Dodaj do ulubionych

Gdzie wakacje wrzesień/październik

IP: *.skynet.net.pl 19.04.07, 11:27
Witam, czy możecie mi powiedzieć, gdzie najlepiej spędzić wakacje na
przełomie wrzesień-październik i polecić biuro podróży?
Podrawiam
Edytor zaawansowany
  • ewelinam10 19.04.07, 12:31
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • b-w-w 19.04.07, 14:33
    a moze Kreta (bylismy w tamtym roku na poczatku wrzesnia) albo Tunezja (jedziemy
    tez we wrzesniu) ;)))
    --
    Liczymy do czterech ;))
    A oto Szymcia
  • Gość: gusia IP: *.Red-83-59-54.dynamicIP.rima-tde.net 22.04.07, 00:17
    A moze wybierzesz Gran Canarie? Mozesz zobaczyc oferty ze Scan Holiday. Bylismy
    w zeszlym roku pod koniec pazdziernika. Pogoda wspaniala, cieplo, kapiele w
    oceanie,opalanie i przepiekne krajobrazy.
  • Gość: gość IP: *.204.56.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.04.13, 17:17
    Zapraszam do Turcji z all inclusive za 1300pln/os, mój kontakt dkholiday@travelshops.pl
  • grekan 22.04.13, 02:14
    Kazda wyspa grecka albo Cypr, pogoda wspaniala w tym okresie.
  • Gość: wiki IP: *.rtr.core.icm.edu.pl 22.04.13, 12:14
    Byłam we wrześniu na Krecie, było 30 stopni - fantastycznie, w pierwszym tygodniu października w Turcji (Riwiera Turecka) i było 27 stopni - rewelacja, na pewno na Cyprze w tym okresie też jest super :)
  • wtopek 23.04.13, 08:07
    Egipt - temperatury w październiku zniżają się do znośnego poziomu

Kenia, Tajlandia - koniec monsunu i pory deszczowej

Wyspy Kanaryjskie

Hiszpania, Włochy - idealny termin na zwiedzanie
    --
    "Komunizm chciał zniszczyć indywidualizm i wolność człowieka, ale uwalniając go od gonienia za pieniądzem, jak żaden system przyczynił się do jego rozwoju duchowego. Stąd taki rozkwit kultury wyższej, której dziś nie sposób odnaleźć." eva15
  • Gość: xxx IP: *.wroclaw.vectranet.pl 23.04.13, 18:14
    Pogodowo najlepiej: Egipt, Cypr, Rodos/Kos, Turcja Egejska i Riw.Tur., Kanary, Maroko.
    Miejsca mniej "południowe" np. Majorka, Korfu, Sardynia czy Chorwacja już gorzej.
    Mozna jeszcze rozwazyc Costa del Sol czy Algarve - nieco lepiej pogodowo niz Sycylia czy Tunezja.
  • Gość: Magda IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.04.13, 12:26
    Witam

Zapraszamy na stronę internetową nesto.com.pl/ gdzie można wyszukać wiele propozycji na wakacje w dogodnym okresie, oferujemy wiele ciekawych kierunków np. Włochy, Hiszpanię, Francję, Portugalię, Chorwację, Bułgarię i wiele innych, nie tylko w Europie.

Pozdrawiam
    Biuro Podróży NESTO
  • Gość: Janusz IP: 93.91.208.* 24.04.13, 20:23
    We wrześniu tj, 06 - 15.09 jedziemy z grupą ( osoby dorosłe ) do Włoch / region Veneto /. Baza w Bibione - 7 noclegów. W programie Triest, Wenecja, Padwa, Werona oraz inne " perełki" tego regionu. Mamy kilka wolnych miejsc. W przypadku zainteresowania podać meila wyślemy program oraz warunki
    Pozdrawiam
  • Gość: Angelina IP: *.via.zamek.net.pl 23.07.13, 18:36
    To jest już dobry termin na wyjazd na Dominikanę. Ja byłam z mężem w ubiegłym roku w październiku. Polecam biuro villapolonia.pl/index.html
    Kompleksowo załatwią wszystko- również wycieczki fakultatywne.
  • Gość: antta IP: *.komputerlan.pl 23.07.13, 22:17
    ja jadę do Hiszpanii z Biurem Bee Free. juz nie moge się doczekać lezingu na Costa Brava ;)
  • Gość: Ilona IP: 149.241.84.* 25.07.13, 13:46
    To beefree ma tez Hiszpanie? Zawsze to biuro Mi sie kojarzylo z Egiptem i Tunezja.
  • Gość: antta IP: *.komputerlan.pl 29.07.13, 18:38
    No kiedyś chyba tylko do 'tanich krajów arabskich' jeździli, a teraz też Hiszpania, Bulgaria czy Grecja :)
  • Gość: NESTO IP: *.warszawa.vectranet.pl 30.07.13, 10:18
    Polecam wycieczki z biura podróży Nesto, w ofercie m.in:
    turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=310&o=2206
    turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=529&o=2197
    turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=228&o=2197
  • Gość: Piotr od Wakacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 21:47
    Polecamy również, sprawdź Naszą ofertę!

Najlepsze studenckie wakacje tylko z Piotrem od wakacji

Nadszedł czas wakacji - słodkiego lenistwa jeśli wiec chcesz:

- wygrzewać się na piaszczystej plaży
    - zjeść obiad na słonecznym wybrzeżu jednego z najpiękniejszych kurortów Europy
    - poznać kulturę obcego kraju
    - bawić się do białego rana w najmodniejszych klubach
    - nurkować, surfować...
    - poznać ciekawych ludzi w Twoim wieku

wybierz jeden z naszych wyjazdów:
    - Grecja – Kokkino Nero – od 699zł – z kodem rabatowym 5% mniej – od 664zł
    - Hiszpania - Lloret de Mar – od 999 zł - z kodem rabatowym 5% mniej - od 949zł
    - Chorwacja - Słoneczny Brzeg – od 999zł - z kodem rabatowym 5% mniej - od 949zł
    - Bułgaria - Makarska - od 899zł - z kodem rabatowym 5% mniej - od 854zł

Szczegółowe informacje na www.piotrodwakacji.pl
    Kod rabatowy upoważniający do 5% zniżki otrzymasz pisząc „RABAT” na magda@piotrodwakacji.pl

UWAGA!!!
    Nasze wyjazdy przeznaczone są dla osób od 18 lat do wieku, w którym nadal, duchem czują się studentem!

www.piotrodwakacji.pl , www.facebook.com/studenckiewakacje
  • Gość: Ksenia IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.13, 18:15
    nie wiem co preferujesz, ale skoro piszesz w wątku "turystyka zorganizowana", to prawdopodobnie nie gardzisz wyjazdem z biurem :) z mojego doświadczenia wyjazdowego mogę polecić Ci Wyspy Kanaryjskie (około 24 stopnie C w drugiej połowie września, idealna pogoda, żeby aktywnie spędzić tam czas) i Turcję, gdzie zresztą w tym roku wybieram się z alfastarem na takie szybkie tygodniowe wakacje w Side. A jeśli masz dużo pieniędzy i czasu, to polecam Wyspy Zielonego Przylądka. 30 stopni i wszędzie muzyka Cesarii Evory, ale to rzecz gustu :)
  • ban-ksy 04.09.13, 08:55
    Ja polecam biuro Grecos i wakacje z nimi w Grecji. Przynajmniej na pogodę można liczyć no i jest co podziwiać.
  • Gość: zaciekawiona IP: *.ip.jarsat.pl 17.09.13, 07:29
    a mi się wydaje że lepiej uderzyć do agencji turystycznej gdzie mają dużo różnych ofert, babki się znają i mogą doradzić gdzie jest teraz ciepło, tanio itp. Ja korzystam z biura podróży bliss z gdańska www.blisspodroze.pl
  • Gość: wqrzony IP: *.wroclaw.vectranet.pl 25.09.13, 20:55
    Po pierwsze, dokąd a nie gdzie.
    Po drugie, dokąd a nie z jakim biurem.
    O to chodziło w pytaniu.
    Ze względów pogodowych - Cypr.
  • Gość: Marcelina76 IP: *.via.zamek.net.pl 30.09.13, 19:03
    Październik to dobry czas na Dominikanę, gdzie w lipcu-sierpniu jest bardzo gorąco.
    Ja odkryłam to biuro na facebooku ale warto też śledzić ich stronę, udało mi się znaleźć mega last minute :)
    www.facebook.com/villapoloniaDominikana
  • Gość: kamil IP: *.szczecin.mm.pl 06.10.13, 20:23
    Można też pomyśleć nad wakacjami w Tanzanii są tam dobre warunki do nurkowania, szczególnie w Tanzanii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka