Dodaj do ulubionych

klika Genesis w Bydgoszczy - in vitro

29.10.13, 12:27
Dzieczyny, mam pytanie. Czy któraś z was stara się w Bydgoskiej klinice? Chce tam rozpocząć leczenie ale nie mogę znaleźć żadnej opinii o in vitro tam.
Edytor zaawansowany
  • ziemba6 29.10.13, 15:28
    No wlasnie, czy ktos cos slyszal o nich? Czy komuś się tam udało? Niestey jest to jedyna klinika w kujawsko-pomorskim. Slyszalam, ze cena za wizyte z USG waha się w granicach 300-400 zl. Nie wiem czy to prawda?
  • alimbale 31.10.13, 15:25
    też tak czytałam, chyba zrezygnuję. Podobno w Toruniu też robią in vitro. Ja umówiłam sie na wizytę do Nowum do dr Lewandowskiego. Fajny teraz program na TLC leci. Chyba ma tytuł in vitro -w oczekiwaniu na dziecko.
  • koralik35 31.10.13, 16:15
    nie chciałam się specjalnie wychylać, bo za dużo nie wiem - jedynie z opowieści koleżanki i słyszenia "na osiedlu" - mieszkam kilometr od kliniki. I niech informacją, jakie mam do nich zaufanie będzie fakt, że mieszkając tak blisko wolę jeździć do Poznania na Polną.
    Godziny czekania mimo umawiania na konkretną godzinę (pamiętam jak koleżanka była umówiona na 17 a wchodziła o (!) 22, podejście dr Sz. podobno bardzo różne - w sensie, że bywa obcesowy, wychodzi na papieroska etc. No i sorry, ale "klinika" w domku jednorodzinnym? Gdzie embriolodzy, laboratorium, sala zabiegowa etc? Jestem pewna, że mają dużo zadowolonych pacjento-klientek, ale ja jakoś wolałam sobie to miejsce odpuścić i dylać do Poznania.
  • joannawesierska1985 31.12.14, 12:59
    witam , korzystałam z usług kliniki genesis i nie polecam. drogo. ceny biorą nie wiadomo skad. za ich leki też sie ładnie płaci. mało kto wie ale w klince ZDRÓWKO w Niemcz koło Bydgoszczy też jest program in vitro. polecam z całego serca,, doktor 100% przyjemniejszy od d szymańskiego. i mnie za pierwszym razem udała się tam inseminacja , niestety nie wyszła w genesis.sad polecam gorąco. pozdrawiam
  • daga133 02.05.18, 11:55
    Witam! leczyłam się w "klinice" Genesis dwa lata. Strata czasu i pieniędzy. Pan docent leczy tylko pod kątem nabijania kasy. Nie interesuje się niczym innym. Nawet na prośbę dodatkowych badań twierdzi, że nie ma sensu. Sens ma tylko in vitro jedno za drugim i sprzedawanie leków spod lady za kolosalne pieniądze. Mimo uczestnictwa w programie in vitro nie wypisaywał recept na zniżki, gdyż jak twierdzi wyczerpał się już limit. Jak mogł się wyczerpać limit skoro podchodzę do procedury pierwszy raz?? Brak słów. Nie wspomnę już o niekomeptentym personelu. Nikt nic nie wie. Gabinety tragedia, smród papierosów brud....dosłownie leczenie w piwnicy w nieludzkich warunkach. Moja negatywna opinia nie jest podyktowana niepowodzeniem, tylko kwestią porównania jak to może wyglądać lecząc się w klinice w Gdyni-Gameta. Naprawdę doradzam omijać tego pana "docenta" szerokim łukiem. Wszystkim starającym życzę powodzenia!
  • kawka.sawka 31.10.13, 23:00
    Dramat. To miejsce nie ma nic wspolnego z klinika. Z calego serca odradzam. Brak szacunku wynikajacy z nieposzanowania czasu petenta, to 1. 2 to palenie pap.przez dr w pomieszczeniu niedaleko gabinetu. Lokalizacja w piwnicach domku jednor. Wytrzymalam tam z mezem 3 wizyty. Teraz po przeprowadzonych inseminachach i in vitro w klinikach w Trojmiescie wiem jak to powinno wygladac i jak daleki od tych standardow jest w wyzej opisywanej "placowce" dr Sz.
  • kawka.sawka 31.10.13, 23:04
    Jeszcze zapomnialam dodac o braku badz szczatkowym prowadzeniu przez dr dok.med.pacjentow. W moim przypadku okazalo sie ze nie mialam nawet kartoteki medycznej zalozonej.
  • samara28 03.11.13, 07:21
    Ja własnie przeszłam procedurę in vitro w bydgoszczy. Brałam udział w dofinansowaniu. Fakt że na wizyte czeka się długo że mają straszne opóźnienia. Ale myślę że warto. Profesor wie co robi. Leczyłam się w różnych klinikach. Ale tylko w genesis czułam że zależy im abym zaszła w ciąże, a łatwo nie było. Teraz jestem po transferze beta ładnie rośnie. Więc myślę że warto czekać na własne szczęscie
  • ziemba6 03.11.13, 12:26
    A ile kosztuje wizyta z USG?
  • samara28 03.11.13, 13:42
    My tylko płacilismy za pierwszą wizyte kwalifikacyjną. Fakt tania to ona niebyła 350 zl. A tak to nie wiem jaki jest cennik
  • 5tysia1 03.11.13, 13:54
    Hej samara28 smile
    A jak chodziłaś na usg podczas stymulacji to nie płaciłaś za wizyty? A jest możliwość zakupu leków do stymulacji w klinice, bo zawsze to taniej niż w aptece?
    Trzymam kciuki za wysoką betę smile
  • samara28 03.11.13, 14:18
    Nie już nie płaciłam tylko za tą pierwszą. Leki kupowaliśmy w klińce.
    Dziękuje bardzo. Myślę że pomału można się cieszyć beta 1631 ale czekam na usg
  • 5tysia1 03.11.13, 14:21
    To gratulacje tak wysokiej bety smile
  • 5tysia1 03.11.13, 14:22
    A jeśli można wiedzieć to czym byłaś stymulowana i jakie ceny tych leków?
    Pozdrawiam
  • samara28 03.11.13, 14:41
    zaczełam od dyfeliryny ale to kupywałam w aptece ponad 300 zł puzniej pergoverIs jeszcze jakieś jedne brałam ale nie moge sobie teraz przypomnieć nazwy. Dokładnie niewiem ile płacilismy za leki bo różnie bralismy ilość zastrzyków. a pod koniec miałam spore dawki. więc troche kasy poszło. Tak około 3 tys. Moze troche wiecej
  • 5tysia1 03.11.13, 14:47
    Dzięki za odpowiedź smile
  • joannawesierska1985 16.08.14, 21:39
    witam serdecznie. chociaż się nie znamy a miałyśmy ten sam problem to czy mogłybyśmy porozmawiać na temat in vitro w klinice GENESIS . mój adres e mail: asiaw23@amorki.pl. dziękuje za kontakt.
  • alimbale 08.11.13, 15:11
    Witajcie,

ja zapisałam się na pierwszą BEZPŁATNĄ kwalifikującą wizytę do Novum. Tam prześwietlą co do tej pory robiłam i czy jest szansa się dalej starać i jak.
    Takie podejście mi odpowiada.
    Powodzenia wam życzę.
  • betili00 23.11.13, 19:07
    hej dziewczyny, ja tez moge wiele powiedziec o tej "klinice", odpowiem na pytania
  • alimbale 09.12.13, 15:16
    Czy jesteś z nich zadowolona? Czy udało ci się?
  • samara28 09.12.13, 17:37
    Ja osobiście jestem zadowolona. Mam tylko jedno ale co do organizacji. Mi się u nich udało za pierwszym razem. Jestem w 12 tyg big_grin .A osoby pracujące tam bardzo miłe.
  • anitt-81 27.03.14, 15:16
    Hej mam do Ciebie pytanie odnośnie kliniki w Bydgoszczy bo chciałabym się tam przenieść z Poznania. Odezwij się na forum juk masz chwilkesmile
  • betili00 27.03.14, 16:22
    nie polecam
  • anitt-81 27.03.14, 21:05
    A Tobie się udało? robiłaś tam ?w Poznaniu do następnego podejścia trzeba czekac rok czasu .A czytałam ze dwie dziewczyny się przeniosły i im się udało właśnie w Bydgoszczy.A czemu nie polecasz?jak nie chcesz pisać na forum to pisz na maila anita.zielazek@wp.pl
  • joannawesierska1985 16.08.14, 21:45
    witam serdecznie . możemy porozmawiać przez maila o tej klinice i przygotowywaniu do in vitro. czeka mnie to i chciałabym wiedzieć coś wiecej. dziekuję za odp. e mail: asiaw23@amorki.pl
  • marcia1981 13.11.14, 18:23
    witam czy może ktoś udzielić mi informacji na temat kliniki GENESIS W BYDGOSZCZY gdyż podchodzę u nich do in vitro program rządowy, bede wdzięczna za pomoc. kizia10@o2.pl. czy komuś się udało?
  • marcia1981 21.11.14, 09:16
    Witam wszystkie dziewczyny szukające opini na temat kliniki GENESIS .Jestem w programie i na dzień dzisiejszy nic zlego nie moge powiedzieć na ich temat.Złotych klamek tam niema ale wystrój niczym nie różni się od innych gabinetow.Personel miły doktor Sz specyficzna osoba ale napewno Nie niemila.Zobaczymy jak to bedzie dalej ale na dzien dzisiejszy jestem pozytywnie nastawiona.Fajnie by było gdyby inne dziewczyny podzieliły się swoimi uwagami i wypowiedzialy sie na forum na temat "In vitro Genesis" bo wiem z doswiadczenia że sama nie mogłam znaleźć info o rządowce w tej klinice
  • marcia1981 18.12.14, 22:07
    Kolejna wizyta za mną. Wczoraj miałam zacząć stymulacje ale zrezygnowałam ponieważ nie chcę sobie psuć świąt Bożego Narodzenia ani Sylwestra. Na dzień dzisiejszy wszystko jest ok i mam nadzieję że zdania nie zmienie.Pozdrawiam i czekam na info od innych dziewczyn😉
  • marcia1981 19.12.14, 21:58
    Z tego co wiem najtansze leki sa w Poznaniu na ul dąbrowskiego ja mam zamiar wykupić tam.Refundowany jest zarówno gonal jak i menopur o ile mam dobre info.Leki napewno wykupie w aptece. Patrycja to ty kiedy zaczynasz stymulacje?
  • karolcia894 02.01.15, 20:07
    witam my z żona możemy polecić klinikę z całego serca dojeżdżaliśmy z Poznania bo nie musieliśmy długo czekać pierwsze podejscie i żona jest 17 tygodniu ciązy bardzo sie cieszymy bo długo sie staralismy
  • marcia1981 05.01.15, 15:29
    Hej czy ktoras z was moze napisac jaka miala stymulacje przy jakim amh
  • anitt81 06.01.15, 13:02
    hej ja co prawda leczę się w poznaniu ale moje amh to 1 teraz już pewnie mniej bo jestem po dwóch invitro mialam już i krótki i długi protokół i nic czekam na trzecie i oststnie podejscie mam nadzieje że szczęsliwe!!!!pozdrawiam
  • anitt81 06.01.15, 13:04
    karolcia894 bardzo wam gratuluje!!!
  • in-vitro.prv.pl 30.03.15, 19:19
    Genesis w Bydgoszczy to jednym słowem tragedia.
    Brudno, wystarczy wejść do łazienki, a na wysokości oczu ukaże się wentylator,właściwie to jest kupa brudu, dosłownie wyłazi z niego syf, w poczekalni śmierdzi papierosami, poślizgi 3 godzinne umówionych wizyt to norma, o tragicznym podejściu do pacjentów i wiecznych pomyłek z receptami nawet nie wspominam.
    Gdyby nie tabliczka przed wejściem informująca że jest to placówka medyczna- nigdy bym w to nie uwierzyła.
    Zaraz za Bydgoszczą jest PRAWDZIWA klinika, zresztą dziwię się, że w Genesis jeszcze nic nie zmienili, bo wielokrotnie byłam świadkiem jak pary wypisywały się z tego bałaganu aby przejść gdzie indziej- niedługo nikt tam nie będzie chciał się leczyć.
    Oczywiście docent między jednym zabiegiem a drugim- biegnie na papieroska, a w poczekalni kupa dymu.

• marcia1981 17.09.15, 16:38
    ja również odradzam dopiero kiedy się przenioslam wiem jak to powinno wyglądać.Genesis absolutnie nie powinno być w programie. Podsumowując po prostu TRAGEDIA! !!!!!!!!! DZIEWCZYNY SZKODA CZASU I PIENIĘDZY A PRZED WSZYSTKIM WLASNEGO ZDROWIA.NIE JEDZCIE TAM!!!!!!!!!!!!
  • daga133 02.05.18, 11:15
    Witam! leczyłam się w "klinice" Genesis dwa lata. Strata czasu i pieniędzy. Pan docent leczy tylko pod kątem nabijania kasy. Nie interesuje się niczym innym. Nawet na prośbę dodatkowych badań twierdzi, że nie ma sensu. Sens ma tylko in vitro jedno za drugim i sprzedawanie leków spod lady za kolosalne pieniądze. Mimo uczestnictwa w programie in vitro nie wypisaywał recept na zniżki, gdyż jak twierdzi wyczerpał się już limit. Jak mogł się wyczerpać limit skoro podchodzę do procedury pierwszy raz?? Brak słów. Nie wspomnę już o niekomeptentym personelu. Nikt nic nie wie. Gabinety tragedia, smród papierosów brud....dosłownie leczenie w piwnicy w nieludzkich warunkach. Moja negatywna opinia nie jest podyktowana niepowodzeniem, tylko kwestią porównania jak to może wyglądać lecząc się w klinice w Gdyni-Gameta. Naprawdę doradzam omijać tego pana "docenta" szerokim łukiem. Wszystkim starającym życzę powodzenia! smile
  • beata-mis 02.05.18, 14:15
    Nie polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.