Dodaj do ulubionych

orgazm po transferze

26.01.11, 16:01
czy któraś z Was miała niekontrolowany nocny orgazm po transferze zarodków? Ja coś takiego przeżyłam w 4 dpt i martwię się, że mógł mieć wpływ na zagnieżdżenie się zarodka. Seks po transferze nie jest zalecany, wręcz go zabraniają. Testuję za 9 dni.
Edytor zaawansowany
  • diabel_thazmansky 26.01.11, 17:01
    Gratuluję-właśnie jesteś w ciąży smile
    Zapisz sobie w kalendarzu ten dzień,bo właśnie Twój maluch się zagnieździł.
    Miałam identycznie-nawet też w 4 dpt - orgazm gigant w nocy.Też się martwiłam.Dzisiaj jestem w 23tygodniu ciąży.A nocne orgazmy powtarzały się do 3 miesiąca ciąży.
    Dbaj o dzidziusia smile
  • lady_iris 26.01.11, 17:18
    Też tak miałam (już myślałam, że coś ze mną nie tak, ale widzę że nie jestem osamotniona), ale u mnie nie wiązało się to z zagnieżdżeniem, bo moje ivf się nie powiodło.
    Miałam też taką sytuację teraz w styczniu, kiedy trafił się naturals - ale teraz to tez nie było zagnieżdżenie, ponieważ było już parę dni po terminie @. Jak na razie, odpukać, nic złego się nie dzieje, choć ten niekontrolowany orgazm napędził mi stracha... wink

--
    PCO, syndrom LUF; 2,5 roku starań, 05.2008 laparoskopia,
    12.2008 ciąża biochemiczna, 09.2009 nieudane ivf, 01.2011 - dwie krechy - czekam na bijące serduszko...
  • thorgalla 27.01.11, 10:04
    O kurczę,też tak miałam i to dwie noce pod rząd.Co prawda nie po transferze ale po inseminacji ale ciąża była.Po 3 ISCI i jednej inseminacji wcześniej nic takiego nie miało miejsca wink))))
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hx3rb4af8.png
  • sofi75 27.01.11, 10:21
    Tak. smile

Niestety ICSI nie wyszlo.
    Ale tez sie przestraszylam i przeszukalam wszelkie mozliwe fora w kilku jezykach, zeby sprawdzic ki diabel.
    Generalnie olej to! Nic z tym nie mozesz zrobic - no ewentualnie mozesz nie spac az do testu. Ale generalnie nie masz na to wplywu smile
    Jest to wynikiem tych wszystkich lekow hormonalnych, ktore w Ciebie wpakowano i tyle.
  • farlinka 28.01.11, 10:51
    dziwnie brzmi zabranianie seksu.. z niczym takim sie nie spotkalam. W klinice, w ktorej sie leczymy, nie ma takiego zakazu. Zwolnienie dostaje sie na punkcje, dzien po i na dzien transferu. Pozniej mozna robic prawie wszystko, jezeli samopoczucie dopisuje. Oczywiscie zdrowy tryb zycia. Jedyne ograniczenia to zbyt intesnywne cwiczenia fizyczne. Jak podkreslaja, ciaza to nie choroba i organizm sam wie na ile mozna sobie pozwolic. I ze nie ma sie wielkiego wplywu na powodzenia transferu..
    wiec wydaje mi sie, ze nie musisz sie martwic tym orgazmem smile
    pozdr
    ania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka