• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

progesteron ( Luteina 50 ) a waga ???? Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.04, 15:18
    Pisałam kiedyś o moich długich cyklach 38 - 45 dni i obawach że mogą być
    kłopoty z zajściem w ciąże... I wiecie co.... mija 60 dzień i nic. Dziaj
    byłam u gin dostałam Luteinę 50. Pytanie moje jest takie : Czy przyjmowanie
    progesteronu spowoduje że przytyję ? To dla mnie ważne bo choć wagę mam ok to
    wiele mnie kosztuje jej utrzymanie ( zero słodyczy mało jedzenia i jak już to
    chude ) a tendencje do tycia mam ogromniaste.
    Pozdrawiam.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Dotti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.04, 15:25
      Biorę luteinę od mniej więcej 6 miesięcy regularnie w II połowie cyklu. Nie
      zauważyłam wzrostu wagi, chyba nawet wręcz przeciwnie.
      Każda z nas może reagować inaczej.
    • 02.03.04, 15:32
      Od samego brania tabletek się nie tyje bo one zawierają znikomą ilośc kalorii.
      Moga wpływać na zwiekszone łaknienie. Ja brałam Duphaston i nic, schudłam nawet
      10 kg.
      • Gość: Neja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.04, 15:35
        To troszeczkę odetchnęłam... bo przecież są takie piguły, które spowalniają
        przemianę materii i niby jemy tak samo a waga hop do góry ... jeśli progesteron
        może ją nawet nieco przyśpieszyć to cieszę się bardzo. Gdybym dowiedziała się
        tutaj że po progesteronie się przybiera na wadze bo siada przemiana materii to
        zapobiegawczo jeszcze co nieco odstawiłabym z jadłospisu... chociaż już
        niewiele można...smile))))
        Pozdrawiam
    • 02.03.04, 16:25
      Ja również zażywam Luteine od dość dawna i nie zauważyłam zebym tyła (na szcz
      ęście bo tez sie tego boje)ale podczas jej brania pilnuję to co jem i nie
      pozwalam sobie na zbyt wiele. Ale te pare dni idzie wytrzymać na odmawianiu
      sobie.
    • Gość: Neja IP: 5.2.* / *.chello.pl 02.03.04, 21:03
      Podciągam.. bo to dla mnie ważne ..
      • Gość: kasia IP: *.light.csk.pl 02.03.04, 21:48
        ja przyjmuję lutenyl, to taki progesteron silniejszy niż duphaston i przytyłam,
        ale nie dbam za bardzo o linię, natomiast po duphastonie (brałam go wcześniej)
        schudłam ładne 13 kg, ale też się troche wtedy pilnowałam z jedzeniemwink
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.