Dodaj do ulubionych

wskazania przez IUI

01.10.10, 12:42
Hej.Kochane czytam te forum na bierzaco i byl taki watek dotyczacy zalecen i wskazan przed i po ivf,diety uzywania niektorych kosmetykow.Ja bym chciala sie zapytac czy sa jakies wskazania przez i po zabiegu IUI?Co mozna a czego nie mozna?Czy niema to zadnego znaczenia?Ja jestem juz po 3 IUI i szykuje sie na kolejne jesli wszystko bedzie ok to w nastepnym tygodniu,tak bym chciala zrobic wszystko co mozna zeby sie udalo.Dziekuje.Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • maruni 01.10.10, 13:48
    Po wykonanej inseminacji do terminu miesiączki nie należy brać gorących kąpieli, intensywnie opalać się, uprawiać ekstremalnych sportów i wysiłków. Nie wolno wykonywać badań RTG. W przypadku konieczności wykonania takiego badania należy poinformować personel pracowni RTG o możliwości ciąży i zastosować fartuch ochronny na brzuch. Nie ma przeciwwskazań do współżycia
  • kaczucha31 01.10.10, 14:23
    Myślę, że wszystkie wskazania dotyczące diety - nie ma znaczenia czy to iui czy ivf, chodzi przecież o dobrą komórkę a potem optymalne warunki do zagnieżdżenia. Radziłabym też w okolicach iui i po, unikać kontaktu ze żrącą chemią gospodarczą typu domestosy, krety... - im mniej chemii w otoczeniu i jedzeniu tym lepiej.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ykio43assr3xqzay.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka