• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

kontrola hormonów po transferze w Angeliusie Dodaj do ulubionych

• 29.10.12, 23:00
    Dziewczyny po transferach w Angeliusie powiedzcie mi proszę w jakich odstępach czasu zalecają tam kontrolę bety i czy zalecają kontrolę progesteronu?
    Pytam, ponieważ moja siostra jest po transferze dwójeczki klasy A. Wg zaleceń, jak twierdzi, zrobiła betę w 14dpt (= 90); powiedziano jej, że wszystko ładnie i aby umówiła się na wizytę kontrolną w 21dpt, a przed wizytą zrobiła betę. Nie wspomniano, tak twierdzi, o ponownej kontroli bety po 2-3 dniach oraz kontroli progesteronu. 17dpt sikaniec pokazał 2 kreski. Radość ogromna, ale dziś w 20dpt zaczęła plamić. Jest podłamana, a ja przeżywam z nią, gdyż sama testowałam po crio 3 lata temu (inna klinika). Nie rozumiem, dlaczego nie każą kontrolować progesteronu wraz z betą? Skąd można wiedzieć, jakie 12 tab. Luteiny daje rezulataty? Ja kontrolowałam betę 3 razy a progesteron chyba z 5. Jak to jest w Angeliusie?
    Dzięki,
    Zaawansowany formularz
    • 06.11.12, 08:51
      betę miałam zrobić raz po 14 dniach, progesteronu nikt mi nie kazał badać, na wizytę miałam się umówić dwa tygodnie po pozytywnej becie, ale pobiegłam wcześniej, bo sama sobie powtórzyłam betę i spadła z ilości ogromnej do połowę mniejszej, okazało, się, że to ciąża bliźniacza ale raczej tylko jeden zostanie i tak też się stało.
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywlookemr16.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.