Dodaj do ulubionych

Luteina a skutki uboczne

11.02.11, 15:38
Otwieram nowy watek bo w poprzednich o luteinie nie moglam znalezc odpowiedzi na moje pytanie...

Jestem w 8dfl i od kilku dni przyjmuje luteine. Zauwazylam, ze w ciagu 2-3 ostatnich dni dostalam dziwny tradzik. Dziwny dlatego, ze jest zupelnie inny od tego, ktory zazwyczaj mam przed nadchodzaca @. Sa to niewielkie krosteczki, szczegolnie na czole i policzkach, ale rowniez w nietypowych miejscach, jak np. pod uchem, gdzie nigdy nie mam tradziku.

Czy mozna to wiazac z reakcja na luteine? Czy ktos mial podobnie?
--
JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM !
Obserwuj wątek
    • arpona Re: Luteina a skutki uboczne 11.02.11, 15:45
      Ta wysypka może być rzeczywiście reakcją alergiczną na sam aktywny składnik leku (progesteron) bądź też substancję wiążącą (np. laktozę). W ulotce powinna być o tym informacja.
      • smily4kama1 Sprawdzilam 11.02.11, 16:11
        ulotke i pisza, ze co prawda jest to rzadkoscia, ale tradzik moze byc skutkiem ubocznym brania luteiny...

        Jak widac niepotrzebnie zawracalam Wam glowe! Anyways, dzieki
        --
        JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM !
          • zabkaa24 Re: Sprawdzilam 13.02.11, 12:40
            Ja też przy luteinie mam trądzik, ale z kolei duże, czerwone i bolesne krostki, które aż korci, żeby wyciskać sad Masakra, chociaż zauważam też, że im dłużej biorę lutkę tym jest lepiej (z każdym kolejnym cyklem), najgorzej było w pierwszych 3 cyklach, teraz jest coraz lepiej.
            • magaprzy78 Luteina a ciąża 27.07.11, 17:35
              Witam,mam pewne pytanie do was ,które nurtuje mnie od pewnego czasu...a mianowicie
              chodzi o to,że po crio biorąc luteinę dostałam dziwnej,swędzącej wysypki...no wiecie gdzie.
              Sądząc po objawach mogło to być uczulenie na luteinę...tak mi się wydaje.Aby złagodzić objawy na własną rękę zaczęłam stosować maść clotrimazolum polecaną przez wiele forumowiczek.
              I z tym wiąże się moje pytanie...czy ta sytuacja-uczulenie mogła wpłynąć na to,że nie doszło do
              implantacji?Czy może to być jedną z przyczyn?
              Może któraś z was wie coś na ten temat?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka