Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

kontrola hormonów po transferze w Angeliusie Dodaj do ulubionych

Dziewczyny po transferach w Angeliusie powiedzcie mi proszę w jakich odstępach czasu zalecają tam kontrolę bety i czy zalecają kontrolę progesteronu?
Pytam, ponieważ moja siostra jest po transferze dwójeczki klasy A. Wg zaleceń, jak twierdzi, zrobiła betę w 14dpt (= 90); powiedziano jej, że wszystko ładnie i aby umówiła się na wizytę kontrolną w 21dpt, a przed wizytą zrobiła betę. Nie wspomniano, tak twierdzi, o ponownej kontroli bety po 2-3 dniach oraz kontroli progesteronu. 17dpt sikaniec pokazał 2 kreski. Radość ogromna, ale dziś w 20dpt zaczęła plamić. Jest podłamana, a ja przeżywam z nią, gdyż sama testowałam po crio 3 lata temu (inna klinika). Nie rozumiem, dlaczego nie każą kontrolować progesteronu wraz z betą? Skąd można wiedzieć, jakie 12 tab. Luteiny daje rezulataty? Ja kontrolowałam betę 3 razy a progesteron chyba z 5. Jak to jest w Angeliusie?
Dzięki,
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.