Dodaj do ulubionych

PROGRAM do wycinania obrazu z filmu

10.06.06, 00:07
Czy moze ktos pomoc w znalezieniu programu do wycinania obrazu tak aby byl
tylko glos??
I jakis programik to konverowania piosenek z oryginbalnych CD na mp3 format??

dzieki bardzo
Obserwuj wątek
      • dm117 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 12.06.06, 06:54
        Nie obraź sie kolego ale nie przeczyatałeś dokładnie to co napisałem.
        Moja prośba była o program do wycinania obrazu z filmow lub do zgrywania
        oryginalnych CD z muzyka na twardy a te programy co mi podawałes to so do
        zgrywania nie CD ale DVD.
        Własnie sciągnąłem te programiki i działają dobrze-dzieki bardzo
        Jak pomógłbyś mi z tymi dwoma pierwszymi problemami to by było super

dzieki wielkie
        • pak76 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 15.06.06, 23:42
          Nie obrazilem sie, rzadko zagladam na to forum. Nie powiedziales nic o
          formatach, tak wiec nie mam co komentowac. DVD Shrink jak powiedziales sluzy do
          zrzucania DVD, ale nie wiedzialem, ze audiograbber moze tez to zrobic - czlowiek
          uczy sie czegos nowego codziennie. Lepiej zapoznaj sie z instrukcja obslugi
          programow, o ktorych wspomnialem zanim podejmiesz dalsza dyskusje.
          • dm117 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 16.06.06, 05:45
            Jesli Cie urazilem to sorki.
            Najlepiej powiem od razu co chce zrobic-bedzie jaśniej.
            Mam ipoda i jak wiadomo mozna na nim ogladac filmy -avi,mpg. ale to bardzo
            zjada baterie wiec chce wyciąć z niego obraz i przekonwertowac na np mp3 albo
            ACC.Pobrałem Shrinka i Fabdecrypter i tam odczytuje tylko DVD a formatu avi nie
            czyta-CZY MOZE COS ZLE ROBIE????

dzieki za pomoc
            • pak76 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 17.06.06, 23:54
              Jak robisz "Open file" (nie "Quick Open File"), na gorze wybierasz plik, dvd,
              etc, a ponizej masz "Stream Output" i tam mozesz sobie powybierac wszystkie
              opcje - enkapsulacja, audio/video/subtitles codec etc.

Poza tym jezeli chcesz wywalic obraz zablokuj Video w Preferences.

Nie zapomnij ustawic rowniez, ze chcesz wynik zapisac do pliku...
              • dm117 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 19.06.06, 04:17
                OK proboje jak wskazałes ale nic mi sie nie robi:((
                bede pisał jak mam
                ZAKŁADKI!!
                1 FILE
                Open-zaznaczam film jaki chce pozbyc obrazu
                Usa a subtitles-niezaznaczone
                2. Disc
                Disc type-mam miec Audio???? czy wogole nic nie miec czy VCD?? jezeli cos
                innego to jak mam ustawic-track,audio track,subtitles track itd z tymi
                cyferkami nie mam pojecia o co chodzi
                3.NETWORK
                Mam zaznaczone UDP/RTP ---PORT 1234-----FOrce IPv6 nie zaznaczone
                4.Direct Show
                Video device name-mam NON
                Audio device name ---mam Default
                Advanced options nawet nie dotykam:)))))

teraz na dole ramki jest zakładka ADVANCED OPATIONS (taka zakładka na stałe)
                Stream/ save-----Settings----Caching nie zaznaczone
                w Settings mam
                Target-to juz samo zaznacza

Outputs-ktore ma byc zaznaczone?? File i wyszukac ten film z ktorego chce
                wycinac obraz??
                Encapsulations-chyba jak chec miec glos to na wav czy od razu na mp4 bo on
                dziala na ipodzie
                Transcoding options
                Video codec ---wyłączyłem
                Audio--zaznaczone i mam tam mp3 (czy moze mp4a??)
                Miscelanious--nie mam nic

Ale sie napisalem:))) Mam nadzieje ze Cie nie załamełem:))))

Pozdrawiam
                • pak76 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 19.06.06, 08:32
                  Po pierwsze "probuje"!!!!

Po drugie jak otwierasz film z pliku to zakladka aktywna musi byc File (aktywna
                  zakladka decyduje skad czyta).

Wtedy na dole masz tylko "stream output". Tam w File zaznaczasz, gdzie ZAPISAC
                  wynik. Jak chcesz tylko glos to encapsulation mozesz ustawic na "raw" a audio
                  codec na mp3 (tez odtwarza ;-)).

Zeby wyciac video musiz pojsc Settings->Preferences. Po lewej stronie bedziesz
                  mial opcje "Video", a po prawej na dole "Advanced options". Pierwsza opcja jest
                  "Enable video", jako, ze nie chcesz obrazu musi byc wylaczona!!!

• dm117 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 19.06.06, 14:58
                    Dziekuje Ci bardzo za odowiedz(sorki za ten byk ;-/ )
                    Włączyłem wszystko zgodnie ze wskazówkami i chyba cos sie dzieje-co rpawda nic
                    nie slysze i nic nie widze (wizualnie)ale czas leci na pasku i widac ze plik
                    sie powieksza-zobaczymy jak wyjdzie:))
                    Jeszcze raz dziekuje za pomoc
                • pak76 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 19.06.06, 16:13
                  Szczerze powiedziawszy - nie wiem. Ja zawsze zostawialem i wracalem po godzinie
                  na gotowe. Pare razy testowalem konwersje tylko audio i bylo znacznie szybciej.

Swoja droga jezeli chcesz podglad to aktywuj "Play locally", wtedy bedzie
                  konwertowal i odtwarzal.
                  • dm117 Re: PROGRAM do wycinania obrazu z filmu 19.06.06, 21:09
                    Nie wiem co sie dzieje ale mi nic nie chodzi-tzn pasek convertowania przelatuje
                    w 5 sek i zapisuje mi plik 2kb w formacie jakiego nie moge odczytać:((((((((
                    Mam tak:
                    Preferences:enable audio-zaznaczone(nic wiecej ti nie zmieniłem)
                    enable video-odznaczone,nic wiecej nie zmieniałem
                    Open files: Tylko mieszam w zakładce FILE-reszte nie ruszam
                    Open-film ktory chce odpalic
                    Use a subtitles-niezaznaczone
                    Advanced options
                    Stream/save-zaznaczone----Settings----outputs/file/to gdzie chce
                    zapisać (jak wybieram jednak i wpisuje jak chce zapisac to wpisuej nazwe ale
                    poniżej jesy "Zapisz jako" i nic nie moge wybrac mam tylko "*files(*)"---Dump
                    raw input-niezaznaczone.Dalej w encapsulation/Raw----a w transcoding zaznaczone
                    mam tylko Audio codek na mp3/192kb/s i channels 2 .oNic wiecej nie mam
                    zaznaczone w transcoding.Dalej wciskam ok/ok i nic :((((((((((((
                    AAA dodam ze w zakładce File Caching mam niezaznaczone

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka