• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

program do szyfrowania połaczeń

• 02.03.05, 01:10
    Witam! CZy nie zna ktoś jakiegoś programu ktory by szyforwal połaczenia?
    Jestem w sieci bezprzewodowej i dostawca blokuje sieci P2P, aby zarobic na
    jeleniach więcej kasy, bo w ten sposób nikt nigdy nie wykozysta tego za co
    płaci. Jest to blokowane po naglówkach, tak więc zmiana portu nie pomoże.
    Blokuje wszystko począwszy od Emule a skończywszy na Bittorent. Szczególna
    prośba do syntax-error bo z tego co widze to tylko on się zna na żeczy i tak
    właściwie tylko on tutaj odpowiada... Jeśli znasz jakiś taki program lub coś
    innego co by przywróciło działanie P2P to błagam pomóż!!! Podrawiam!
    Edytor zaawansowany
    • 02.03.05, 13:23
      p2p.info.pl/index.php?newlang=pol
      przetestuj anonimowe p2p z tej stronki, moze one zadziałają, inaczej zastają ci warezy albo negocjacja z adminem o udostępnienie p2p w określonych godzinach. Niby nie ma blokady nie do obejścia ale na twoich aktualnych uprawnieniach sieciowych nie wiem co mógłbyś zrobić. Z drugiej strony zastanów sie dlaczego admin wprowadził filtracje nagłówków - przecież przez ciebie cierpieć mogą inni użykownicy. Moim zdaniem skoro p2p zostało zablokowane to należy sie z tym pogodzić (kłuciłbym sie gdyby to było szybkie łącze ale to przecież Polska - wszystko najdroższe/najgorsze)
      • 02.03.05, 15:38
        Witam, nie tylko ja mam zablokowane P2P, tylko wszyscy użytkownicy tej sieci,
        chodzi o pieniądze, im więcej podłączy ludzi tym więcej pieniędzy ma. Jak
        zablokuje P2P to wtedy można jeszcze więcej ludzi podpiąć... Zostaje tylko
        neosterada z limitami i z ceną 71 zł... A tak jak już pisze to jeszcze jedno
        pytanko miałbym do ciebie, czy nie znasz jakiegos programiku dzięki ktoremu
        mogłbym przesyłać jednocześnie informację do jakiś grupy ludzi na gg od razu a
        nie klikając na każdego i wysyłając osobno, na pewno jest cos takiego tylko jak
        się taki program nazywa... Dzięi za wszystko, pozdrawiam!
      • 02.03.05, 15:43
        kurcze jakoś nie moge znaleźć tego anonimowego P2P k którym mówileś :( może
        podasz nazwe tego...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.