Dodaj do ulubionych

Dwie kreski 12 dni po pregnylu...

25.07.11, 22:09
Mam pytanie. Zrobiłam dzis test ciazowy,poniewaz spóźnia mi sie 6 dni miesiaczka.Test wyszedł pozytywny-mocna druga kreska. Drugi test tak samo.12 dni temu przyjelam pól dawki pregnylu. Czy moze to byc jeszcze jego działanie? Jutro ide zrobić test z krwi ale pytam bo nie moge juz wytrzymać....
Edytor zaawansowany
  • mewa000 26.07.11, 10:04
    Czegoś tu nie rozumiem-6 dni spóźnia Ci się @ ale 12 dni temu brałaś Pregnyl-po co Pregnyl na 6 dni przed @???
    --
    http://s2.rimg.info/5ac2da3ca6e82b387c0cf18a909a6f8c.gif
  • ania.lnu 26.07.11, 10:16
    Też tego nie łapię, ale 12 dni po zastrzyku, to raczej nie Pregnylsmile
  • asiek334 26.07.11, 10:22
    W jakims celu dostała tą połowkowa dawkę pregnylu i nie ma co sie nad tym teraz zastanawiac. Nie chce się zbytnio nastawiac ale mozna przyjąc ze się udało. Odczekaj moze jeszcze z dwa dni i zrób tą bete hcg, choc pregnyl utrzymuje sie przez okres 10-12 dni, ale skoro to była tylko połowa dawki leku...

4 lata starań*dwie nieudane iui*obecne ciąża na naturalnym cyklu*
  • z_oe 26.07.11, 12:27
    Zalezy o jakiej dawce pregnylu mowimy.
    Jezeli biorac polowke ze standardu 10.000 to wzielas 5tys, ta dawka utrzymyje sie w organizmie ok. 7 dni, wiec wedlug mnie test jest jak najbardziej wiarygodnysmile
    Idz na bete, wtedy juz wszystko bedzie jasnesmile
    Powodzenia.
  • ida17 26.07.11, 20:09
    W tym cyklu zgłosiłam sie późno do mojego lekarza bo nie miałam juz nadziei...Zrobił mi jednak jedzcze zastrzyk pregnylu. Jestem na wczasach ale poszłam tu dzis do szpitala. Trafiłam na miłą panią ginekolog. Zrobiła mi USG i stwierdziła ze według niej to 3tydzien ciąży. W piątek mam przyjść na bad.z krwi i jeszcze USG.,Nie wierze w to ciagle.,Lecze sie 3 lata w tym 2 u naprotechnologa.Miałam sobie zrobic teraz przerwę....Boje sie ze coś sie stanie...Tak bardzo chciałabym ta ciaze ( jeśli to jest) utrzymać. Stosuje juz luteine.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.