Dodaj do ulubionych

Poszukuję osoby która odzyska dane z pliku

20.10.16, 16:04
Witam, zapłacę za usługę. Jest taki program mSecure na androida w który się zapisuje różne dane. Wykonuje on kopie bezpieczeństwa z rozszerzeniem .msim . Mój problem polega na tym że zapisałem swoją kopię danych w tym programie. Później po reinstalacji androida próbowałem przywrócić i się już nie da ponieważ do pliku kopii wkradł się błąd w jednej linii XML i program nie chce go przywrócić. Plik z kopią backupu jest pełny czyli 260kb i nie jest wogóle zabezpieczony żadnym hasłem! Potrzeba tylko jakiegoś programu który będzie w stanie to otworzyć i wyciągnąć z niego dane lub przekonvertować ten typ pliku na np. CSV z tym że plik jak pisałem zawiera błąd XML, przywracając go na komputerze wyskakuje taki komunikat "Data has not restored. Reason:An error occurred while parsing EntityName. Line 2019, position 38" Kto mi pomoże odzyskać dane z tego pliku.. Problem polega na tym że swojej kopii pliku nie mogę nikomu przekazać ze względu na dane tam zawarte ale zrobiłem jeszcze jedną kopię bezpieczeństwa choć bez błędu, też bez hasła do pobrania dla każdego kto chciał by spróbować się dostać do pliku tu go wrzuciłem rapidu.net/4517963085/2016-10-20_15.38.02.msim , mogę jeszcze na chomika dla ułatwienia. W tym pliku jest zawarte zdanie które napisałem, plik nie jest zabezpieczony hasłem. Kto odczyta zdanie z tego pliku udowodni że potrafi się do niego dostać i pokieruje mnie jak mam się dostać do danych z mojej kopii bezpieczeństwa choć z uszkodzeniem XML. moj email tomnow321@wp.pl - Oczywiście wynagrodzę za pomoc w tym
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka