Dodaj do ulubionych

ip skromnego oszuścika :)

27.06.05, 21:40
Tak się składa że jakiś cweluch podawał sie za mnie na gg. Tzn. założył nowy
numer i gadał z moim znajomkami podając się za mnie ;] Nic na szczęście ie
zdziałał. Od tego wydarzenia minęło troche czasu i nagle widze ze ta osoba
znów jest dostepna na gg. Wiec szybko przeskoczyłem za zapasowy profil i
zaczynam gadke szmatek z tą osobą. Pisze ze podobno sie podawała za mojego
kumpla, a ona mówi ze to mozliwe ale ze to nie ona bo ma ten numer od paru
dni. Ściągnąłem jakies gówno typu Power GG i sprawdziłem IP tej osoby.
Wygląda na to ze zgodnbie z tym co podaje jest z Wawy ;[ a to by wykluczało
opcje ze jest tym oszustem bo ja mieszkam kawałek dalej :) Co byście mi
radzili zrobic z tym IP? Nie bede nikomu kompa niszczył (oza tym jak bym miał
taki plan to bym sie was o rade nie pytał :) co wy byscie zrobili na moim
miejscu?
Obserwuj wątek
      • t4iglo Re: ip skromnego oszuścika :) 28.06.05, 14:03
        Źle sie wyraziłem. Chodzi mi o zniszczenia zawartości dysków zwykłym wirusem,
        nie zniszczenie fizyczne komputera jako przedmiotu. Chociaż to też jest
        możliwe, kiedyś widziałem przydatne funkcje jak napisać w C++ program do
        overlockingu. Gdyby taki program rzeczywiście dało sie zrobict to tak bym
        procka podkręcił żeby mu sie w pokoju nadymiło :)
        • arius5 Re: ip skromnego oszuścika :) 28.11.05, 17:40
          to nie jest prawda, nawet gdyby sie udalo namieszac w BIOSie, to komp sie
          wylaczy i tyle
          jest wprawdzie mozliwosc uszkodzenia plyty glownej, ale jakos wirus, ktory
          mialby to robic, nie rozpowszechnil sie z jakichs tam wzgledow, moze BIOS jest
          juz zabezpieczony
          a skasowanie dysku - coz, to moze zajac godzine, zeby przywrocic system z
          backupu, myslisz, ze ktos sie tym przejmie ?
          • arius5 dokonczenie 28.11.05, 17:44
            co my bysmy zrobili ?
            Wlamali sie do tego kompa i uzyskali mozliwie najwiecej informacji na temat
            wlasciciela: pliki tekstowe, dane, maile, itp.
            Posiadajac informacje mozna zdzialac wiecej, niz wysylajac armie na front.
            Tyle ze jak nie czujesz sie na silach, to daj sobie spokoj, bo mozna samemu sie
            wpakowac do kryminalu.
        • hydroxyzine Re: ip skromnego oszuścika :) 27.12.05, 19:48
          Nawet gdybyś sklecił taki program-marzenie tego forum, to ofiara może mieć
          normalny system operacyjny, który nie pozwoli na bezpośrednie odwołania do
          sprzętu i pamięci. Tzn. nie uruchomisz takiego programu.
          Może pochwalisz się też tym "zwykłym wirusem" i "przydatnymi funkcjami w C++"?
          Jestem ciekaw.
        • ktosktomafajnegomisiaczka Re: ip skromnego oszuścika :) 22.03.06, 22:44
          jezeli od tamtych 'incydentow' minelo rzeczywiscie troche czasu, to nie rob
          kuku tej osobie, bo calkiem mozliwe ze to juz jest ktos zupelnie inny, a konto
          tamtego zostalo skasowane. numery GG konto ktore zostaly usuniete sa potem
          wykorzystywane i po pewnym czasie przydzielane nowym uzytkownikom
    • mezzoo Re: ip skromnego oszuścika :) 03.12.05, 19:28
      ja bym sobie wydrukowal ten IP i powiesil na scianie
      w ramce oczywiscie

to ze koles ma ten nr GG od kilku dni to prawda, bo jezeli jakis numer nie jest uzywany, to staje sie wolny i moze byc przypisany nowej osobie

• fazownik81 Re: ip skromnego oszuścika :) 04.01.06, 12:50
        A ja mam podobny problemik. Ktos wszedł na gg kumpeli i narobił strasznego
        bałaganu... da sie jego ip sprawdzic? jest teraz niedostepny moze w rejestrze
        zapisuje sie ip numeru z ktorym sie rozmawia? nie smiac sie lama jestem...
        • dci Re: macie racje stawiacie kolacje 16.03.06, 15:32
          można teżspróbować podesłać program kolesiowi ktory wyłapie jego hasło gg ja taki mam tyle że musisz to tak zrobićżeby go sobie otworzył sam... hihi .exe ale nie wykrywany jako wirus...można zmienić nazwę pliku na np moje zdjęcie itp po sekundzie program sięinstaluje wyskakuje mu okienko błędu windows ale decyzja o uruchomieniu leży po jego stronie :) a jak jużto zrobi masz jego hasło wtedy do roboty mścij sięczytajwysłyłaj rób co chcesz...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka