Dodaj do ulubionych

Nastroj a zastrzyki

16.05.13, 17:53
Za tydzien zaczynam zastrzyki z Gonalu. Potem dojdzie Cetrotide. Chcialam Was zapytac o samopoczucie w trakcie zastrzykow. To przeciez hormony, musza wiec dzialac na to jak sie czujemy.
Czy czujecie zmiane w nastroju? Jestecie bardziej drazliwe? Smutne? Czy to tak jak PMS? To dla mnie pierwszy raz i nie wiem czego sie spodziewac.
Edytor zaawansowany
  • zoselin1987 16.05.13, 18:34
    wszystko zależy od organizmu.
    Ja też miałam gonal i po nim czułam się zupełnie normalnie. Może odczuwałam lekkie przemęczenie,ale nie wiem czy to można zrzucić na gonal czy po prostu zwykłe przemęczenie. Czułam się bardzo dobrze.
    --
    http://www.enceinte.com/F,mariage,2010-02-15,,,,,,annees,frisefleurviolette,14,4,2011-08-27,.png
  • sakufu 16.05.13, 18:51
    Hej ja miałam piwrwszy raz podany pregnyl 5000w poniedziałek a od wtorku bolała mnie cała lewa strona podbrzusza. Nawet przy siadaniu to odczuwałam.Dziasia już "puściło" to chyba pęcherzyk pękł. Humor miałam dobry bez rzadnego wachania smile
  • miskowamama 18.05.13, 00:29
    Ja dziś wzięłam pierwszy zastrzyk, na tą chwilę za wcześnie aby ocenić, ale dam znać jak już zaobserwuje jaki będą miały na mnie wpływ.
  • nuluska 18.05.13, 13:52
    Ja mam za sobą trzy cykle na gonalu. Byłam strasznie drażliwa, wściekła z byle powodu. Do tego zmęczenie nawet rano po wstaniu z łóżka. Jako wisienka na torcie: problemy z cerą, ale to tylko w pierwszym cyklu.
  • miau0 21.05.13, 10:54
    Ja mam zaczac w ten piatek. Jesli okres sie nie spozni - ma przyjsc jutro i juz czuje typowe pobolewanie.

Miskowamama, mam nadzieje, ze dalej czujesz sie dobrze. Bedziemy mialy punkcje i transfery niedaleko od siebie. Powodzenia!
  • aniaa2123 21.05.13, 11:35
    Cze, ja po gonapeptylu gonalu f i menopurze czułam się fatalnie sad(agle rozdrazniona, jakas zmeczona( cialgle mogłabym spac) i brzuch był tak mega wzdęty jabym ciagle jadlasad
  • miskowamama 23.05.13, 13:51
    Jak na razie po 6 zastrzykach jest całkiem nie źle, jestem co prawda rozdrażniona (łatwo się wzruszam się z byle powodu) ale tak miałam też podczas kuracji tabletkami. Nic innego nie zauważyłam , śpię normalnie ale to może za wcześnie aby mówić o innych "dolegliwościach"
    Trzymam Kciuki smile
  • miau0 23.05.13, 14:34
    Miskowamama, to sie ciesze, ze sie dobrze czujesz i mam nadzieje, ze ja tez bedesmile
    A wlaczyli Ci juz inne zastrzyki czy nadal tylko Gonal? Ja od jakiegos momentu bede tez brala Cetrotide.
  • miskowamama 25.05.13, 21:51
    miau0 napisał(a):

> Miskowamama, to się ciesze, ze się dobrze czujesz i mam nadzieje, ze ja tez bed
    > esmile
    > A włączyli Ci juz inne zastrzyki czy nadal tylko Gonal? Ja od jakiegoś momentu
    > będę tez brała Cetrotide.

dzięki smile mam nadzieję , że i u Ciebie wszystko ok z samopoczuciem smile nadal trzymam kciuki smile
    Ja na razie przyjmuję tylko Gonal - dostałam zastrzyki do starań własnych i czekamy czy będzie jakaś reakcja.
  • miau0 27.05.13, 14:00
    U mnie na razie wszystko ok. Nastroj normalny, nic nie boli, no ale dopiero po 3 zastrzykach z gonalu jestem. Zobaczymy jak bedzie dalej. W srode mam pierwsza kontrole, zeby zobaczyc jak sie wszystko toczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka