Dodaj do ulubionych

Pomysły na fajne i w miarę tanie wakacje za granic

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.08, 11:33
Hej! szukam inspiracji - chciałabym się wybrać w czerwcu na fajne i
nie za drogie wakacje za granicę, na 7-10 dni. Możecie mi coś
polecić?
Edytor zaawansowany
  • iberia.pl 23.01.08, 11:43
    moze sprecyzuj rzad wielkosci PLN na osobe...bo wiesz dla kogos 1
    tys to tanio a dla innego tanio to bedzie 3 tys.
    --
    www.fauna.rsl.pl/
    www.parkujesz-zdrapujesz.org/
  • Gość: polinka.wwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.08, 11:32
    no powiedzmy, że chciałabym wydać 2000-2300zł na osobę. myślę, że to
    tak w sam raz i że taką kasę będę w stanie wygospodarować :)
  • iberia.pl 24.01.08, 11:34
    to wcale nie jest tanio....jak sie dobrze rozgladniesz to za taka
    stawke za os. masz 2 tyg w Egipcie....czy nawet na Kanarach.
    Trudno polecic jakies miejsce skoro nie wiemy gdzie juz bylas...
    Jesli to ma byc czerwiec to :Chorwacja, wyspy greckie,poludniowe
    Wlochy, moze Malta?
    --
    www.fauna.rsl.pl/
    www.parkujesz-zdrapujesz.org/
  • Gość: chp IP: *.chello.pl 24.01.08, 21:32
    to ogromna kasa, porozgladaj sie po biurach, ams oferte first minute, chocby w
    triadzie, jak uda ci sie cos zabookowac do konca stycznia to 1000 zostanie od
    lebka w kieszeni. warto korzystac z takich promocji, bo lepiej wydac pieniadze
    pozniej juz na fakultatywne wycieczki np czy sporty wodne niz placic normalna
    stawke i cieszyc sie tylko z ladnego...hotelu.
  • Gość: polinka.wwa IP: *.chello.pl 24.01.08, 23:14
    a jeździłeś już kiedyś z triadą? bo ja jeszcze nigdy, ale ta ich promocja first
    minute wydaje sie całkiem sensowna. możesz mi polecić jakieś konkretne
    miejsce/wycieczkę? spory wybór i aż sie w oczach troi od tych pięknych hoteli :)
    trudno sie zdecydować...
  • Gość: ulinka30 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.08, 17:36
    ja byłam z triadą dwa razy na wakacjach-oba były całkiem udane.Byłam
    w Grecji i Turcji.Za tym drugim razem byłam mądrzejsza i wybrałam
    opcję all inclusive. myślę, że za taką kasę, jaką chcesz na to
    przeznaczyć, znajdziesz na 100% coś ciekawego :)
  • Gość: chp IP: *.chello.pl 27.01.08, 14:11
    nie wiem czy potrafie ci od tak polecic jakies miejsce, bo caly swiat jest godny
    zobaczenia:). wejdz sobie na strone biura,albo pojedz i wez katalog na 2008 rok,
    poogladaj, poczytaj, masz jescze torche czasu by skorzystac z first minute i
    jeszcze na tym zaoszczedzic). to dziela!!!!
  • Gość: polinka.wwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.08, 12:40
    a co powiecie na tę wycieczkę www.triada.pl/prezentacja.php?
    AKCJA=HOTEL&idHotelu=902&TypWypoczynku=W&IdKatalogu=58&TypWyzywienia=
    wygląda bardzo zachęcająco. był tam ktoś kiedyś?
  • handzik.g 30.04.15, 13:20
    Z takim budżetem możesz wybrać się na naprawdę fajne wakacje :) Ja polecam Wyspy Kanaryjskie, są przepiękne. Niesamowite plaże i przyroda. Szczególnie mi się podobało na Fuertaventurze i Lanzarote.
    Tutaj masz ofertę hotelu, w którym byłam rok temu:

www.planujemywakacje.pl/op,Ol---Olivina-Lanzarote,20268,Hiszpania-Lanzarote,,,,,2015-06-02,,,2015-06-30,2,,,,samolot,,,,,6;8
  • Gość: JJ IP: *.streamcn.pl 24.01.08, 22:20
    Pytajacy nie podaja wiele istotnych danych , bo jesli autorka jest
    luzakiem to za powietrze doplaci spora sume . Zanm ten problem bo w
    tej chwili znam tylko jedno biuro ktore przyjmuje na tzw
    dpokwaterowanie
  • kris4444 24.01.08, 23:01
    Witaj, polecam touoperatorów niemieckich, jeśli jesteś zainteresowana napisz na: zygfryd44@wp.pl pozdrawiam
  • Gość: szisza IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.13, 08:50
    wbrew pozorom wyjazdy z biurami podróży wcale nie są takie kosztowne, jeśli tylko dobrze poszukać, to można upolować niezłą promocyjkę. Ja zawsze zaczynam poszukiwania na kilka miesięcy przed sezonem i zazwyczaj wykupuję tanią, ale atrakcyjną wycieczkę :) W tym roku po raz pierwszy wyjeżdżam z alfastarem, mieli akurat promocję wakacje od tysiaka. Tym sposobem mam zaklepany Egipt za niecałe 1200 zł. To chyba dobra cena?
  • pigwowa 05.08.13, 16:11
    1200 zł? A na jak długo? Nawet jeśli to tydzień, to cena jest super :) Fajny miałaś hotel? Jakie wycieczki były w cenie, ewentualnie ile kosztowały dopłaty? Czy w cenie było też ubezpieczenie? Jeśli tak, to jakie?
  • Gość: mij IP: *.xdsl.centertel.pl 05.08.13, 16:44
    reklama też wymaga nieco inteligencji
  • Gość: Hugolina IP: *.adsl.inetia.pl 30.11.13, 17:51
    Jak tylko zobaczyłam ten wątek i hasła: ma być fajnie i tanio pomyślałam o biurze BeeFree :) Byłam z nimi w tym roku w Tunezji - z całą paczką znajomych wykupiliśmy last minute za grosze - niewiele ponad 1k za osobę za standardowe 8 dni. Trochę się obawialiśmy, że skoro wycieczka jest aż tak tania, może coś będzie nie tak, ale niepotrzebnie się martwiliśmy :) Wszystko było super, hotel pierwsza klasa no i genialnie spędzony czas :) Do teog dużo rozrywek, zarówno imprezowych jak i poznawczych. Tylko jedno słowo: polecam :)
  • malinowamaba 24.06.14, 13:36
    Polecam wynajem campera na przykład w firmie www.klaja.pl/ i ruszenie przed siebie bez oglądania się na biura podróży i hotele :) fajnym kierunkiem jest Skandynawia ponieważ ludzie są tam wyjątkowo przyjaźni i pomocni a do tego walory tej części Europy są.... nie do opisania, to trzeba zobaczyć na własne oczy :)
  • alerejsy.pl 25.06.14, 14:05
    Propozycja last minute - rejs wycieczkowy komfortowym statkiem w kompletnej cenie z opłatami portowymi - 500€/osoba z dojazdem i polskim pilotem. Szczegóły [url=http://www.alerejsy.pl/view/8989/]http://www.alerejsy.pl/view/8989/[/url]
  • alerejsy.pl 25.06.14, 14:05
    jeszcze raz link: www.alerejsy.pl/view/8989/
  • Gość: lizzardo IP: *.tvk.torun.pl 29.07.14, 06:55
    nie trzeba jechać na wakacje za granicę by naprawdę ciekawie spędzić czas. mozna to też zrobić w polsce, ale zamiast klasycznego wypoczynku, czyli pensjonat plus morze można na przykład wybrać się na kursy windsurfingu :D nie dość, że mocne wrażenia, to jeszcze kolejna sprawność zdobyta
  • mistrzsztuki 29.07.14, 14:08
    kto chce jechac za granice??

hej, ja wyjezdzam do Bulgari
    www.latostudenta.pl/offer/studenckie-lato-w-bulagrii-zlote-piaski#reserve
    , fajnie jakby ktos zechcial sie dołączyc, w dniach 5-16 sieprnia - koszt jakos 1300zł, możliwe że bede mial znizke, jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze oszczedzisz nawet 300zł... prosze o info na mail sebwoj@vp.pl/ lub priv.
    Decydowac sie trzeba na dniach... mam 22 lata, Sebastian:)
  • Gość: trelelele IP: 5.174.66.* 04.08.14, 08:00
    ja z mężem jedziemy do Afryki, pochodzic po dżungli  ale żeby dzieci nie siedziały same, to wysylamy je z tym biurem na jakies kolonie tematyczne, oby im się spodobalo, bo nie będziemy mieli jak wrócić z Afryki haha
  • kasia-mikula 24.08.14, 12:42
    Spróbuj Egipt i naukę nurkowania (możesz to załatwić już w Polsce, np. www.divingpro.eu ) - świetne miejsce do spędzenia urlopu nawet po sezonie, bo pogoda i tak jest gwarantowana :) Egipt poza tym stał się modnym i TANIM miejscem, dlatego wakacje na tych ziemiach będą kosztować mniej niż np. tydzień w Sopocie :)
  • mlarka 19.09.14, 23:21
    Biura mają teraz tyle ofert last minute, tyle jest wycieczek na które można lecieć. Naprawdę mnóstwo tego jest. Do wyboru do koloru.
  • Gość: Kris IP: *.205.206.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.10.14, 22:35
    Teraz tylko bezpieczne Kanary
  • moblister 09.10.14, 14:01
    Dużo biur ma w swoich ofertach fajne wakacje. Nie drogo można polecieć do Egiptu, do Grecji, Turcji czy Tunezji. Warto szukać po prostu okazji, a od nich się roi w internecie.
  • Gość: yogi IP: *.uw-fw1.rtr.net.uw.edu.pl 11.10.14, 18:15
    Polecam odkryć kraje bałtyckie. Wszystkie trzy po kolei. Małe państewka też skrywają interesujące miejsca. ;)
  • Gość: Asiaaaaak IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.15, 21:40
    Tanie podróżowanie nie jest wcale trudne. Wymaga jedynie umiejętności dobrego organizowania i pamiętania o kilku prostych zasadach:

1. To termin wybiera Ciebie, a nie Ty termin!
    Najtańsze bilety lotnicze czy autobusowe nie zawsze będą na ten termin, który nam pasuje. Musimy być elastyczni. Rozumiem, że większość ma osób ma prace, ale bilety w najlepszych cenach najlepiej upolować na kilka miesięcy przed, więc dosyć odległy termin pozwala na wybłaganie szefa czy szefowej o kilka dni urlopu.

2. Noclegi rezerwujcie na ostatnią chwilę
    O ile bilety lotnicze, autokarowe czy kolejowe osiągają najtańsze ceny na długo przed wyjazdem, to w przypadku cen noclegów jest odwrotnie. Ten sam hotel rezerwowany na jutro może kosztować nawet o 75%-80% mniej niż jakbyś go rezerwowała na wyjazd w przyszłym miesiącu. Rezerwowałam kiedyś hotel w Rzymie. Gdy jakiś miesiąc przed wyjazdem sprawdzałem ceny w tym hotelu to za pobyt zapłaciłabym 1300zł, a gdy rezerwowałam go dzień wcześniej zapłaciłam tylko 345zł.

3. Korzystajcie z pomocnych stron
    W internecie znajdziecie sporo stron o tematyce taniego podróżowania. Dla mnie niezastąpione podczas planowania podróży są:
    www.fly4free.pl - myślę, że każdy już o nich słyszał, bardzo dobra strona o promocjach lotniczych, hotelowych itd.
    www.sknerusy.pl - ostatnio odkryłam tą perełkę :), znajdziemy tutaj dużo pomysłów podróży na własną rękę (wszystko szczegółowo opisane jak, gdzie i kiedy zarezerwować, aby nie zapłacić zbyt dużo). Nazwa strony mówi sama za siebie. Fajny pomysł
    www.mlecznepodroze.pl - podobne do fly4free, loty, noclegi itd.
  • Gość: imbirowa IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.15, 20:31
    Jesli masz mozliwośc odpowiednio zarządzić czasem, to kup jakiegoś lasta :) jest zazwyczaj duzy wybór i naprawdę tanioszki można upolować :) moze nie ma tak szerokiej oferty hoteli, ale czy to jest najważniejsze? :D ewentualnie przyczep się do jakiegoś biura na sam lot czarterowy, a resztą zorganizuj sama - ja tak poleciałam rok temu do Batumi z Rainbow Tours w jakiejś promocji, na miejscu powłóczyłam się z przyjaciółką i wróciłysmy z powrotem z RT :D nie wiem, czy wyszło taniej, ale na pewno bardzo atrakcyjnie :D
  • handzik.g 30.04.15, 13:21
    Z takim budżetem możesz wybrać się na naprawdę fajne wakacje :) Ja polecam Wyspy Kanaryjskie, są przepiękne. Niesamowite plaże i przyroda. Szczególnie mi się podobało na Fuertaventurze i Lanzarote.
    Tutaj masz ofertę hotelu, w którym byłam rok temu:

www.planujemywakacje.pl/op,Ol---Olivina-Lanzarote,20268,Hiszpania-Lanzarote,,,,,2015-06-02,,,2015-06-30,2,,,,samolot,,,,,6;8
  • Gość: mirabelka IP: *.dynamic.chello.pl 05.05.15, 22:14
    Wyhaczaj lasty! Moim idolem w tej kwestii jest Rainbow Tours. Naprawdę duzo da się zaoszczedzić lecąc z nimi w lastach :) no i ten "efekt spontanu", którego troche mi brakuje, odkąd mam stała prace... ;)
  • Gość: ulka36 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.15, 11:08
    Chorwacja lub Włochy proponowałabym na czerwiec. Jeszcze nie jest tam tak drogo a pogoda już bardzo dobra, poszukaj jakiś rabatowych ofert może na traveldeal.pl gdzie są różne oferty turystyczne ze wszystkich portali rabatowych
  • maritta189 03.06.15, 16:19
    Jak nie za drogie to może Bułgaria, piękne miejsce, cudowne plaże zwlaszcza w Złotych Piaskach
  • glonia1316 25.03.16, 16:45
    witam, zapraszam do siebie na wczasy. Grecja Peloponez. Organizuje noclegi mam domy do wynajęcia w konkurencyjnych cenach bez pośredników. Zapraszam na swoja stronę na FB Grecja wczasy noclegi organizacja pobytu. jestem Polską, mieszkam w Grecji ponad 20 lat. Zajmuję sie turystyką. Chciałabym zeby polscy turyści poznali ten spokojny uroczy zakatek. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem odpowiem . kontakt ze mna na skype lub FB lub wakacjelutraki@hotmail.com
  • glonia1316 25.03.16, 17:48
    witam, zapraszam do siebie na wczasy. Grecja Peloponez. Organizuje noclegi mam domy do wynajęcia w konkurencyjnych cenach bez pośredników. Zapraszam na swoja stronę na FB Grecja wczasy noclegi organizacja pobytu. jestem Polską, mieszkam w Grecji ponad 20 lat. Zajmuję sie turystyką. Chciałabym zeby polscy turyści poznali ten spokojny uroczy zakatek. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem odpowiem . kontakt ze mna na skype lub FB lub wakacjelutraki@hotmail.com
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.16, 18:25
    SPAM!!!
  • szogun223 26.03.16, 22:03
    Jak chcecie oszczędzić, to może poszukajcie wyjazdów na portalach z rabatami takimi jak np. kuptravel? Może być jeszcze sporo ofert na majówki, ale myślę, że wakacje też powoli zaczynają się pojawiać :) spokojnie 50-70% można zaoszczędzić z tego co wiem :)
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.16, 20:27
    Spamer!!!
  • szawlonn 03.04.16, 20:26
    szaveltravel.com pytać o znizki ,bo mozna zawsze cos utargowac.małe rodzinne biuro,Grecja w ładnej odsłonie....marek
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.16, 20:42
    Obiadokolacje - kuchnia polska buhahaha. Jechać do Grecji i jeść schabowego to profanacja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka