grupa krwi a ciaza Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • kobieta.wp.pl/kat,26321,title,Z-ta-grupa-krwi-nie-bedziesz-mama,wid,12789348,wiadomosc.html..........kochane co o tym myslicie?czy to ma znaczenie?czy sa tutaj osoby ktore tez maja problemy z ta grupa krwi?
    • tzn jaka?Ta str sie nie wyswietla-brak jej
    • kobieta.wp.pl/kat,26321,title,Z-ta-grupa-krwi-nie-bedziesz-mama,wid,12789348,wiadomosc.html dokladnie to chodzi o grupe krwi 0
      • Czyli co, bo nie rozumie?? Jesli ja mam grupe krwi 0R+ niezajde w ciązę ,bądź bede miała problemy z zajsciem???????
        • czyli ja tez nie rozumiem,dlatego pytam,ja tez mam 0 + sad
          • moja grupa krwi to 0- meza 0+..suwaczek mowi sam za siebie..
            --
            http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9krnt9nwvai9z.png
            • Dla mnie to jest takaś brednia, to czy zajdziemy w ciazę czy nie zalezy od naszej gospodarki hormonalnej. Ale mnie chyba to nie grozi bo moje FSH wynosi 7,29 czyli spoko luz
            • ewelinka834 napisała:

> moja grupa krwi to 0- meza 0+..suwaczek mowi sam za siebie..

Ale co mówi twój suwaczek, bo nie rozumiem? Przecież on mówi wyłącznie o tym, że jesteś obecnie w 34. tygodniu ciąży. Nie informuje nas, że nie miałaś absolutnie żadnych problemów z zajściem w ciążę, a na forum "Niepłodność" trafiłaś wyłącznie przypadkiem.
              Naprawdę radziłabym przeczytac przynajmniej początek podawanego w linku artykułu, jeżeli nie chce nam się czytać całości:
              Jak udowadniają amerykańscy naukowcy, kobiety z grupą krwi "0" mogą mieć trudności z zajściem w ciążę - czytamy na łamach "Daily Telegraph". Badania w jednoznaczny sposób pokazują, że ta najpopularniejsza na świecie grupa krwi może dwukrotnie zmniejszyć szansę na poczęcie dziecka.
              Tu nie jest napisane, że kobiety z grupą krwi "0" absolutnie nie są w stanie zajść w ciążę, a mężczyźni nie spłodzą nigdy potomka. Tu jest tylko napisane, że takie osoby mogą mieć trudności z płodnością.

--
              Jakość zabawy, podobnie jak jakość życia nie zależy od warunków materialnych

• Ja mam grupę "0". Może coś w tym jest,. Bo swoje dziecko urodzilam w wieku niecalych 23 lat (czyli w pełni sił będąc), potem parę chrobsk po drodze zaliczyłam, w tym endometrioza, depresja, potem też nigdy nie zabezpieczaliśmy się, i nie mamy więcej dzieci.
        Pozostaje czekać na wnuków.

Ale po tak krótkim artykul nie da się niczego wywnioskować, bo nie podano zbyt wiele szczegółów. Choć nie chce Cię martwić, właśnie wysoki poziom FSH jest bardzo niekorzystny dla grupy "0", tak wynika z tego tekstu.

tu jest oryginal tekstu:

www.telegraph.co.uk/health/healthnews/8084572/Blood-type-O-may-be-barrier-to-having-baby.html
        • Na temat FSH poczytaj tu:

metalblack.republika.pl/wyniki_badania_poziomu_fsh.shtml
          mozę Cię to zainteresuje i będziesz wiedziała, w jakim kierunku uderzyć, aby sobie pomóc.
          • Ja podobnie jak yonik-grupa krwi O!pierwsze dziecko w wieku 21lat(ale po 2l staran),obecnie 10,5roku i nic.
            • Przeczytała, i porównałam z moimi wynikami badan i z całą pewności mnie sie to nie dotyczy, mimo ze maoja grupa krwi równiez 0 moje fsh jak wyzej. W moim przypadku akurat nie to ma wpływ na brak ciązy tylko brak jednego jajowodu i to jest duzym utrudnieniem. Moje pierwsze dziecko urodziłam w wieku 26 lat i nie była to wina grupy krwi a juz na pewno nie problemów z hormonami. Pozdrawiam.
    • sorki,ale to jeden z glupszych watkow.
      nie ma to wspolnego z niczym.
      grupa krwi wogole nie decyduje o tym czy latwiej czy silniej zajsc w ciaze...
      no juz takie brednie wypisujecie laseczki i same siebie dolujecie...az strach czytac niektore watkismile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.