosek nasuwa się sam..., ale nie ma raczej wiele wspólnego z bookingiem, który polecam.
    • jackpaul Re: booking.com 13.10.19, 14:38
      Rezerwowałem kilka razy. Wszystko bez zarzutu. Teraz mam 50 zł zniżki od serwisu na 10 rezerwacji dla osób, które wykorzystają link www.booking.com/s/44_6/76a8c7d9

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka