Dodaj do ulubionych

Szczecin-vitro NFZ 2013/2014 cd

15.04.14, 21:14
Kobitki tutaj teraz się spotykamy
Edytor zaawansowany
  • abam_81 15.04.14, 21:19
    No i nadeszło to, co zapowiadała Podnawka. wink
    Blondi, gratuluje jajec i terminu piątkowego. To transfer w lany poniedziałek?
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Podejście nr 1 (02.2014) - nieudane (brak mrożonek).
    Kolejne w maju.
  • blon-di1 15.04.14, 21:23
    Melduje sie. wink
    Moje jajca maja sie dobrze. Dzis ostatnia dawka menopuru, jutro ovitral a w piatek punkcja. Ale sie ciesze ze juz koniec kucia. Ufff jakos dalam rade.
  • podnawka 15.04.14, 22:50
    blondi małego maila podesłałamsmile
  • podnawka 15.04.14, 22:54
    Kizia napisałam mailasmile
  • blon-di1 16.04.14, 07:11
    Podnawka, ale mialas twórczy wieczór wczoraj-tyle maili narozsylalas. smile
    Dziś u mnie w końcu nie pada, a jak tam pogoda na północy?
    --
    3 lata starań, 10.2013r. nieudane IVF
    2014 - nowy rok, nowe nadzieje
  • monkask 16.04.14, 08:03
    Meldujemy sie i my. Super wiadomości, aż powiało optymizmem. Podnawka jeszcze raz gratulacje, Blondi ciszę sie, że jajca maja sie dobrze. Wg mnie długoletnia perspektywa Flisy pod warunkiem, że każdej sie uda jest super, jak tak dalej pójdzie to będziemy sie spotykać na imieniny hihihi.
    My byliśmy przed wczoraj na 3 D, wreszcie moja córcia jako tako dała sie nagrać smile. Wczoraj natomiast byłyśmy na rutynowej wizycie, i tu surprice będe miała cesarkę uffff ulżyło mi bo bardzo bym sie bała naturalnego porodu. Nie ma co w końcu mam juz swój wiek i nie wiem czy bym ducha nie wyzionela smile

Pozdrawiam a i prośba dajcie przepis na pyszny sernik !
  • flisa3 16.04.14, 08:11
    Monkask to wstydliwa ta twoja dziewuszka smile super wiadomości smile To kiedy masz termin?
    --
    11 lat starań.Po pierwszym ivf. Cudów nie ma..................
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 08:37
    apropos monkaskowej wstydliwej Poli,to te co były na spotkaniu już ja widziały,bo poprzednie zdjęcia również się udały i było wszystko widać hehe,wszystko,paluszki,nosek itd ,bedzie równie ładna jak mamusia smile

a co do imienin,to moje już w maju,zapraszam serdecznie smile
  • monkask 16.04.14, 08:45
    Flisa termina ma na 4 lipca, ale chyba juz po 37 tygodniu będe leżeć w szpitalu. Dodatkowo w tym samym terminie mam obronę no i będe musiała ja przełożyć smile
    Kiziula moje tez w maju i oczywiście wszystkie zapraszam smile

Lecę myć okna bo ja na raty bo sapie jak mops smile
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 09:01
    monkask ja bym na twoim miejscu odpuściła mycie okien,ale sama chyba się wezmę bo pogoda sprzyja smile
  • podnawka 16.04.14, 10:50
    oj oj jakiś pisarz zemnie to chyba efekt przedłużonych zwolnień hihihiihsmilesmilesmile
    dziś poszłam krewkę oddać na hormony i bete...jutro do dr B-nawet podjechałam do kliniki po zwolnienie i tam patrzę a tu wizytówki z nazwiskami dr no i sobie wzięłam naszego dj Bsmile
  • podnawka 16.04.14, 10:51
    ooooooooooo a imieninki jasne jasne tylko że ja nie mogę wypić czegoś wyskokowego tylko 100% sokismilesmilesmile
  • kiziami.zia2013 15.04.14, 21:23
    ja pierdziu...rządzimy hihihi...chyba najdłuzszy wątek na forum

blondi gratuluje finiszu wink
  • flisa3 15.04.14, 21:27
    Flisowata Flisa melduje się na nowym wątku. Jak przeczytałam tytuł co Gatewa nadała to uśmiechnęłam się pod nosem bo oczami wyobraźni zobaczyłam już tytuł "Szczecin-vitro NFZ 2013/2014/2015/2016 cd big_grin
    --
  • kiziami.zia2013 15.04.14, 21:30
    flisa fajnie by było,pod warunkiem,ze wszytskim nam się uda smile
  • flisa3 15.04.14, 21:33
    Kizia; no właśnie, bo w którymś momencie może cierpliwość nie wytrzymać.
    --
  • podnawka 15.04.14, 21:53
    Blondi to teraz ty masz fajny termin punkcji i transferu-a to dobry znaksmilesmilesmile
  • meliska76 15.04.14, 21:55
    jestem i ja wink a nie mówiłam, że teraz już same dobre wieści będą płynęły
    oby ten wątek był bardzo szczęśliwy i obfity w dzieciaczki

--
    Szczecin-Police, niepłodność wtórna
    13.01.2014 start - pierwsze IVF rządowe Poznań
    29.01.2014 transfer dwóch zarodków - 12 dpt beta 0,1 sad
    20.02.2014 zmiana realizatora programu z Poznania na Szczecin
  • podnawka 15.04.14, 21:56
    ba ma się rozumieć,gdzieś powcinało nasze dziewczyny ...chyba trenują z M cyklach naturalnych hihihiihi
  • flisa3 15.04.14, 21:30
    Blondi gratuluję, że się doczekałaś. Hollywood myślę, że bez względu jak Ci się poukładało powinnaś się tu odezwać. Wiesz.... jesteśmy w sumie po to, aby się wspierać. I każda ma swoje dramaty większe lub mniejsze. Czekamy smile
    --
  • podnawka 15.04.14, 21:41
    Blondi dzięki za smsy-kochana ja czuje się dobrze ,bardzoooooooooo się cieszę, że już jesteś na półmetku ,a mówiłam że będzie dobrzesmilesmilesmilenie zdążyłam założyć wątku bo mnie Gatewka

Gatewcia dzięki za info ,kochana jesteś że skonstruowałaś cd forum ,my to jak brazylijski serial smilesmilesmilesmile
  • podnawka 15.04.14, 21:43
    no i dobre wieści zaczynają płynąć smilesmilesmileGatewcia podeślę cosik na emaila....
  • magi-123 16.04.14, 13:21
    Hej dziewczyny,chcialabym sie do was dołączyc smile wlaśnie siedze na zwolnieniu lekarskim w oczekiwaniu na cud - w sobote tj 4 dni temu mialam transfer 5 dniowego zarodka. to jest moje pierwsze podejscie, ale najgorsze jest to oczekiwanie na wynik z krwi, ktory bede miec dopiero po swietach, i ta nadzieja ze sie uda.pozdrawiam
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 13:38
    właśnie wróciłam z tesco,mierzyłam przecudnej urody sweterek,w dodatku na przecenie,jak na mnie szyty,w tym szczęściu nieopisanym wychodząc z przymierzalni zapomniałam okularów przeciwsłonecznych,starych,takich za 25 zł,nawet już lekko zarysowanych,myslicie ,że jak wróciłam po 5 minutach to jeszcze były ???...ręce opadają,na szczęscie mam jeszcze dwie pary big_grin lepszych

witaj magi,napisz coś więcej o sobie,pzdr!
  • magi-123 16.04.14, 13:46
    hm, a wiec tak jak pisalam wczesniej czekam na cud,lecze sie w szcz w vitrolive w ramach programu,to moje pierwsze podejscie wiec nie wiem jak to bedzie, wiec nie nastawiam sie ze sie uda od razu.na szczescie lub nie mam jeszcze zamrożonych 5 zarodków i tak do skutku.
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 13:54
    5 zamrożonych zarodków to bardzo dobrze rokuje,trzeba wierzyć,że uda się za pierwszym razem,czekanie jest najgorsze,znamy to wszystkie,a jaka jest przyczyna niepłodności i kto cie prowadzi ?
  • magi-123 16.04.14, 14:07
    mnie prowadzi dr B, u mnie wszystko w porzadku niestety u męża wyszła znikoma ilość zolnierzyków, wiec jak nam doktor zapowiedzial jedyna szansa to in vitro. wiec przeszłam ta cala procedure - lecialam dlugim protokolem i 15 komorek zostalo mi pobranych z czego 6 zapłodniono i 6 przetrwalo do 5 doby,niestety 2 nie chcieli mi podać wiec pozostale 5 czeka w kolejce smile i tak sobie czekam na wynik z krwi czytając wpisy, a jak u ciebie?
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 14:14
    żołnierzyków mało,ale widać konkretne,skoro tyle komórek dotrwało do mrożenia,to bardzo rzadko się zdarza smile
    ...a co do czytania,to wątków pod tytułem szczecin in vitro jest już trzy,jak przeczytasz je wszystkie,to będziesz wiedziała o nas wszystko smile,miłej lektury wink
  • abam_81 16.04.14, 15:05
    Kizia, zanim nowa koleżanka przeczyta całość, to minie pewnie tydzień. wink tongue_out
    Tak czy inaczej, witam nowa i trzymam kciuki.
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • magi-123 16.04.14, 15:15
    hej abam, no własnie tych waszych wiadomości jest strasznie duzo ale co nieco wybiorczo poczytalam smile rowniez za was trzymam kciuki, aby sie kazdej z nas udało
  • monruper 16.04.14, 15:46
    Dziewczyny ja dziś w szoku, aż trudno mi wierzyć.
    Mam pozytywny test.
    --
    Mówię stop. 02.2014(-) 10.2013 IVF (-).
    ~ Gdyby nie nadzieja, serce dawno by pękło.
  • majkan80 16.04.14, 16:11
    WOW, Monruper GRATULACJEsmile Ale się pozytywnie ten wątek zacząłsmile no to wyjdzie na to, że będziesz miała niedługo dwójkę maluchówsmile

to teraz w kolejce po pozytywną betę magi i blondi, a potem cała resztasmile)

Monkask, super wieści smile Mam nadzieję, że kiedyś też załapię się na spotkanie i poznam małą Polunię osobiściesmile
  • podnawka 16.04.14, 16:20
    monruper czyżby czyżyksmilesmilesmilekochana gratulację zatem mój wirus działa pozytywów dalszy ciąg allalalalallala alelllujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kizia może spotkasz swoje okulary na jakimś nosie......
  • calineczka_11 16.04.14, 17:21
    Gratulacje monruper !!!!!!!! Niesamowite smile
    Mi na ostatniej wizycie minitorujacej, jak gin pokazywal piekny pecherzyk, to tez przez glowe przeszlo "male bzykanie, a nozwidelec wink", ale na trojaczki to ja sie nie pisze wink jeszcze raz gratki big_grin
  • flisa3 16.04.14, 17:36
    No Monruper szok. Gratuluję. Rzeczywiście szczęśliwy początek wątku. Jak widać każda z tych co nie miała ani jednego dziecka już będzie miała, oprócz mnie. Niestety ja nie dołączę.

--
  • monruper 16.04.14, 18:09
    Dziewczyny dziękuję za miłe słowa tu i sms smile
    Na razie to początek, więc muszę ostrożnie z tym entuzjazmem. Test pokazuje cień cienia, ale jest na pewno pozytywny. 2 dni temu miałam plamienie niewielkie i nie ma @. Odpuściłam sobie, odpuściłam in vitro (jak wiecie) i funkcjonowałam normalnie. Czekałam i czekam na adopcję i to jest pewne. Poczęłam w urodziny smile ha ha. Co do mnie to jutro zbadam betę i będe miała potwierdzenie. U mnie pozytywna beta to dopiero początek, równo rok temu byłam w ciąży, 1 maja miałam laparoskopię ciąży pozamacicznej, usunięty jajowód. Cieszę się z testu, ale dopuki nie zobaczę ........ w sumie podobnie jak Podnawka.
    Cud big_grin kurcze jak ja się cieszyłam jak się Holliwood udało czy Martynce a tu taki kwiatek dla mnie.
    Dam znać jutro jak beta.
    --
  • monruper 16.04.14, 18:11
    Aaaaaaaaa i jeszce coś mnie łączy z Podnawką wink przed testem pomyłam wszystkie okna w domu.
    --
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 18:28
    monruper to bardzo dobra wiadomość jest,bardzo duuuuuże gratki smile
    ja tak się zastanawiam po co Ty wogóle to invitro robiłaś,skoro naturalnie zachodzisz w ciążę,masz widać problem nie z zajściem,a z utrzymaniem ciąży,jak będzie pozytywnie jutro,to leć do lekarza niech to szybko kontrolują Ci hormony wszystkie itd
    no oby tak dalej się sprawy rozwijały to do końca roku wszystkie w ciąży będą i FLISA TEŻ smile
    buziaki kiss
  • flisa3 16.04.14, 18:43
    No ja nie. Wiem co piszę.

--
  • podnawka 16.04.14, 18:48
    Fliska cuda się zdarzają nigdy nie mów nigdysmilesmilesmile
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 18:53
    flisa a Ty jesteś może wróżką i znasz przyszłośc???znasz odpowiedzi na wszystkie pytania?wszystko potrafisz logicznie wyjaśnic?czasem z Twoich wpisów odnoszę takie wrażenie
    ja wiem,że to boli,że znowu mnie się nie udało a wszystkim wokoło tak,flisa ,ale Ty musisz uwierzyc,że Tobie też się uda,póki możesz teoretycznie zajść w ciążę,to jest szansa,jak przekwitniesz i nie będziesz już miała owulacji to wtedy możesz mówić,że to koniec,a teraz babo wstrętna nie smutaj mi tu kiss ...kiedy na lody idziemy flisa???
  • podnawka 16.04.14, 18:47
    Monruper no te okna tak pylą buahhahahahahsmilesmilesmile
  • podnawka 16.04.14, 18:55
    kizia dobre pytanie dla Fliski,bo ja bym chętnie zżarła lodzicha ...ja to mam już jakiś nałóg a sadełko rośnie tongue_out
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 19:00
    no ja też,a coraz cieplej ma się robić,a wtym sezonie jeszcze nie jadłam na powiietrzu lodzika smile
  • podnawka 16.04.14, 19:03
    kizia i co narobiłaś ...ślinotok na klawiaturze
  • kiziami.zia2013 16.04.14, 20:11
    flisa.......................................................kiedy idziemy na lody się pytam grzecznie???
  • flisa3 16.04.14, 21:47
    Jestem wróciłam. Wy tu o lodach a ja ćwiczyć intensywnie polazłam tongue_out ) waga i tak nie drgnie ale przynajmniej wszystko odreagowuję. Nie wiem kiedy na lody. Teraz święta są to nie ma jak, a tak to ja pracuję od 7.30 do 15.30., później chodzę na różne zajęcia, ale to to bym mogła ukrócić, pracy nie. Święta idą i znów strasznego doła mam, nienawidzę świąt.

--
  • meliska76 16.04.14, 23:14
    Monkask super, że wszystko dobrze oby tak dalej... a jeżeli chodzi o imieniny to moje pod koniec roku, na Mikołaja zapraszam do mnie wink wszystkie oczywiście!!!
    Magi123 witaj w naszym gronie wink no to czekamy na pozytywną bete!!!
    Abam masz racje dobre kilka dni czytałam Wasze całe forum, nie mogłam przestać, wiec naprawdę Magi polecam dobra lektura wink
    Monruper co za wiadomość wink bardzo się ciesze i nie ukrywam ze myślałam nie raz o tym ze możne jak adopcja jest w toku to i ciąża będzie z zaskoczenia no i proszę SUPER!!! hmm ja tez mam pomyte okna w domu, może coś w tym jest hihihi zobaczymy
    Ale szczęśliwie się watek zaczął, oj żeby tak to szczęście trwało i trwało... Fliska nie poddawaj się i myśl pozytywnie jednak cuda się zdarzają wink i tak jak napisała kizia obyśmy do końca roku wszystkie były w ciąży...

dobranoc papa
    --
  • podnawka 16.04.14, 16:16
    witaj Magi,
    będzie dobrze tylko trzeba się czymś zająćsmile
  • magi-123 16.04.14, 16:23
    Monruper - gratulacje, super i tak trzymac smile
  • podnawka 16.04.14, 16:29
    monruper to cud ,kurka wodna ale się cieszę ,na dodatek naturalnie fiu fiusmile
  • blon-di1 16.04.14, 16:44
    Monruper, po prostu super smile Coś niewiarygodnego... Ale szczęście, bardzo się ciesze.
    --
  • abam_81 17.04.14, 00:00
    Monruper i ja gratuluje. I zabieram się jutro za okna w takim razie. wink
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • monruper 17.04.14, 07:10
    Dziękuje, Kochane jesteście.
    Kizia masz rację z tym co piszesz, że nie mam problemów z zajsciem. Lekarze nie mają pomysłu jak utrzymać. Po zastanowieniu to 3 rok z rzędu jestem w tym samym czasie w ciąży. 2 lata temu też, ale pojechałam do Paryża i się rozmylo. Mam luteine, będę brać i liczyć na cud.
    Jestem na diecie, ale najwidoczniej mi służy.
    No nic. Idę na krew i czekam na chwilę prawdy.3 majcie kciuki.wink się okaże czy dostałam zajaczka tego roku.
    --
  • podnawka 17.04.14, 08:09
    Monruper to piękny zajączek,teraz się nie przemęczaj,uważaj na siebie i dbaj o siebiesmilesmilesmile
  • monkask 17.04.14, 11:46
    Monruper trzymam kciukaski smile
  • monruper 17.04.14, 12:42
    Mam wynik
    bhcg 10,58
    Liczyłam na wyższy, ale u mnie dzisiaj jest 27 dzień cyklu.
    --
  • abam_81 17.04.14, 15:07
    Monruper, kochana, wszystko będzie dobrze. Kiedy planujesz kolejną betę? Po tygodniu czy zaraz po świętach?? Mo chyba, że jeszcze w sobotę zdążysz?
    Jaki masz plan?
    Jutro dzień Blondi. Jak nastawienie i samopoczucie kochana?
    Megi, a Ty kiedy testujesz? Też zaraz po świętach?

Pozdrawiam.
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • podnawka 17.04.14, 16:05
    Monruper spoko teraz to tylko może rosnąć betkasmilesmilesmile

ja miałam betę w 13 dpt-633,4 a w 15 dpt 1566smile
    byłam u dj B wypisał znów pełno leków ale już powoli będę ostawiać steryd.....
    na postawie moich wyników estradiol mam bardzo dobry,progesteron tez no to powiedział no i beta taka duża, że teraz nie powinno zdarzyć się nic złego...zobaczymy jak usg zrobi....
  • blon-di1 17.04.14, 16:49
    Tak, jutro punkcja. Mam w tej ksiazeczce wpisane na dzis, relax+obfita kolacja wink
    --
  • blon-di1 17.04.14, 16:56
    Podnawka super wyniki smile
    A tak z inne strony, czy ktos moze chcialby 300j. me nopuru, bo kupilam 600j. a tylko 300j potrzebowalam.
    A i jeszcze jak sie zmienia stopke, ten opis? Bo chcialam zmienic i nie wiem jak.
    --
  • magi-123 17.04.14, 18:01
    Hej ,no ja najwczesniej moge testowac jak mi powiedziano w 14 dniu czyli wypada po swietach,a dokladnie bede badac krew 25 kwietnia.jesstem dopiero 5 dni po transferze 5dniowej blastocysty wiec nie ma chyba co testowac zbyt wczesnie zeby nie bylo,choc oczywiscie wolalabym zrobic to wczesniej ale nic by z tego nie wyszlo. a mam pytanie z testu sikanego wyjdzie cos wczesniej czy dac sobie spokoj bo mnie juz tak korcismile pozdrawiam
  • majkan80 17.04.14, 18:08
    zdecydowanie magi daj sobie spokój z sikaczemsmile dzielnie wytrwaj do bety - mi zawsze (tzn. x2) mówili, że można robić między 12 a 14 dniem po transferze, ale ja miałam 3-dniowe zarodki

podnawka - super wyniki, cieszę się mocno kciuki zaciskam za piękne widoki na usgsmile

monruper - betka na pewno jeszcze duuuzo przyrośniesmile
  • magi-123 17.04.14, 18:13
    No wlasnie i raczej bede cierpliwie czekac choc to sie tak dluzy.niby dni leca szybko, a jednak... a ja juz bym tak chciala wiedziec czy jestem czy nie. wielka niewiadoma
  • monruper 17.04.14, 19:30
    Blondi 3 mam kciuki za jajcowe pobierania

Abam chciałam betę powtarzać w sobotę, ale nie mogę, bo labolatorium zamknięte.
    Jak wszystko będzie dobrze to po świętach będę powtarzała betę.
    Na razie byłam u rodzinnego po duphaston, mam luteinę, więc stosuję. Odpoczywam, bo plamić zaczęłam uncertain

--
  • podnawka 17.04.14, 19:52
    byłam wykupić leki i maskara w aptece magnolia leki 170 zł -dufaston drogi jak cholera,wiec poszła dalej i było taniej ale ja znalazłam w superfarmie jest w promocji 29,99 zł i za wszystko zapłaciłam 125 zł czyli prawie 50 zł w kiezeni
  • blon-di1 17.04.14, 21:05
    Dziewczyny co tam musze wziac na punkcje. Koszulke, skarpetki, wkladki, klapki. Cos jeszcze?
    --
  • abam_81 17.04.14, 21:14
    Blondi, dobre nastawienie. wink A z tą obfitą kolacją i odpoczynkiem, to mi to dokładnie pasuje do dr C. Mi też tak powiedział. smile
    Monruper, będzie dobrze. To nie musi nic oznaczać.
    Pozdrawiam.
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • abam_81 17.04.14, 21:16
    Magi, sikacza sobie odpuść. Zrobisz sobie na pamiątkę po pozytywnej becie, czego z całego serca Ci życzę. Wcześniej jednak nie ma co się stresować. Po takich dawkach hormonów wyniki mogą być rożne.
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • abam_81 17.04.14, 21:17
    Blondi, stopkę zmienisz tylko na komputerze. Przez komórkę się nie da. smile
    Dasz radę.
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • blon-di1 17.04.14, 21:25
    Abam,a w jakie opcje na kompie musze wejsc zeby zmienic stopke, ostatio szukalam i nie znalazjam.
    --
  • abam_81 18.04.14, 11:14
    Blondi, ja to robię tak:
    w prawym górnym rogu, gdzie masz swój login, klikam na aktywuj profil. Potem po prawej w górnej części masz "Forum". Klikasz i następnie w podobnym miejscu "Ustawienia". I tam wszystko masz. smile

Powodzenia.

A przy okazji składam wszystkim życzenia z okazji świąt. Pełnych i mokrych jajec na te święta i zaraz po. wink
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • kiziami.zia2013 18.04.14, 11:23
    blondi trzymam kciuki za punkcje udaną i obfita w jajka smile

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY !!!
  • n1eobecna 18.04.14, 06:50
    Gratulacje! Lec szybko na badania tarczycowe. Euthyrox zwiekszylas? Czemu nie widzę Twojego wątku na gorze forum tarczycowego?smile
  • monruper 18.04.14, 08:32
    Nieobecna nie zwiekszylam euthyroxu, bo mam
    / miałam niskie normy. Przy badaniu beta hcg sprawdze tarczyce. Dzieki, że mnie znalazlas i się interesujesz. Ciaza mnie zaskoczyła i nie nam zaplanowanego nic dalej.
    --
  • podnawka 18.04.14, 11:58
    Blondi kochana, słonko żyjesz ?jajca pobrane?czekam z niecierpliwością na infosmile

ja tez zdrowych ,wesołych,pełnych nadziei i nie odpuszczenia kolejnych prób życzę Wam kochane Forumowiczki!!!!!!!
  • blon-di1 18.04.14, 12:55
    Off... jajca juz pobrane, jutro Bede wiedziec jak sie spisalam. Ale C mowil, ze jest lepiej niz ostatnio. Wasnie pochlonelam ogromna rybe wink

• majkan80 18.04.14, 13:16
    blondi, to dobre wieścismile na pewno piękne i zdrowe jajeczka wielkanocne wyhodowałaś!

Ja też Wam wszystkim życzę spokojnych i radosnych i pełnych nadziei Świąt - oby za rok o tej porze w pieczeniu mazurków i serników wszystkim nam przeszkadzały nam małe bobaskismile
  • monkask 18.04.14, 16:52
    Dziewczyny i ja życzę Wam zdrowych i spokojnych Świat, a przede wszystkim spełnienia marzeń by Wam wszystkim się udało nosić pod sercem to drugie serce tak kochane juz od pierwszego dnia i wytęsknione przez te wszystkie lata, tego życzę Wam najbardziej.

Ja i Polcia no i wiadomo mój M też smile
  • monruper 18.04.14, 20:53
    Jeśli zamierzacie w czasie świąt jeść jajka to tylko Wesołe jajka smile
    życzę Wam samych kinder nieskodzianek.

Blondi jutro przyjmij tylko pozytywne wieści, masz wiedzę kiedy transfer? Klinika ma święta czy pracują.
    Monka sk śliczne życzenia smile aż się wzruszyłam.
    --
    Mówię stop. 02.2014(-)i 10.2013 IVF (-).
    Natura ma swoje plany wobec mnie smile Jest cud, jest ciąża.
  • meliska76 18.04.14, 20:56
    Hej kochane kobietki smile
    i ja również życzę Wam wszystkim ZDROWYCH SPOKOJNYCH SPĘDZONYCH W RODZINNYM GRONIE ŚWIAT I OBY NASZE WSZYSTKIE MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁY smile smile smile

Blondi daj juto znać ile tych jajeczek wink

buziaki i do miłego ....
    --
  • blon-di1 18.04.14, 22:02
    Dziewczyny ja również pragnę życzyć Wam Wesołych Świąt, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia i pragnienia, obyśmy wszystkie zobaczyły niedługo bicie małego serduszka smile

Dziś na punkcji były 3 dziewczyny, ja byłam pierwsza potem Niemka a na końcu dziołcha na stałe mieszkająca w Holandii. Powiem Wam, że coś strasznie mnie zmogło po punkcji, spałam chyba z godzinę, no ale ogólnie to dziś jestem na nogach od 4 rano, więc tak to sobie tłumacze. Koleżanka z Holandii w ogóle nie spała, jak ją przywieźli to jakoś się już ocuciłam i chyba z godzinę sobie coś tak gadałyście. Pani z Niemiec, nieco starsza (chyba po 40stce) długo nie mogła dojść do siebie.Pielęgniarki jak zwykle skakały nad nami a C troskliwy i opiekuńczy.
    Nie mam pojęcia kiedy transfer, jutro mam dzwonić i dopytać ile komórek się zapłodniło (bo nie przewiduje opcji, że nic nie ma) i wtedy się okaże. Laboratorium na święta ma dyżur, więc nie ma się co martwić.

Abam dzięki za info dot podpisu, jak widać zadziałało smile
    --
    Wesołych Świąt!!!
  • meliska76 19.04.14, 12:50
    blondi i co masz już jakieś wieści ile masz zarodków i kiedy transfer? buziaki
    monruper a co u Ciebie kochana???

uciekam dalej do garów wink
    --
  • blon-di1 19.04.14, 13:40
    Tak, mam juz wiesci z laboratorium. Mialam 4 dojrzale komorki. Po zaplodnieniu zostaly na dzis 3 zarodki. Transfer w poniedzialek.
    --
    Wesołych Świąt!!!
  • abam_81 19.04.14, 13:42
    Super, gratuluję wyniku i trzymam kciuki w poniedziałek. smile
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • meliska76 19.04.14, 13:49
    super ... no to w poniedziałek myślami będę z Tobą. kciuki również będę trzymała. smile

--
  • monruper 19.04.14, 15:15
    Jakiś wredny zajączek podp*** mi jajeczko z koszyczka.
    Zrobiłam dzisiaj test i mam (-), pojechałam na betę i żadne labolatorium nie działa, a szpital działa, krew pobierają, ale wynik dadzą dopiero we wtorek (po opłaceniu). Kasa szpitala nieczynna i nie ma możliwości zrobienia badania. Prosiliśmy laboranta, ale przestraszony utratą pracy gdyby nam podał wynik, odmówił. Zrobiłam 4 testy, wszystkie są negatywne. 3 testy robiłam tej firmy co mi kilka dni temu wyszły 2 krechy.
    jestem w czarnej (_!_), nie udało się. sad

--
    Mówię stop. 02.2014(-)i 10.2013 IVF (-).
  • monkask 19.04.14, 16:09
    Monruper te sikańce sa nic nie warte, musisz uzbroić się w cierpliwość i po świętach zrobic betę. Wiem kochanie, że Ci cieżko, ale w tej chwili musisz to przetrwać i wierzyć, że będzie dobrze. Przytulam Cie mocno.
  • meliska76 19.04.14, 17:03
    Monruper kochanie bardzo Ci współczuję bo to idzie się wykończyć nerwowo no ale tak jak monkask napisała musisz być cierpliwa i zrobić badanie po świętach. nie wiem gdzie mieszkasz ale jeżeli niedaleko stargardu szcz to tam w szpitalu jest laboratorium przyszpitalne i mają na miejscu kasę więc nie ma problemu z oplaceniem wyników. sama byłam robić AMH i FSH w niedzielę i nie było problemów.
    wiem jak się możesz czuć przytulam Cię mocno i trzymam kciuki żeby te testy były do d.....
    o nawet się zrymowalo smile
    buziaczki trzymaj się dzielnie
    --
  • monruper 19.04.14, 17:31
    Od poniedziałku jestem w Międzyzdrojach przez kilka dni, tam nie ma laboratoriów w okolicy. Szukam takiego, bym mogła wyniki przez internet sprawdzić a nie czekać na miejscu. Najbliżej Trzebiatów i Goleniów a i tak około 60km. Będę się obserwowała. Święta mam jak "jaja malowane".
    Cycki mnie nie bolały i nie bolą, @ brak.
    Podnawka Ty masz jakieś objawy ciążowe, jak to u Ciebie wygląda.

Dzięki Monka sk, meliska za wspieranie mnie.
    --
    Mówię stop. 02.2014(-)i 10.2013 IVF (-)
  • abam_81 19.04.14, 18:01
    Monruper, przecież sama pisałaś, że faszerujesz się lekami. To z pewnością one wpływają na wynik. Przy 1. teście jeszcze ich nie brałaś, więc teraz nie powinno Cię dziwić, że tak wychodzą. Będzie dobrze. Odpoczywaj.

A cycki nas bolały/bolą przy stymulacji bo przecież lecimy na tych hormonach. wink

Będzie dobrze. smile))) Wiary.
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • podnawka 19.04.14, 19:25
    Monruper kochana spokojnie ,to kwestia czasu,będzie dobrze-jeśli myślisz o pojechaniu do Trzebiatowa to nie jedź(bo ja stąd pochodzę )nie masz szans tam nigdzie robić bety-strata czasu,Bardziej polecam Goleniów

jeśli chodzi o objawy czy ja wiem czasem mnie głowa pobolewa (czego ja nigdy nie mam)troszkę senna jestem....coś mnie ciągnie troszkę w dole brzucha,kuje w prawym jajniku....
  • blon-di1 19.04.14, 21:30
    Monruper, mam na dzieje ze ten tes to jakas sciema i zycze Ci zeby beta byla pozytywna. Myslami jestem z Toba, badz dzielna
    --
    Wesołych Świąt!!!
  • monruper 19.04.14, 21:54
    Blondi a najgorsze, że nie mogę sprawdzić z krwi. Nikt nie bada aż do wtorku.
    Będę w stresie w święta. Mam 1 test, chyba z rannego moczu zrobię jutro ale to moja jedyna perspektywa na teraz.
    Można powiedzieć, że super, bo człowiek mieszka w mieście, a jednak w takim czasie jakby na odludziu. Ja zwykle wybieram zły moment na dzieci, jak nie sylwester to weekend majowy czy święta.
    Nie wiem czy leki brać nadal, więc biorę, rano się będę zastanawiała nad zastrzykiem clexane.
    --
  • magi-123 19.04.14, 18:13
    monruper-głowa do gory moze jeszcze nic straconego,wiem latwo sie mowi, a samopoczucie i rozczarowanie robi swoje,tak jak dziewczyny mowia trzeba czekac do bety z krwi, ja tez siedze jak na szpilkach w oczekiwaniu ( sama juz test sikany zrobilam i co z tego niby mi tez wyszedl pozytywny )3 maj sie bedzie dobrze
  • podnawka 19.04.14, 19:17
    Blondi to piękne info,super to już niedługo lokator do wprowadzenia hehehehsmile

jeszcze raz bicia drugiego serca dla nas wszystkich ,kolorowych i spokojnych Świąt-mam nadzieję że Wasi M poświęcili jajeczka i kiełbaskę -taki humor na koniecsmilesmilesmilesmile
  • flisa3 20.04.14, 08:04
    Dziewczyny, życzę Wam Wesołych, zdrowych, spokojnych Świat, smacznych jajek i innych potraw, miłego biesiadowania w rodzinnym gronie.
    Ja, jak wspominałam nie wiem, czy kiedykolwiek do Was dołączę. Na zająca otrzymałam kontynuację czerwonego światła. Gdyż z nadczynności wpadłam teraz w niedoczynność. Liczyłam po cichu, że po dobrych wynikach sprzed miesiąca będę mogła w maju podejść do procedury. Jednak pomimo znacznie zmniejszonej dawki leków jest klapa. Wyniki złe świadczące i niedoczynności. Moja tarczyca jest rozchwiana jak wahadełko. I ja też cała rozchwiana emocjonalnie.
    Pozdrawiam
    zrezygnowana Flisa
    --
  • podnawka 20.04.14, 12:57
    Fliska może teraz jeszcze masz czerwone światło ,ale wiedz że to za jakiś czas się zmieni i będziesz startowała z dziewczynami i wcale nie jest to takie odległesmile
    ja miałam pierwsze podejście w listopadzie 2013 roku i co ?podeszłam w kwietniu ,gdzie moja koleżanka z punkcji która od razy miała negatyw i powiedziano jej że dopiero w marcu może zacząć po raz drugi...jest dawno przede mną i jej się udało -przeszła całą procedurę od a do z z punkcją smile
    dlatego daj sobie czasu i nie odpuszczaj ,nawet kiedy uważasz że jesteś na obecną chwilę zrezygnowana-nie wątp w siebie i nie trać nadziei

pozdrawiam
  • magi-123 20.04.14, 13:45
    Hej dziewczyny,mam pytanie ( w tej kwestii wiem naprawde mało) dzisiaj mila 8 dzien od transferu 5-cio dniowego blastusia u mnie no i tak mnie korcilo i zrobilam sobie dzis test ciążowy, w sumie wczoraj to nawet 2 razy i wszystkie wyszły pozytywnie,?tzn druga kreska bladoróżowa ale jednak jest, na razie sie nie napalam bo same mowilyscie i jak czytam to te testy moga wprowadzac w blad, ale czy jednak oznacza to duze prawdopodobienstwo ze jednak jestem w ciązy i moja piatkowa beta to tylko formalność/?pozdrawiam
  • monruper 20.04.14, 19:25
    Magi test pozytywny to prawie formalność z beta. Będzie ok.

Blondi udanego jajeczkowania jutro.wink
    --
  • monruper 20.04.14, 19:34
    Magi a mialas coś na pęknięcie np. ovitrelle? To może jednak zaburzyc wynik. Poczekaj do terminu wskazanego przez lekarza, wtedy będzie na 100 %.
    --
  • podnawka 25.04.14, 10:09
    no i u mnie dramat,zaczęłam podplamiać......
    już nie ma we mnie nadziei...podobnie było jak poprzednio ...czyli wtorkowe usg to tylko formalność niewypałusad
  • monruper 25.04.14, 10:47
    Podnawka lez plackiem, weź progesteronu wiecej i odpoczywaj.
    3 mam kciuki, nie przestawaj wierzyć.
    --
  • monkask 25.04.14, 11:01
    Podnawka spokojnie to nie musi byc to samo, leż i nic nie rób jedyne co to dzwon do B co masz robić, dzwon do skutku i odrazu pisz co Ci powiedział. Trzymam kciuki mocno
  • podnawka 25.04.14, 11:10
    tak się zastanawiam czy to nie wynik odstawienia tego sterydu,i kombinacje inne z progrynova...a luteinę to ja zapodam po południu dwie dowcipnie....
    wczoraj wieczorem jak sobie zapodawałam luteinę patrze śluz taki szarawy ale to nic,dziś troszkę mnie podbrzusze pobolewało i patrzę a tu śluz jest mocniej szarawy i jakiś strzępek błonki tak jak przy miesiączce.....no i historia się powtarza ...ja juz jestem poddana kochane to już lipa ,sprawdzałam forum wcześniejsze to samo było tak jak teraz podobnie w czasie czyli dni przed usg ...to już wielka jedna lipa.....
  • podnawka 25.04.14, 11:11
    tak jak pisałam nie cieszyła mnie ta beta bo to już przesądzone kur...mać .... idę sobie poryczeć bo nic mi innego nie pozostało....sad
  • monruper 25.04.14, 13:26
    Podnawka dodzwonilas się? Może warto bete i progesteron zrobić. Oby Cię lekarz uspokoił a malenstwo z Tobą pozostalo.
    --
  • meliska76 25.04.14, 16:30
    Podnawka no nie!!! to nie może być prawda.
    może jeszcze nic straconego uważaj na siebie i odpoczywaj. to miał być taki szczęśliwy wątek a tu takie wiadomości...sad
    daj znać kochana buziaczki

jeżeli chodzi o spotkanie to tak 28.04 mi pasuje i 8.05 też o ile dostanę dalej zwolnienie. 9.05 wyjeżdżam więc nie mogłabym być.
    a to spotkanie gdzie w Gorzowie czy Szczecinie?

--
  • kiziami.zia2013 25.04.14, 16:38
    kur....mac...podnawka...ręce mi opadły...sad...mam nadzieje i życzę Ci,żeby to nie było nic poważnego kiss
  • monruper 25.04.14, 17:03
    W takim razie 8 maja, jak na razie wszystkim pasuje.
    Z grona które się odzywa mniemam, ze miejsce spotkania to Gorzów.

--
  • monkask 25.04.14, 17:11
    Gorzów mi tez pasuje, pbow
  • monkask 25.04.14, 17:12
    Ja muszę byc bo jestem dłużniczką smile
  • podnawka 25.04.14, 21:54
    monkask heheheheh ja wiem o co chodzi ,ale miałyśmy wtedy ubaw smilesmilesmile
    > Ja muszę byc bo jestem dłużniczką smile
  • meliska76 25.04.14, 17:16
    może być Gorzów. myślę ze tym razem pojadę... mój mąż się śmieje ze już raz jechalam na spotkanie i wyladowalam w szpitalu żebym teraz się zastanowila czy chce na te lody jechać??? mówi ze on mi może zaserwowac lody w domu hi hi hi
    a która godzina?
    --
  • monruper 25.04.14, 17:38
    Nikt lodów nie je w Gorzowie, sama czekolada, kawa i sałatki smile
    Może w Szczecinie na lodach się kończy, nie wiem, nie byłam.

Godzina? dla mnie obojętnie, może być do południa także. Dziewczyny, jak Wy?
    --
  • meliska76 25.04.14, 17:48
    no mi też bardziej by pasowało do południa
    --
  • meliska76 25.04.14, 17:51
    ale gdyby trzeba było to i na 17 tez bym sie postarala przyjechac, dzieci nie sa male poradza sobie
    --
  • podnawka 21.04.14, 19:29
    magi koniecznie idź po receptę ,bo masz brać leki tak jak miałaś do odwołania przez lekarza,a poza tym jak będziesz pewna że betka pozytywna to dzwoń do lekarza bo na pewno Ci powie czy masz brać dalej tak samo leki czy inaczej...
    ja jak miałam wynik dodatni to zadzwoniłam dr nie odbierał ,wysłałam smsa i oddzwonił-kazał brać dalej leki i podjechać po receptę bo wiedział że się już pokończyłysmile
  • podnawka 21.04.14, 19:29
    Blondi jak po wprowadzcce malucha?
  • blon-di1 21.04.14, 19:48
    A po transferze kiepsko. Duze rezczarowanie i zawiedzenie. Liczylam na wiecej, po tak dlugiej stymulacji , tylu lekach i kosztach - 6500zl. Zaplodnily sie 3 komorki, i tym zie bardzo cieszylam, ale slabo sie dziela. Podali mi 1-kl3B. Reszta jest jeszcze gorsza, wiec raczej nic sie nie zamrozi.
    Wiec dzis skonczyla sie moja mrzonka o dziecku. Alez to boli.
    --
    Wesołych Świąt!!!
  • monruper 21.04.14, 19:57
    Blondi nic jeszcze nie przesądzone, musisz wierzyć, ze się uda. Dobrze, że się rozwijają nie muszą być super klasy a się przyjąć i zakończyć ciążą.
    Masz nadzieję i jej się trzymaj smile, tak wiele przeszłaś, że nie wolno Ci odpuścić.

--
  • flisa3 20.04.14, 19:00
    Podnawka; ja nie wiem czy Ty pamiętasz, ale ja też pierwsze i ostatnie podejście miałam na przełomie października i listopada. Więc chyba pobiłam wszelkie rekordy zarówno w odległości do drugiego podejścia jak i w stażu starań :,-( I dlatego jestem fixum dyrdum sad Kto by to zresztą wytrzymał.
    Ps. A gdzie jest Gatewa? Założyła wątek i ulotniła się jak kamfora.
    --
  • magi-123 20.04.14, 19:52
    tak miałam podany ovitrell ale to było 5 kwietnia,czyli co mogłoby miec jeszcze wpływ na dzisiejszy wynik?na razie sie nie nakrecam, zreszta jak czytam wiele wypowiedzi to czasami zdarza sie i ciąza biochemiczna - wiec wiadomo roznie moze byc, czekam do piatku na wynik z krwi, no ale jak widze te 2 kreski to mi tak na duszy od razu lepiej i czlowiek ma cicha nadzieje ze moze sie udało
  • monruper 20.04.14, 19:59
    2 tygodnie od ovitrelle, raczej nie. Będzie beta wink
    --
  • magi-123 20.04.14, 20:03
    ah czyli cos może bedzie, dzieki za informacje, a ty jak sie czujesz monruper?
  • monruper 21.04.14, 06:13
    Magi ja czekam jak i Ty. Zdarza się, że pobolewa brzuch, czasem widzę ciemne plamienia na wkładce i mija. Ogólnie przewrazliwiona jestem.
    Niemoc czuje.
    --
  • magi-123 21.04.14, 09:57
    no to obie czekamy z niecierpliwością, a ja mam jeszcze pytanie odnośnie lekow, ja biore 1xprogynowa, 3x duphaston i 3x luteine ( zaczełam je brac na drugi dzien po punkcji). w piatek robie ta bete i co by nie wyszlo to mam powiadomic vitrolive, no tyle ze duphaston i progynova mi sie konczy tzn ostatnie tabletki zjem do przyszlego poniedzialku, czy wiec w zwiazku z tym mam w piatek molestowac pania z recepcji na wizyte u lekarza od razu na piatek, bo niestety moj prowadzacy to i tak tel nie odbiera, czy sama nie wiem bo jakos nie dopytalam a nikt mi nie powiedzial i mam dylemat i nie wiem co z tymi lekami.
  • abam_81 21.04.14, 18:24
    Blondi, jak tam po transferze? Jak samopoczucie?
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • kiziami.zia2013 21.04.14, 20:29
    blondi dopóki piłka w grze nic nie jest przesądzone,nie myśl o porazce,wogole nie mysl o tym całym invitro,odpoczywaj,wejdź na zalukajtv i oglądaj filmy za free smile

testujące...niech moc będzie z wami !
    ...święta,święta i po świętach...jak to się mówi hehe
  • jolanta456 21.04.14, 20:47
    Witam dziewczyny.. Przepraszam, że sie nie odzywałam ale trudności wyszly na rodzę.. Widzę, że watek sie rozszerzy fajnie.. Blondi głowa do góry moze ten właściwy będzie.. Podnawka świetnie,że wszytko ok moze tylko tak dalej.. Kizia my razem w wakcje ? Ja jak na razie odpuściłam pod koniec maja wizyta u dr C i zobaczymy co dalej.. Powiem tak nie stresuje sie i ni myślę o dziecku musze na luz psychiczny dać bo inaczej źle by bylo.
  • jolanta456 21.04.14, 20:51
    Monruper ja zaczelam nadrabiać zaległości początek watku i odrazu usmiech.. Wynik testów to wiesz ,że roznie bywa poczekaj na betę.. Ale trzymam mocno kciuki kochana..
  • abam_81 22.04.14, 08:05
    Magi, Monruper czekam na Wasze wysokie bety dzisiaj.
    Blondi, jak się czujesz?
    Podnawka, a co z Tobą? Robisz dziś ponowną bete? Jak samopoczucie?
    Ja jadę dzisiaj na wizytę do dr C. Zobaczymy co zapanuje dla mnie. smile
    Pozdrawiam wszystkie.
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Kolejne w maju.
  • monruper 22.04.14, 11:31
    Beta badana.3 razy kluli mnie, powinni pozytywną wydusić z tego, jako rekompensate. Czekam, ale wątpie.
    Magi?
    Blondi, daj znać.
    Abam poukładaj z C. swój plan.
    Podnawka a Twoja krew?

--
  • podnawka 22.04.14, 11:58
    Monruper moje wyniki są dobre,estradiol odpowiedni,progesteron też,29 kwietnia mam pierwsze usg i jestem lękliwa jak truś....przed tym mam zrobić estradiol....i może dr mi odstawi laki i zmniejszy dawki
  • podnawka 22.04.14, 11:56
    Blondi kochana nie patrz jakiej klasy zarodek ,bo to nie ma znaczenia-teraz to umowa podpisana wynajmu na 9 miesięcysmileodpoczywaj i przyjeżdżaj na lody do galaxy to Ci osobiście w dupę dam...
    najważniejsze ,że jest lokator ,wprowadził się i czekamy kochana na betkęsmile

Monruper,Magi czekamy na wieści ,będzie super bo zaczyna się czas pozytywówsmile

Abam ja robiłam dwa razy betę za pierwszym razem miałam 633,4 w 13 dpt i 1566 w 15 dptsmile
  • magi-123 22.04.14, 12:09
    hej dziewczyny,ja dopiero dzis rano u siebie zrobilam bete ( dzis mija 10 dni od transferu ) wiec jutro bede miec wyniki i jak tylko je dostane to od razu dam znac, poza tym 5 testów sikanych do tej pory zrobilam i na wszystkich jest tłusciutka druga krecha wiec jutrzejszy wynik pewnie bedzie tylko formalnoscią. w piatek jade do vitrolive na oficjalna betke, po recepte bo jak pisalam leki mi sie koncza i umowie sie na wizyte do dr B.
    No to super ze tak nam sie udaje oby tak dalej tych pozytywnych wiesci
  • podnawka 22.04.14, 12:20
    magi jak zrobisz betkę to zadzwonisz do dr b i powiesz co i jaksmile
  • abam_81 22.04.14, 17:52
    Aj Podnawka, bo ja już zakręcona jestem. wink
    Monruper, masz już wyniki? Wiesz już coś??
    Magi, a Ty jutro o której będziesz wiedziała jaka beta?

A u mnie to cała historia.
    W niedzielę dostałam tak potwornego bólu brzucha, że myślałam, że wyląduję w szpitalu. Nie do końca był to bój jak na okres. Bolało mnie znacznie niżej. Nie były to też skurcze, a ciągły narastający bój. Spociłam się jak mops. Łyknęłam nospę i po około 30 minutach przeszło. Po południu okres się pojawił (4 dni wcześniej). Dodatkowo, nie mogłam zainstalować korka, a używam ich od kilkunastu lat.
    No i mówię o tym doktorkowi, pytam co to mogło być i skąd takie coś, a on do mnie, że ... uwaga... mogłam być w ciąży. Szok. Tak mnie zamurowało, że nie dociekałam dalej.
    W każdym razie pytał mnie mnie o torbiele. Czy miałam, czy mam skłonność. Mimo, że nie miałam, powiedział, że nie chce mnie tym razem faszerować antykami. Więc nie dostałam antyków, a od nowego cyklu zaczynam krótki protokół. Przepisał mi Gonal F i po 4 dniach Cetroide. A na koniec zamiast Ovitrel, Pregnyl. Szkoda, że okres mi się tak przyspieszył, bo zaczęła bym jutro, ale z drugiej strony i tak nastawiałam się, że będę miała antyki, więc wyjdzie na to samo.
    Jak wszystko dobrze pójdzie, pod koniec maja zacznie się zabawa. smile
    --
    Vitrolive Szczecin.
    Podejście nr 2 (połowa maja 2014) - krótki protokół.
  • podnawka 22.04.14, 18:23
    Abam to rewelka z taką informacją:0)
    to kolejna dobra wiadomość

tak trzymaćsmile
  • magi-123 22.04.14, 18:27
    wyniki bede miala rano, tzn jak wstane i przejde sie do labolatorium smile ale pewnie nie pospie dlugo z rana tylko polece po wyniki wiec do 10.00 powinnam juz wszystko wiedziec.

abam zycze powodzenia aby sie wszystko udało tym razem.
  • monruper 22.04.14, 18:29
    Życie ma dla mnie pokręcony scenariusz. Co było, uciekło.
    Proszę nie współczujcie mi..... będzie mi ciężko sad
    --
  • podnawka 22.04.14, 18:32
    eeeeeeeeeeeeee Monruper to silna babka trzeba działać kochana dalej ,łap męża i duś ile wlezie to się udasmile
  • magi-123 22.04.14, 18:51
    no wlasnie trzeba probowac, głowa do gory,....... a moze nadszedl taki czas zeby troszke wyluzowac , odczekac jakis czas, moze trzeba odreagowac, pojechac na jakies fajne wakacje oderwac sie troche od rzeczywistosci.czasem tak jest ze jak sie czegos bardzo pragnie to to nigdy nie wychodzi.mam kolezanke ktorej tez dopiero za ktoryms tam razem sie udalo, a wcale u niej latwo nie bylo i im bardziej chciala zobaczyc 2 kreski na tescie tym bardziej sie rozczarowywala,dopiero jak odpuscila to ku zdziwieniu zaszła w ciąze i dzis bawi mala dziewuszke smile to tak dla pokrzepienia ducha. wiadomo kazdy mysli inaczej ale czasem problem tkwi nie tylko w ciele ale i w duszy.
    monruper bedzie dobrze i tobie sie uda.
  • blon-di1 22.04.14, 21:00
    A u mnie kiepsciutko. Na nic się nie nastawia. Moje szanse na ciążę są bardzo małe, wszystko okaże się za dwa tygodnie.
  • podnawka 22.04.14, 21:46
    Blondi myśl pozytywniesmile
    nie możesz przekreślać swoje nadziejesmile
  • monruper 22.04.14, 21:59
    Magi ja zaszłam w ciążę teraz, a i wiele razy widziałam 2 kreseczki. Żaden z przypadków nie skończył się urodzeniem. Nie w tym tkwi problem.

--
  • meliska76 23.04.14, 08:11
    hej laski
    ale mam dzisiaj stresa mój starszy synek pisze testy gimnazjalne!!! kiziula a jak Ty też się denerwujesz?

magi mam nadzieję ze już nie śpisz i udajesz się w kierunku laboratorium smile trzymam kciuki oby beta okazała się tylko formalnością.

fliska no właśnie widzisz Gatewa się gdzieś uplynnila a Monkask nie lepsza BABY GDZIE WY JESTEŚCIE.

Blondi kochanie będzie dobrze i pamiętaj ze ten najsłabszy może okazać się najsilniejszy smile trzymam kciuki

jolu ja też w wakacje smile zaczynam pod koniec czerwca ale transfer będzie chyba w lipcu...

Abam !!! tym razem się musi udać. życzę powodzenia.

Monruper powiem tak kochana TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE i czekaj na dzidzie z OA tutaj los napewno z Ciebie nie zakpi smile będziesz najszczesliwsza mamuska pod słońcem zobaczysz kochana. smile buziaczki

Podnawka czy tego 29 uslyszysz już serduszko???

pozdrawiam wszystkich

--
  • kiziami.zia2013 23.04.14, 09:01
    meliska mój dziś jeszcze ma labe,on brał udział w jakiś konkursach kuratoryjnych,został laureatem i z tego dzisiejszego jest zwolniony ,ale jutro już idzie normalnie,jutro matma,przyroda a pojutrze język obcy chyba,ja tam sie nie denerwuje,a moje dziecko tym bardziej,wogóle sie nie uczył do tego,on wyluzowany jest,więc ja też odpusciłam
    ja to sie tylko martwie,żeby komórke wyłączył,a najlepiej wogóle nie brał,bo podobno jak zabrzęczy to koniec egzaminu uncertain
    meliska napisz jak poszło twojemu jak wróci smile

jola ja zaczynam dopiero na jesień,może jak dobrze pójdzie,więc z meliską bedziecie jechać i z flisą może

a monkask i gatewa to chyba od stołu jeszcze nie odeszły big_grin
  • magi-123 23.04.14, 09:50
    Czesc dziewczyny, no ja juz odebralam wyniki a wiec: wynik robilam wczoraj w 10 dzien po transferze i wynik jaki mam na karteczce to : 373.52 mlU/ml. wiec chyba ciąża smile niepokoi mnie jeden fakt choc nie wiem czy to normale: zrobilam sobie dodatkowo OB i morfologie i OB wyszło mi 30, jak dla mnie duzo ale gdzies przeczytalam ze w ciazy wzrasta i nie wiem czy juz mam cos z tym robic czy nie, cholerka
  • kiziami.zia2013 23.04.14, 10:08
    magi gratulacje !!!jesteś szczęściarą,rzadko udaje się za pierwszym razem,a wyniki skonsultuj z lekarzem najlepiej,my nie mamy doświadczenia
  • magi-123 23.04.14, 10:12
    lekarz jak zwykle nie odbiera, juz do niego dzwonilam i lipa, poza tym to czy te moje hcg to nie jest przypadkiem za wysokie bo sie znow gdzies naczytalam ze za wysokie to tez nie dobrze, kurcze zaraz zwariuję
  • meliska76 23.04.14, 12:23
    magi gratuluje super.... dzwoń do skutku !!! może się zlituje i oddzwoni.

abam nie mam pojęcia ale myślę ze teraz już chyba nie... może gdybyś wtedy zrobiła test lub bete to może by cos było widać wink nie daje Ci to spokoju co ?
    --
  • abam_81 23.04.14, 14:02
    A no nie daje mi spokoju, bo to musiało by oznaczać, że zaszłam naturalnie. A skoro się 5 lat nie udawało, to dlaczego teraz się udało? Hmm...
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • meliska76 23.04.14, 14:11
    Abam też by mnie to meczylo cholerka szkoda ze nie spytałas dokładnie lekarza. hmm
    --
  • abam_81 23.04.14, 12:01
    Magi, gratuluje i pozytywnie zazdroszczę. smile Będzie dobrze. Napisz do lekarza sms z wynikiem, z pewnością oddzwoni.

A Gatwa gdzie nam zaginęła w tej Barcelonie?? Wyłaź z krzaków! wink

A powiedzcie mi jeszcze, bo nie daje mi to spokoju... Czy w jakiś sposób można sprawdzić czy było się w ciąży?

Pozdrawiam wszystkie.
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • magi-123 23.04.14, 12:44
    dzieki dziewczyny, no ja doktorkowi wyslalam juz ze 2 h temu wiadomosc z moimi wynikami ale zero odpowiedzi, zreszta w piatek jade do vitrolive na ponowna oficjalna bete i wtedy pogadam na gebe, ten moj prowadzacy to chyba nigdy nie odbiera i nie odpisuje...
    dziewczyny wam tez sie uda, 3mam za was kciuki, teraz wasza kolej smile
  • meliska76 23.04.14, 13:53
    Kiziula wrócił smile najważniejsze ze zadowolony mówił ze trudniejszymi testami meczylam go w domu.... uff, jeden ma już za sobą jeszcze dwa dni w sumie to najbardziej boi się piątkowego egzaminu z angielskiego... gratuluje dla Twojego geniusza niestety mój aż tak zdolny nie jest ma wysokie osiągnięcia w sporcie no ale niestety z WF nie ma egzaminu hi hi hi
    --
  • kiziami.zia2013 23.04.14, 14:00
    meliska no widzisz,mój z kolei ze sportu noga jest,ale z matmy tak samo nędza,pewnie jutro lipe tam odwali,ale wogóle sie tym nie przejmuje,zero nauki i zero stresu,taki to pożyje big_grin
    słuchałam w tv że z historii podobno łatwo było,a temat z polaka mu podszdł?naskrobał coś?najważniejsze,że zadowolony wróciłwink
  • meliska76 23.04.14, 14:08
    naskrobal hi hi hi podpasowal mu temat rozprawki o ciekawości smile
    myślisz ze mój się uczy no co Ty sama mu nie pozwalam bo jak przez trzy lata się nie nauczył to przez dzień napewno nie !!!
    --
  • podnawka 23.04.14, 16:34
    magi super gratulacjesmile
  • monruper 23.04.14, 19:55
    Magi super wynik, jest dobry, nie za duży smile

Abam mogłaś od razu test siknąć, choć coś wiedziałabyś. A cuda się zdarzają i po 5 latach. Dopytaj się lekarza przy okazji żebyś wiedziała na przyszłość.
    --
  • monkask 23.04.14, 20:24
    Witam moje drogie smile
    Jestem, żyje i rosnę smile.
    Monruper kochana moja ściskam i wiem, że jesteś silna i Ty tez wiesz, że musisz walczyć dalej smile
    Magi gratulacje super takie szczęście za pierwszym razem.
    Podnawka czekam na wieści o serduszku tym razem zobaczysz na monitorze bijące smile
    Kiziula jesień będzie dla Ciebie łaskawa.
    Ja ostatnio ciagle śpię i zaczynam wić gniazdo, rozglądam sie za mebelkami, robię listę zakupów dla małej i dla siebie do szpitala to zajmuje mi dużo czadu bo ja z tych, którzy cieżko sie na coś decydują sad no i jeszcze wychodzi mi brak doświadczenia wiec jeśli któraś z Was chciała by mi coś doradzić to będe wdzięczna smile

Pozdrawia grubasek +13 kg jupi

• podnawka 23.04.14, 20:32
    monkask kochana co tam 13 kg w obliczu bobofrutkismile
    zrzucisz kochana jak urodzisz na spacerkach po lesiesmilesmilesmile
  • monruper 23.04.14, 21:06
    Monkask buziolek. Zakupy pełną parą idą, M. już pozwolił to się rozkrecaj smile
    Wróciłam do domku i robię gorrrraca kąpiel, żeby @ wylazł jak trzeba. Mam na razie plamienia, fakt, że z krwi, ale słabo to idzie. Przestałam brać leki.
    Pozdrawiam,
    Dziewczyny krzaki pasują? Wylazić.
    --
  • monkask 23.04.14, 21:51
    Gatewa Ty to chyba juz na święta do tej Barcelony pojechałaś, daj jakis znak jak nie to jutro nawiedze Cię telefonicznie smile
  • kiziami.zia2013 24.04.14, 07:29
    meliska moja latorośl chyba sie jednak zestresowała smile,w nocy wymioty,rano 38 gorączki sad ,ale idzie bidula,może da rade napisać szybko i wrócić do łożka,365 dni w roku i akurat dzisiaj go dopadło,co za pech ehh
  • kiziami.zia2013 24.04.14, 07:35
    monkask a czego nie wiesz ,pytaj,może coś jeszcze pamiętam hehe
    ciuszków dużo nie kupuj,bo dzidzia baaardzo szybko rośnie i możesz nie zdążyć ubrac wszystkich,a pewnie jeszcze nadostajesz od rodziny i znajomych
    ...no i apetycik przyhamuj wink zdeczka
  • meliska76 24.04.14, 07:52
    kizia no też nie miało kiedy go dopaść... no naprawdę pech. ale miejmy nadzieję ze szybko napisze i będzie dobrze. Dalaś mu rano coś na zbicie temp.?
    mój na luzie jeszcze dzisiaj pewnie ja się bardziej denerwuje. ale za to jutrzejszego dnia się boi sad
    --
  • meliska76 24.04.14, 07:59
    monkask napewno zakup sobie dobre wkładki laktacyjne do szpitala. ja pamiętam ze ile bym ich nie miała to zawsze było mało, tyle miałam pokarmu. No a z ubraniami też nie kupuj tych na 56 mój młodszy synek urodził się 62 cm długi i uwaga!!! 5 kg ważył więc całą wyprawka była nie ruszona wszystko było za małe. wyglądał jak 3 miesięczne dziecko. niby lekarze mówili ze będzie duży chłop no ale ze aż tak to żaden nie wspomniał.
    za to teraz chuderlak 13 lat i waży 40 kg.
    --
  • kiziami.zia2013 24.04.14, 08:04
    dałam mu apapa,akurat jeden ostatni był,mam nadzieje,że mu zbije i że to ze stresu i śladu do południa nie będzie,ale wymęczony na maksa poszedł,aż mi go szkoda było

meliska mój też mały nie był,ale twój to uż naprawde rekordzista,siłami natury rodziłas czy cc ?
  • meliska76 24.04.14, 08:16
    tak kizia rodzilam siłami natury. i co jest ciekawe o 7:30 pilam z koleżankami kawę na oddziale a o 8:10 już synek był na świecie i jeszcze opierdziel dostałam ze gdyby się coś działo to nawet anestezjolog by mnie nie znieczulił bo durna baba się kawy napila.
    --
  • kiziami.zia2013 24.04.14, 08:19
    o maj gat :big_grin to nieźle :big_grin a podobno drugi poród najłatwiejszy jest,to by sie zgadzało hehe
  • monkask 24.04.14, 13:59
    No właśnie chodzi mi o to co mi będzie potrzebne wkładki lakacyjne, laktatory śle nie wiem jaki moze któraś z was mi coś doradzi, galoty jednorazowe, podpachy mega wielkie, coś na ranę po cesarce. A dla Polci śpiochy, pampery, rożek, i co z kosmetyków linomag, sól fizjologiczna, patyczki, chusteczki mokre moze jakieś butelki i smoki gdybym pokarmu nie miała, ło matko to gorsze niż matura smile
  • podnawka 23.04.14, 16:33
    meliska tak by wypadało a jak będzie to czas okażesmile
  • jolanta456 24.04.14, 14:48
    Dzisiaj załapałam takiego dola, że masakra chyba przez ta pogodę już coraz częściej sie przyłapuje że mówię że nie będziemy mogli mieć dzieci i będziemy sami wokól znajomi juz wspomnianą o nastepnym a u nas stoimy w miejscu.. Dzisiaj odebrałam wyniki tsh i urosło do 2.5 trochę za dużo ale moze sie unormuje i za 2 tyg powtórzę wynik ale co dziwota ato z 110 do 77 spadly.
  • abam_81 24.04.14, 19:23
    Jolanta, głową do góry. To pewnie przez pogodę. Wyjdzie słońce i z pewnością humor Ci się poprawi. smile
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • meliska76 24.04.14, 20:13
    joluś to ta pogoda tak wpływa na nasze samopoczucie ja tez chodzilam dzisiaj do tylu i nic konkretnego nie zrobilam. jutro bedzie lepiej wink

kiziulka a jak Twoj synek sie czuje juz lepiej czy dalej ma temp? jak mu poszły dzisiejsze testy? moj mowi ze nienajgorzej z matmy wiekszosc ma dobrze z przyrody tez , takze najgorzej jest a i tak efekt koncowy zobaczymy dopiero w czerwcu !!!

--
  • monruper 24.04.14, 20:18
    Ja się grzecznie pytam kiedy spotkanie ?
    Jest czas, mam 2 dychy.
    Gatewa, Monkask i inne dziewczyny ?
    --
  • meliska76 24.04.14, 20:24
    a to 2 dychy wystarczą?
    --
  • monruper 24.04.14, 20:35
    taaaaaa
    ja zawsze wracałam z pełnym portfelem
    --
  • meliska76 24.04.14, 20:38
    nie no superrrr!!! to ja też się piszę na taką imprezę wink
    --
  • monruper 24.04.14, 21:07
    tylko teraz trzeba ustalić kto chce i kiedy
    --
  • monkask 24.04.14, 21:14
    Ja sie piszę na spotkanko, tylko moze piczekajmy aż Gatewa wróci z Barcelony smile
  • gatewa 24.04.14, 21:16
    No dobra, wylaze z krzaczorow, bo już mnie w tyłek kluja! A tak serio, to Abam i Monkask mnie z nich wyciagnely.... Dziękuję Dziewczyny, Kochane jesteście.

Monruper ja na spotkanie się piszę, tyle, że we wtorek wylatuje i wracam tydzień później.
  • monruper 24.04.14, 21:53
    Opcje są 2,
    - poniedziałek 28 kwietnia
    - albo 8-9 maja
    Gatewa ja Cię skusić podstępem, 2 dychami.
    --
  • abam_81 25.04.14, 07:59
    Ja się pisze na spotkanie. Póki co, pasuja mi oba terminy. smile
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • gatewa 25.04.14, 09:39
    Mi z oczywistych względów bardziej pasuje 8 lub 9
  • flisa3 25.04.14, 19:11
    Cześć dziewczyny. Widzę, że nie tylko mi wiatr prosto w oczy. Podnawka, byłam przekonana, że wyprowadzili Cię już na prostą tymi sterydami i że teraz wszystko będzie dobrze. Ale wiesz, może niepotrzebnie łączysz te dwie sytuacje, może to zupełnie sprawa czego innego i może nie wszystko stracone. Pewnie na wyrok i tak będziesz musiała poczekać do wtorku.
    Ja mam cały czas strasznego doła. Coraz bardzie utwierdzam się w tym, że zostaniemy starym bezdzietnym ( nienawidzę tego słowa ) małżeństwem. Tak naprawdę to już mamy staż starego małżeństwa i tym bardziej ciężko się z tego tłumaczyć innym. Patrzę przez okno, super pogoda, pełno kobiet z dziećmi. Jakiś głos mi mówi " nie dla psa kiełbasa". A broń Boże abym się udała na spacer z mężem w jakieś publiczne miejsce typu park kasprowicza gdzie lansuje się obecnie mój rocznik z wózeczkami albo brzdącami w wieku przedszkolnym. To już lepiej uciec gdzieś poza miasto albo na działkę. W parku kasprowicza na przykład na bank spotkam kogoś znajomego komu będę musiała odpowiadać na pytania typu co u Was czy macie już dzieci i dlaczego nie. Już to przerabiałam, dziękuję, za bardzo boli. I jeszcze te wszystkie kłody pod nogi związane ze staraniami. Zaliczyłam już chyba wszystko co możliwe, włącznie z nie poinformowaniem mnie o remoncie kliniki w dniu mojej zaplanowanej inseminacji ( możecie sobie wyobrazić co czułam jak zamiast lekarza zastałam malarza ).
    A w ciąży nie byłam przez te lata nawet przez 5 minut. MAM DOŁA I KONIEC
    Pozdrawiam

--
  • meliska76 25.04.14, 20:05
    fliska aż się popłakałam jak przeczytałam Twój post sad bardzo smutne to co piszesz i nawet nie wiem co napisać napewno musisz mieć kochana nadzieję ONA UMIERA OSTATNIA i nie pozwól by było inaczej. przytulam Cię mocno i powiem Ci ze myślami jestem z Tobą. fliska a Ty kochana piszesz się na spotkanko?

--
  • flisa3 25.04.14, 20:48
    Eeeee Meliska co Ty, nie płacz sad Tym bardziej, że ja nie płaczę od jakiegoś czasu już. Chyba limit życiowy wyczerpałam. Przesadziłam? Obiecam, że już nie będę marudzić ( przynajmniej gdzieś przez tydzień tongue_out ). Nadzieję oczywiście jakąś tam mam. Nie mniej jednak dziękuję Ci za ciepłe słowa.
    Spotkanie? Cóż ja jestem z miasta gdzie się lody je. A do tego, jak już pisałam w tygodniu pracuję od 7.30 do 15.30. więc i na 17 byłoby ciężko do miasta kaw i sałatek smile.

--
  • gatewa 25.04.14, 21:27
    Flisa ha też ostatnio doliny zaliczam, więc rozumiem doskonale. No ale pozostaje walczyć, innej opcji nie ma... A w 1,5 h to S3 spokojnie dasz radę wink

Podnawka nie wierzę, że to się dzieje. Napewno to zwykle plamienia, a nie to co myślisz. Jestem myślami z Tobą. Daj znać, cży dr się odezwał i jakie są zalecenia

Co do spotkania, to się dostosuje wink

Viva Espana!
  • podnawka 25.04.14, 22:00
    hej dziewczyny ,w sumie to ja nie miałam plamień tylko śluz z luteiną szarawy i jakiś strzępek błonki......ale to wystarczyło by załapać doła i już.....
    dodzwoniłam się do dr B opowiedziałam co i jaki że mnie podbrzusze pobolewało-długo nie ale już widmo kolejnego braku zarodka i poronienia ....dr powiedział żebym się nie martwiła i kazał brać leki jak leci i powiedziałam że może zwiększyć luteinę a on na to że i tak mam wystarczająco dużo progesteronu bo biorę dufaston i luteinę ..ale powiedział że mogę zwiększyć luteinę dwa razy po 200mg
  • gatewa 25.04.14, 22:03
    Podnawka i to jest bardzo dobra wiadomość na koniec dzisiejszego dnia i początek weekendu
  • podnawka 25.04.14, 22:10
    Gatewcia mam nadzieje że to koniec problemów.....pojechałam z M na zakupy by nie myśleć i kupiłam sobie bluzeczkę ,a on kurteczkę i zleciało -to może to nie myślenie pomogło i oczywiście przede wszystkim Wasze wsparcie kochane ,co ja bym bez Was zrobiłasmile

mam takie marzenie by się spotkać w większym gronie i uściskać się należyciesmile
  • gatewa 25.04.14, 22:15
    A ja schudlam 6 kg wink i znów jestem śliczna wink wink
  • podnawka 25.04.14, 22:20
    Gatewcia a z czego Ty miałaś schudnąć ,przecież Ty już laska taka że cholera wieszaki w modzie?

a to teraz to ja wiem skąd ja mam te dodatkowe kg ,,Ty się otrzepałaś z nich a ja je nałapałamsmile
  • flisa3 25.04.14, 22:27
    O nie, to ja na spotkanie nie. Same laski przyjdą, ja sięm wstydzem. Ćwiczę, skaczę, pływam i nic. Dobrze, że mi się ostatnio bateryjka od wagi wyczerpała. Gatewa; proszę o sposób na takie schudnięcie, tylko nie mów, że całkowita głodówka bo ja wtedy wściekła chodzę.
    --
  • podnawka 25.04.14, 22:29
    Fliska Ty już nie truj tylko My Ciebie oczekujemy na spotkanku ....a nie ciągle masz coś .....smile
  • gatewa 25.04.14, 22:32
    Jak nie mogę być gruba od ciąży to szczupła będę wink he, he.... Tak sobie nastrój poprawiam.

Flisa, może być i gryfino, cokolwiek, byle się spotkać wink
  • meliska76 25.04.14, 22:37
    hmm fliska mówisz same laski ??? no to ja też chyba muszę odpuścić hi hi hi bo tym razem to ja dola zalapie sad nie martw się ja do lasek nie należę no chyba ze nie ublizajac monkask przy niej może choć nie powiedziane poczulabym się jak laska ... niestety od wakacji mam + 6 kg i ciężko mi zgubić sad
    --
  • podnawka 25.04.14, 22:40
    meliska mnie się coraz chętniej sadełko zawiązuje i nie wiem jak to jest ...gdzie te cholery się czepiają,ale czy to ważne ile która ma liczy się duszasmile
  • meliska76 25.04.14, 22:42
    podnawka no właśnie smile co tam kilogramy
    --
  • meliska76 25.04.14, 22:43
    a do której pracujesz może być popoludniu dziewczyna było chyba bez różnicy.
    --
  • podnawka 25.04.14, 22:45
    kochana to rożnie od 9 do 17....i już lipa ,chyba że wyszłoby to byłoby większe prawdopodobieństwosmile
  • monruper 26.04.14, 11:53
    Podnawka a Ty nie powinnaś odpoczywać, na zwolnieniu ?
    Życzę Ci spotkania z nami big_grin i dzielenia się radosną miną.

Kizia ?, Flisa i inne szcecinianki przyjedziecie ?
    --
  • meliska76 26.04.14, 12:45
    Blondi kochana a Ty jak się czujesz? Będziesz na spotkaniu. odezwij się
    --
  • monruper 25.04.14, 22:30
    Podnawka musi być dobrze. Nie dziwię się, żeś się przestraszyła. Tak to jest gdy masz za sobą przejścia.

Gatewa -6 kg mniej to mało z Ciebie zostało wink
    Ja jutro sprawdzę jak u mnie, jednak moja historia zaburzyła mi zapewne. Oby tendencja spadkowa się utrzymała choć.

Dziewczyny ze Szczecina na 8-go przyjadą? pomyślcie czy popołudniowo dacie radę się zebrać.
    --
  • podnawka 25.04.14, 22:38
    kochana ja na razie nie umiem odpowiedzieć na pytanko co ze spotkaniem,ale mam to na uwadzesmilesmile
  • meliska76 25.04.14, 22:40
    podnawka będzie dobrze zobaczysz i czekamy na Was w Gorzowie smile zbierajcie ekipę
    --
  • podnawka 25.04.14, 22:41
    kurczę ja patrzę że to czwartek:0 nie wiem czy jak mnie wyjdzie to ja będę w robocie czy mnie to wypali....crying
  • podnawka 25.04.14, 22:07
    przepraszam że nerwowa atmosferę wprowadziłam ale musicie mnie zrozumieć że znów może się powtórzyć historia......ale już jest dobrze bo przed chwilka zapodałam aplikatorem luteinę i nie widzę tej szarawej mazi ...może już będzie dobrzesmile

Monkask,Gatewa dziękuje dziewczyny za dodatkowe wsparcie smsowesmilesmilesmile
    kiza kurna mol boje się ,ale trwam do wtorku i .....ufam że usłyszę serduszko....
    Flisa widzisz nie wystarczy beta pozytywna ,,,to ciągłe oczekiwanie jest straszne i wiem co czujesz patrząc na inne które pchają wózeczki-a taka prywata to mieszkasz blisko parku Kasprowicza?może się kiedyś spotkamysmile

fajnie dziewczyny że spotkanko już tuż tuz tez bym się wybrała ale na razie to muszę się uspokoić emocjonalnie i czekać na wtorek...a na majówkę prawdopodobnie ruszam z M i bratem ze szwagierką do Krakowa do rodziny i odwiedzić babcie seniorkęsmile
  • flisa3 25.04.14, 22:23
    Podnawka; dobrze, że humor choć Tobie się polepszył smile
    Już nie...., już nie mieszkam przy parku, ale kiedyś mieszkałam. To moje okolice i mojego M. też. Teraz ździebełko dalej. Ale też nie za daleko. Ale jakby co to mogę się poświęcić i spotkać w Wami tzn. chyba z Kizią i Tobą nawet w tymże parku ( choć dawno tam nie byłam bo mam schizy, wiem, że to głupie ).
    A co do spotkania zbiorowego to dla kompromisu proponuję Myślibórz ( to pomiędzy Szczecinem a Gorzowem ) smile
    --
  • jolanta456 26.04.14, 20:08
    Podnawka kochana wszytko będzie dobrze i we wtorek zobaczysz serduszku i wszytko będzie wspaniale..
    gatewa 6 kg mniej swietnie ... Ja sama nie umiem sie zmotywować na jakiś fitnes a tu w lipcu urlop crying
    Flisa,kiziami,podnawka i reszte szczecinianek zbierzmy sie w popołudnie i na wycieczke do dziewczyn a jak sie nie uda to w parku u nas proponuje spotkanko..smile
    dzisiaj bylam w Kasprowicza z koleżankami i psiakiem bo M w pracy i pieknie bylo slonko,lody i pogaduchy i zapomniałam o wszystkim chociaz wokól pełno dzieci.
    Ja chyba przed okresem bo tak mni jajnik nawala,że masakra i na dodatek wzdętą jestem,że dziurkę trzeba było poluzowac..
  • flisa3 26.04.14, 20:13
    Jan Paweł II patronem bezpłodnych małżeństw? Coś takiego właśnie przeczytałam. A wcześniej słyszałam w "Faktach", że to tajemnica czyim patronem zostanie i że to coś bardzo oryginalnego. Co o tym sądzicie? Bo jak tak się stanie to ja nie wiem czy się nie nawrócić i nie zacząć modlić do niego. No chyba, że nie zostanie, wtedy problem z głowy. Eeeee, zresztą bez sensu to wszystko sad
    --
  • podnawka 27.04.14, 10:50
    Fliska to jest ciekawe a nawet bardzo ciekawesmile
    będzie dobrze tylko czasu trzeba....
    a ja jakaś zakręcona łeb mnie pobolewa,jakaś zmęczona jestem ....
  • podnawka 28.04.14, 09:30
    co tu taka posucha,troszkę słoneczka i już nikogo tutaj nie matongue_out
    a ja dziś poszłam na krewke na oznaczenie estradiolu i jutro moja chwila prawdy ...ale mam pietra....
    a na majówkę jadę do Krakowa do rodziny,a co trzeba zmienić klimatsmile
  • abam_81 28.04.14, 11:28
    To słońce, albo dziewczyny pojechały na beatyfikację. wink
    Trzymam kciuki za dobre wyniki Podnawka. Bądź dobrej myśli.

A ja się zastanawiać gdzie się wybrać na weekend i nic nie przychodzi mi do głowy... Może jakieś sugestie??
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • kiziami.zia2013 28.04.14, 12:06
    podnawka trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze u ciebie
  • blon-di1 28.04.14, 15:48
    Podnakwa, ja też bardzo Ci kibicuje
    --
    Wesołych Świąt!!!
  • kiziami.zia2013 28.04.14, 15:51
    blondi święta się skończyły tongue_out ,kiedy za ciebie mam trzymać kciuki???
  • blon-di1 28.04.14, 16:56
    Kilka, jestem i cały czas czytam. A z kciukami to dajcie sobie spokój. Jeśli w piątek lab u mnie będzie czynne to testuje w piątek a jak nie to w poniedziałek. No chyba ze okres szybciej dostane to w ogóle nie pójdę. Trochę już sobie odpuscilam i pogodzilam z losem.
  • gatewa 28.04.14, 17:17
    Blondi Kochanie, póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Uwierz w to, że i Tobie się uda. Trzymam kciuki za piątek

Podnawka będzie dobrze

A ja już na walizkach. Wyjeżdżamy nad ranem, o 9 wylot. O 11.30 witaj Barcelono, zegnajcie troski wink
  • flisa3 28.04.14, 17:53
    Podnawka; wszystkiego dobrego jutro.

Blondi; na pocieszenie Ci powiem, że mój zarodek był gorszej klasy niż Twój bo podzielony na dwa klasy B2 a nie B ( chociaż marne to pocieszenie skoro mi się nie udało ) ale Twój jest lepszy!!!! Dobrze Cię jednak rozumiem, jak taka świadomość, że się słabo dzielą podcina skrzydła i odbiera nadzieję. ALE NIE TRAĆ JEJ. Powiedz jeszcze co wiadomo w sprawie pozostałych zarodków. Zamrozili coś?

Dziewczyny, czy Wy oglądacie kontynuację tych odcinków na TLC o in vitro? Bo podobno wznowili. Ja nie oglądam i jakoś ochoty nie mam. Moje koleżanki w pracy za to oglądają i trochę mi opowiadają. A ja im na to, że to i tak wszystko pod telewizję robione.
    --
  • kiziami.zia2013 29.04.14, 10:27
    flisa ja oglądałam jeden odcinek o parze co facet miał bardzo słabe parametry i biopsje mu robili,za pierwszym podejsciem im sie nie udało,a mieli 4 mrożonki i nic zero ciąży,a za drugim podejsciem od razu zaskoczyło ,no i teraz urodziła juz smile flisa powinnaś oglądać to ,może pomoże uwierzyć ci znowu,bo to bez sensu,żebyś podchodziła do czegokolwiek bez wiary ,że you can wink

dziewczyny macie sposoby jak oswoić koty z psem??? bo moje kotki strasznie się boją,więc nie wiem czy pies zostanie,ja też ciągle w stresie przez to uncertain
  • monkask 29.04.14, 11:10
    Flisa ja tez raz oglądałam i uważam, ze kizia ma racje. Takie filmy dodają otuchy i wiary. Historie tych ludzi sa podobne do naszych tylko, że z hapy andem który należy sie każdej z nas i Tobie też!!!

Kizia jeśli chodzi o oswojenie psa z kotami to jedyna rada zostawić ich samych sobie, dadzą radę. Moja Caro była szczeniakiem większym od kota wiadomo dała kocicy popalić bo chciała sie bawić no i komunikaty ktore pies przekazuje do kota sa sprzeczne z tymi, co kot do psa np. ogon w górze pies chce sie bawić, kot jest wnerwiony smile ale jak zwykle z czasem sie dotrą. Na moim podwórku panuje zgoda choć czasem zdarza sie, że pies potarmosi kota, wówczas kocica nie pozostaje dłużna i tez mu pazur pokarze smile

Podnawka czekam będzie dobrze smile

Buziaki
  • blon-di1 29.04.14, 16:17
    Flisa, ja nie oglądam TLC, bo mam telewizję jedynie naziemna.. A co do psa, to takie co mają włosy nie uczulaja np. YORK SHIT TZU... Pies to swojego rodzaju terapia. Warto się zastanowić.
    Kizia, fajnie ze masz psa, dotrą się.
    Gatewa ale Ci zazdroszczę tej Barcelony, naladuj akumulatorki smile
    Podnawka zaraz Twoja chwila, myślami jestem z Tobą
  • monruper 29.04.14, 07:15
    Gatewa bierz ile się da z wyjazdu, co zobaczysz, doświadczysz to Twoje.

Blondi, badz dobrej myśli.

Podnawka o której podgladanko?
    --
  • monkask 29.04.14, 07:43
    Podnawka trzymam kciuki i wierze, że będzie dobrze zobaczysz !!!!

Gatewa udanego wyjazdu i wracaj wreszcie do nas smile

Blondi ode mnie i Polci porządny kop Ci sie należy, masz byc pozytywnej myśli !!!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
  • jolanta456 29.04.14, 07:59
    Podnawka trzymam kciuki i wierze,ze będzie wszytko dobrze
    Gatewa odpoczywaj i ciesz sie piekna Barcelonąsmile
    Pogoda piekna, majówka tuz tuz i trzeba wierzyć, że będzie dobrze i wszytko sie ułożysmile
  • kiziami.zia2013 29.04.14, 08:26
    ja też oczywiście trzymam kciukasy za podnawke naszą i jej fasolke kiss

i za blondi-nke w piątek tyż wink

gatewa aaaaaaaaaaaaaaale ci zazdroszcze eeeeeeeehhhhhhh
    dobrze,że chociaż u nas też pogoda hiszpańska smile

a ja mam psa tongue_out... nie miała baba kłopotu... wink
  • flisa3 29.04.14, 08:46
    Podnawka, trzymamsmile Kizia, zazdroszczę psa, też bym chciała, ale niestety musiałby 10 godzin dziennie sam w domu siedzieć. A ppoza tym jak się bawię z moim zaprzyjaźnionym psem to mnie straszenie wysypuje i swędzisad ja straszny alergik. A mi to już tu nawet nikt na pytania nie odpowiadacrying

--
  • podnawka 29.04.14, 09:22
    witajcie.....
    idę dziś na 17 i już mnie brzuch boli ze strachu...bo wczoraj znów jakiś śluz mętny powtórka z piątku ehhhhhhhhh jakoś wiara mnie opadła że będzie dobrze.....
    złożyliśmy korektę w US o internet ,potem podesłali pismo byśmy złożyli wniosek tylko!!!!ale dalej pisali byśmy dołączyli dokumenty źródłowe i od nas nie chcieli a dziś tel i pani pyta a gdzie do wniosku dodatkowe załączniki matko co za gamonie tam pracują ,szkoda słów.....
  • jolanta456 29.04.14, 10:04
    Kiziami swietnie to teraz tylko trzeba w parku sie umawiać na wybieg.. Moja sunia ma 4 miechy i czasem daje tak popalić i ręce obadająsmile ale jest najcudowniejszym zezolcem na świecie.
    podnaka o której wizyta ?
  • abam_81 29.04.14, 19:16
    Podnawka... i jak się sprawy mają?? Napisz coś kochana. Jesteśmy z Tobą.
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • podnawka 29.04.14, 20:07
    dopiero co wróciłam ,obsuwa u dr B jak zawsze potem wizyta u teściowejsmile

KOCHANE JEST TĘTNO JEST KOSMITA BOBOFRUT-PARAMETRY NA DZIEŃ DZISIEJSZY SĄ POZYTYWNE!!!!!!!!!
  • podnawka 29.04.14, 20:15
    może to nadzieja dla pozostałych,życzę Wam z całego sercasmilesmilesmilesmile
  • abam_81 29.04.14, 20:23
    Kochana, moje gratulacje!!!!
    Oby tak dalej. Tez kolej Blondi, potem ja i dalej całą resztą dziewczyn. wink
    Pozdrawiam wszystkie.
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • podnawka 29.04.14, 20:24
    jestem jeszcze w szoku ,bo na korytarzu kliniki to tak drżałam i ręce pociły mi się a łzy nabiegały do oczów...udało sięsmile
  • monruper 29.04.14, 20:25
    Rewelacyjne wieści Podnawka.
    Nie ma co tracić nadziei in vitrowki. Teraz czas na wieści Blondi, Kochana obys to samo co Podnawka miała.
    --
  • monkask 29.04.14, 20:51
    Jupi, super, ekstra, bombowo i nie wiem co jeszcze jak sie ciesze to szok, biedny B dzisiaj bo go mocno wytarmosiłaś !!!!!
    Tak czułam, ale to oczekiwanie na te niebiańskie wieści juz miałam wątpliwości, ale nie jest ciąża, jest ludzik bosko, ściskam Was Podnawka mocno i witam po stronie łapania kilogramów smile A i jeszcze jendno nie szalej bądź spokojna i trzymaj nogi w górze !!!!

Dziewczyny widzicie jest nadzieja i zycze Wam z całych moich dwóch serc bo Wam wszystkim się udało !!!!!

Skikam na M jak miłość, ale super, ale fajnie ja sie tak ciesze jak bym zaszła w druga ciąże hihihi
  • podnawka 29.04.14, 21:02
    MONKASK ja tez jak dzisiaj mnie świdrował usgiekiem i widziałam dużą czarna plamę to już mi się słabo zrobiło,ale dr B mówi widzieli państwo tętno a ja gdzie -bo nawet nie oddychałam a on niech pani odetchnie bo się pani udusi hihihihihi-no i pokazał i policzył czy prawidłowe ma 7mm,
    ależ się cieszyłam ale go nie dusiłam ale za tydzień idę na konsultację(nawet teraz nie płaciłam o dziwo i następnym razem też nie będę bo mi powiedział)to go wtedy w obroty wezmę tak jak Ty aż mu okularki podskocząsmilesmilesmile
  • flisa3 29.04.14, 20:59
    No widzisz Podnawka niepotrzebnie się zestresowałaś wtedy. Gratulejszyn.

Wiecie co dziewczyny.... jak tak piszecie, że teraz ta, a potem ta, a jeszcze następna będzie ta, to ja w to wszystko wierzę, ale siebie w tym nie widzę kompletnie. Różnię się od Was. Wy jesteście normalnymi dziewczynami walczącymi o ciążę, a ja weteranką która wydaje mi się w ogóle do tej "PAKI" nie pasuje. Oczekuję cudów nie wiem po co. Skoro nasienie wyjątkowo słabe. Dlatego zero szans na silne zarodki, o blastusiu mogę zapomnieć. I rodzina mi powtarza cały czas: " daj sobie z tym spokój, i tak się nie uda, wiesz przecież jak jest, zdrowie sobie tylko zruinujesz"
    I jeszcze @ znowu przyszła, wyć mi się chce jak co miesiąc przez 11 lat. Żałosne.
    A mąż już tyle czasu żre tą macę i inne suplementy, że powinien mieć już chyba takie plemniki, że powinnam być wiatropylna. A tu wszystko JAK ZWYKLE.
    --
  • podnawka 29.04.14, 21:05
    fliska bo to rodzina powinna być wsparciem a nie od razu kwituje...
    ty nie patrz na to bo trzeba mieć wiarę i nie biadol mi tu że nie pasujesz do naszej paki bo pasujesz tylko widocznie dla ciebie czas tez gra role ...przyjdzie na ciebie chwilasmile
  • blon-di1 29.04.14, 21:51
    Podnawka, super wieści gratuluję i bardzo się ciesze
  • monkask 29.04.14, 22:07
    Kizia a Ty gdzie sie podziałaś? Wracaj tu no chyba, że zamiast nas wolisz swojego psiutka sad
  • kiziami.zia2013 30.04.14, 09:43
    no właśnie przez tego kundla zapomniałam o bożym świecie
    podnawka MEGA GRATULACJE DLA CIEBIE KOCHANA,TO JEST KU...WA WIADOMOŚĆ MIESIĄCA !!!!...cudownie,poprostu,cudownie kiss

osiwieje przez tą suke,wczoraj ukatrupiła małego wróbla,co jeszcze latać nie umiał,sie obawiam o życie kotów i swoje big_grin
  • podnawka 30.04.14, 09:50
    kizia to masz wesołosmile
    a masz rybki i chomika bo tego jeszcze brakuje hihiihihihih
    chciałabym zobaczyć twoje towarzystwo futrzane smile

no a powracając do bobofruta to jadę do Krakowa do babci i przekaże dobra wiadomość,bo nikt nic nie wiei jeden kuzyn który myśli że jest super i on się spodziewa drugiego bobofruta ,nie wie jaka wieziemy niespodziankę(kuzyna tego jakoś toleruję)
  • monkask 30.04.14, 11:36
    Kizia no to bedziesz miała zabawy z sunią ile ona juz ma czy to szczenię czy dorosły piesek ?

Podnawka oszczędzaj sie w podróży, chciała bym widzieć ich miny jak im powiecie smile

Blondi i Abam trzymam za Was kciukasy !!!

U mnie cała rodzina oszalała ze szczęścia, skutkiem czego teraz w weekend majowy będe miała full gości około 20 osób, dobrze , że przyjaciółka no i córa mi pomogą bo tak wiało by głodem smile

Miłego dzionka

• jolanta456 30.04.14, 12:45
    podnawka gratuluje świetna wiadomość tak sie cieszę.. wiedziałam, że bedzie dobrze tylko nie szalej po clubach w tym Krakowie smile
    monkask no to gościnnie będzie majówka ale dobrze, że masz pomoc..
    blondi, adam trzymam kciuki
    kiziami myślałam, że z mojej to mały szatan ale twoja z ptaszkiem przesadziła..ale fakt pies dalej dużo radości zwłaszcza jak w domu pusto jak sie wraca z pracy.
    Coś sam mało ostatnio sie zrobiło sad ja dzisiaj cierpiąca, następny miesiąc na minusie no cóż bywa. Od pierwej stymulacji zauważyłam, że jak okres mam dostać to tak mnie jajniki bolą, że masakra i już zaczynam sie martwić ale pod koniec maja wizyta wiec zobaczymy.. zaczynam mieć coraz wiecej obaw ..
  • podnawka 30.04.14, 15:42
    Jolanta będzie dobrze trzymam kciukaski za wizytęsmilesmilesmile

ja 6 maja idę kontrolnie do dr B,a potem oddaje się w ręce doktorki nowo przyjętej -to podwładna dr B i u niej będę prowadzona 23 maja idę na kolejne usgsmile
  • monkask 01.05.14, 20:08
    Pisze, żeby 1 maja był jakis post smile
    Co tu taka cisza pewnie wszyscy gdzieś w trasie majówkują się, miłego wypoczynku dziewczyny smile

Pozdrawiam (+14kg a do końca 2 misiące)
  • monruper 01.05.14, 20:57
    Monkask a wyglądasz na te 14 kg +, bo jakoś trudno mi wierzyć.

Dziewczyny 8 maja o której ? się spotykamy. Ja do 11.30 zajęta jestem. Albo popołudniowo 17-ta ?
    --
  • monruper 01.05.14, 20:58
    Blondi jutro testujesz smile 3 mam kciuki, jakiś sikaniec poszedł w użycie?

Podnawka wypoczywaj majowo, 8-go dołączysz?
    --
  • blon-di1 01.05.14, 21:30
    Tak, jutro idę oddać krew. Ale dziewczyny umówmy się na nic się nie nastawiajcie. Pewnie wyniki będą dopiero w poniedziałek. A sikancow nie mam i robić nie będę.
  • monruper 01.05.14, 21:37
    Blondi wyniki są w miarę szybko bety, zapytaj w laboratorium kiedy możesz odebrać. Dla Twojego spokoju psychicznego lepiej nie przedłużać oczekiwań. Mi @ przesłali ze Świnoujścia jak poprosiłam, żeby nie jechać odbierać specjalnie.
    Bardzo Ci kibicuję i chciałabym byś miała tłustą betę. Blondi smile i Twój dzień w końcu przyjdzie, zobaczysz.
    --
  • kiziami.zia2013 02.05.14, 11:57
    blondi trzymam kciuki !!!
  • monkask 02.05.14, 14:29
    Blondi kibicuje Ci z czego serca, kciuki zaciśnięte od rana !!!!
    Czekamy na pozytywne wiadomości.
  • blon-di1 02.05.14, 16:47
    No niestety rozczaruje Was i siebie. Beta <1.2. Ale dziękuję ze wisrzylyscie do końca.
  • monruper 02.05.14, 17:45
    "Jaki by nie był powód do łez w końcu I tak trzeba wytrzeć nos"
    Blondi przytulam Cię i smutno mi razem z Tobą.

--
  • kiziami.zia2013 02.05.14, 21:47
    blondi przykro mi sad
  • monkask 02.05.14, 22:17
    Blondi współczuje i przytulam.
  • monruper 04.05.14, 20:21
    Bądź zawsze: odważna, by iść do przodu,
    silna, by zwyciężyć wszystkie przeszkody,
    mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata,
    zdrowa, by nie ustawać w biegu,
    konsekwentna, by dojść do celu,
    zakochana, by łatwiej było znosić życie.

Adresatka wie, że to do niej big_grin buziaki od monrupera
  • podnawka 04.05.14, 22:00
    wróciłam ,pobyt udanysmilesmilesmile
    Blondi kochana tule mocno,nie poddawaj się i przyj do przodusmileodsapnij i podchodź do następnej próby...
  • monkask 05.05.14, 11:25
    Hej babiszony, jak tam po długim weekendzie? Gatewcia i Podnawka wróciłyście ?

Ja dopiero odpoczywam miałam "sajgon" przez 3 dni, ufff żyje ale muszę to odespać.
  • podnawka 05.05.14, 15:33
    Monkask wróciłam wróciłamsmile
    pobyt bardzo udany,a teraz szara rzeczywistość.....
    dziś pobrana krewka jutro wizyta u dr B
  • monkask 05.05.14, 17:04
    To trzymam kciukasy za Waszą wizytę. Myśle Podnawka, że możemy liczyc na Waszą obecności 8 maja w Gorzowie ?
    Kto chętny niech pisze na którą godzinę smile
  • monruper 05.05.14, 18:35
    Ja proponuję 16-17-tą, żeby mogły dziewczyzny z odleglejszych zakątków dojechać.

witaj Aga, tu w większości są dziewczyzny od Bączkowiego i Ciepieli. Dla każdego coś dobrego.
    --
  • aga290482 05.05.14, 17:16
    hej dziewczyny!
    jestem nowa na tym forum chciałabym sie przepisac z poznania do szczecina a własciwie do polic bo tam są jeszcze wolne miejsca ,proszę poradzcie mi jakiegoś dobrego lekarza ,nie znam tego szpitala i nie wiem już co robić zależy mi na czasie a ten poznań mnie dobija odwołali kwalifikacje w listopadzie i nikt nic nie wie kiedy ruszy na wakacje też mi odpowiedz jak dzwoniłam,zero konkretów
  • monkask 05.05.14, 18:06
    aga290482 witamy Cię na naszym forum, większość z nas jest pod skrzydłami dr Bączkowskiego. Ja też byłam u niego, wcześniej byłam u dr Kormana ( i Derwicha) w Poznaniu. Udało mi się w Policach u br B ( jestem w 8 m-cy ciąży), ktora prowadzi mi dr K z Poznania smile.
    Napisz coś o sobie jaki macie problem?
  • meliska76 05.05.14, 18:38
    Hej dziewczyny jestem i ja wink
    Blondi przytulam Cię kochana trzymaj się dzielnie i zbieraj siły do kolejnego podejścia.
    Podnawka trzymam kciuki za wizytę smile

Aga 290482 witaj na naszym wątku. ja też przenioslam się z Poznania właśnie do Polic i podobnie jak monkask do dr B.
    w Poznaniu miałam pierwsze podejście w styczniu po czym przenioslam dokumenty i gdyby nie mój zabieg byłabym już po drugim transferze a tak kolejna próba w czerwcu.

Dziewczyny czy spotkanie aktualne?
    Jeżeli tak to ja mam czas od rana do 19:00

pozdrawiam wszystkie laseczki wink

--
  • meliska76 05.05.14, 18:40
    Monruper a ile nas będzie? wiesz coś. dojadą kobietki ze Szczecina?
    --
  • monkask 05.05.14, 18:44
    Meliska to bardzo sie cieszę, że bedziesz smile
    To moze zaczniemy od 16 do wyczerpania limitu wolnego czasu ?
  • meliska76 05.05.14, 18:49
    Ja też się cieszę ze będę mogła w końcu Was poznać smile smile smile
    dajcie znać gdzie i dokładnie na którą godz i tym razem napewno będę!!!

--
  • monruper 05.05.14, 18:51
    Dziewczyny odzywajcie się, haloooooooo krzaki aż się trzęsą.
    --
  • abam_81 05.05.14, 19:06
    Cześć,

i ja jestem i oczywiście piszę się na spotkanie. smile
    8.04.2014 od 16.00 mi pasuje. Może tam gdzie ostatnio?

Witam nową koleżankę.

Blondi, głowa do góry. Odsapnij i do roboty!

Pozdrawiam wszystkie. smile
    Abam.
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • monruper 05.05.14, 20:35
    Mi odpowiada i miejsce i czas smile
    --
  • gatewa 05.05.14, 20:38
    Buenos Dias! Melduje się i ja wink Wróciłam wypoczeta i trochę słońcem spieczona. Barcelona przecudna....

Blondi przytulam Cię ogromnie i mam nadzieję, że nie odpuscisz....

Co do spotkania, powiedzcie gdzie i kiedy

Podnawka gratuluję sukcesu
  • monkask 05.05.14, 21:41
    Gatewa welcomeeeeeee smile
  • aga290482 05.05.14, 22:38
    Hej monkask ja też jestem od kormana i nie wiem co robić niby w czerwcu rusza już w poznaniu wszystko ale czy będzie skuteczne ? Ponoć polna ma mało udanych zabiegów.Mój problem to endometrioza 1stopnia teraz w styczniu miałam 2polipy usuwane histeroskopia wcześniej 6inseminacji nieuddanych potem laparoskopia z histeroskopia zaraz minie rok od niej i nadal nic ...nasienie w normie staramy się 6lat .Możesz mi nap jak to wygląda w szczecinie?
  • blon-di1 06.05.14, 07:27
    Cześć dziewczyny, trochę mi ciężko, ale jakoś dam radę. Wczoraj pisałam do C o moim wyniku, zaskoczył mnie pozytywnie. Odpisał a wieczorem jeszcze zadzwonił. Powiedział ze mój przypadek jest trudny, ale zastosuje jakieś swoje triki.... dał mi trochę wiary i nadziei ze może mi się uda.
    Ja nie dam rady na spotkanie, ale wypijcie mnie smile
    witam nowa koleżankę!!!
  • meliska76 06.05.14, 08:03
    Blondi jasne ze dasz radę. Trzeba próbować wszystkiego co się da. To kiedy będziesz teraz podchodzila? Bardzo szkoda ze nie możesz być na spotkaniu-no ale mam nadzieję ze będzie nam dane się poznać następnym razem. buziaczki

--
  • monkask 06.05.14, 07:59
    Aga w Szczecinie w Vitrolive to nie wiem, bo mnie dr B namówił na podejście w Policach.
    Prawda jest taka, że tu i tu pracują ci sami lekarze.
    W Policach natomiast wyglada to podobnie jak na Polnej, trzeba sie załapać do programu no i potem to juz stymulacja jakieś 5 wizyt ocen jajeczkowania, potem punkcja no i ostatni zwariowany etap to transfer smile. Po nim 2 tygodnie najdłuższe z możliwych w trakcie, których oczekujesz na beta hcg.
    W Poznaniu dużo pomagają pielęgniarki pani Ula i Monika tu w Policach raczej musisz liczyc na siebie, ale nie martw się my Ci tu wszystko powiemysmile
    Ważne jest to, że tu nie ma kolejek wiec jeśli Ci zależy na czasie to polecam dr B.
    My leczyliśmy sie od 2012 roku a w październiku 2013 zaszłam w ciąże, to był straszny czas (3 pełne procedury) ciagla jazda, ciagle niepowodzenia, stres o prace i o to czy wogóle jest to możliwe, zreszta nie ma sensu o tym pisać wszystkie wiemy jak to jest, ja wam bardzo kibicuje i wierze w to, że każdej sie uda!!!!

Kizia stęskniłam sie za Tobą, daj juz odetchnąć suni i wyłaź z krzaczorów.

Pozdrawiam
  • monkask 06.05.14, 08:04
    Blondi szkoda, że dnie dasz rady, jak by Ci to pomogło to możesz przenocować u mnie smile

Dziewczyny z Gorzowa szukam porządnego neurologia ?

Buziaki
  • aga290482 06.05.14, 20:07
    Cieszę się ze Ci się udało smileja nie wiem już co robić poczekam do konca maja na tel z polnej,jak się nie odezwą wypiszę się i jadę do Polic.Ja już nie wiem czy się uda mam endometrioze słabą ale mam i to jest być może powodem moich niepowodzeń ,właśnie dziś dostałam i mam dołasadTwoja ciąża to jak dobrze zrozumiałam udane 3 in vitro?A moge wiedzieć ile na te 3 próby wydałaś na leki?Pozdrawiam
  • podnawka 30.04.14, 15:37
    Monkask kochana toż to przyjęcie rodzinnesmilesmilesmile

ale masz gości hehehehsmilesmilesmile
  • podnawka 06.05.14, 09:17
    hej jestemsmile
    nic nie obiecuję ze spotkaniem ,bo mam prawdopodobnie gości......tongue_out

witam nowa koleżankę być może kolejną Bączkową smile
  • podnawka 06.05.14, 09:17
    a kizia zadusiła na amen psiaka albo zgrilowała koty i siedzi w krzkach
  • kiziami.zia2013 06.05.14, 11:30
    jestem dziewczyny...pies i dwa koty to baaaardzo absorbujące,a jeszcze na majówke sie rozchorowałam i stwierdziłam wtedy,że na małe dziecko to ja juz nie mam siły,no ale może do jesieni mi przejdzie ten stan i podejde do drugiej próby,jak kase uzbieram też na to uncertain

monkask ty zaraz rodzisz !!!!....szok,dwa miesiaczki tylko,masakra jak ten czas leci smile

podnawka czy jakies symptomy odmiennego stanu się pojawiły smile ?

pozdrawiam !!!
  • monkask 06.05.14, 12:21
    Kiziula w naszym wieku cieżko chodzi sie w ciazy przyznaje ale dzięki temu ze na sie tego dzidziusia i czuje sie jego ruchy to jest moc do wszystkiego. Także dasz radę jesienią smile

Czy jakieś szczecinianki pojawia sie w Gorzowie?

Podnawka odpraw gości na inny termin smile

Co do porodu to jestem przerażona nic nie mam, w przyszłym tygodniu spakuje torbę do szpitala i rzeczy dla Polusi wrazie W. No i juz muszę kupować wszystkie niezbędne rzeczy, jak fla mnie to duże wyzwanie smile

Buziaki
  • kiziami.zia2013 06.05.14, 18:48
    monkask najważniejsze,żebyś Ty była w szpitalu,na czas i żebyście zrowe były,reszta to pikuś,wogóle się tym nie przejmuj smile
  • aga290482 06.05.14, 20:09
    dziewczyny gratuluje tym co się udało ,jak tak czytam na forum to mam małą nadzieję że i mnie się uda ......
  • gatewa 06.05.14, 20:34
    Monkask polecam Ci z neurologów dr Mirelle Osinska-Sobkowiak. Mam tylko dobre doświadczenia z nią.

To w czwartek na którą godz, bo się zakrecilam wink i czy tam gdzie zawsze?
  • meliska76 06.05.14, 21:02
    Wow Podnawka ale duuuży ten twój kosmita gratulacje.
    Gatewcia spotkanie chyba na 16:00 i mimo ze nie byłam ostatnio to myślę ze o to samo miejsce chodzi. smile

Fliska Jola a Wy gdzie się podziewacie ... dajcie do Nas w czwartek - zbierzcie całą ekipę ze Szczecina chętnie Was wszystkie poznam smile
    --
  • monkask 06.05.14, 22:15
    Dzięki Gatewa za polecenie smile Spotkanie tam gdzie zawsze od 16stej.

Podnawka <wow> jestem pod wrażeniem i ciesze sie, że wszystko idzie w dobrym kierunku smile

Aga ja mam problem mechaniczny nie Zmam jajowodu a drugi niedrożny. Dobrze sie stymulowalam, ale jaki koszt leków dokładnie nie pamietam. Pierwsze 2 podejścia miałam pelnoplatne około 12 tys w tym 5 tys za zabiegi około 7 tys leki, za trzecim razem koło 5-6 tys leki.

Szczecinianki mobilizujcie się !!!

Bodrej nocki moje drogie smile
  • podnawka 06.05.14, 20:35
    jestem po wizycie i kosmita ma 11 mmsmilesmilesmile
  • abam_81 07.05.14, 16:00
    Podnawka Gratuluję. Niech mały zdrowo rośnie.

A ja pod gabinetem czekam na usg (bo mnie doktorek chciał w połowie cyklu zobaczyc) i jak wszystko dobrze pójdzie to od nowego @ zaczynam swój szczęśliwy krótki protokół. wink

Potwierdzam jutro swoją obecność. Kto jeszcze będzie? Meldowac się ładnie.

Pozdrawiam
    Abam
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • monkask 07.05.14, 16:09
    Abam to daj nać co Ci dr powiedział po wizycie.

Ja potwierdzam, że będe ( z długiem smile ).

Kto jeszcze?
  • kiziami.zia2013 07.05.14, 17:17
    podnawka gratuluję wielkoluda wink
    miłego spotkania dziewczynki,wypijcie za udane podejścia smile

flisa...?...zapracowana...?
  • abam_81 07.05.14, 19:22
    Wróciłam. Podobno wszystko dobrze. Aż się zaśmiał, że jak to, ze mam małe AMH, a tam tyle jajek. wink tongue_out Zobaczymy. W przyszłym tygodniu powinnam zacząć. W Magnolii wydałam niecałe 4000zł. Bałam się, że będzie więcej. wink

Pozdrawiam i do jutra.

Halo Szczecin! Jak tam jutro?? Będziecie??
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • gatewa 07.05.14, 19:29
    Ja jutro będę, mogę się chwilę spoznic, ale będę.

Abam byłaś u B czy C? Jakie leki dostałaś?

Podnawka kawał człowieka wink

Flisa tęsknie za Tobą...
  • abam_81 07.05.14, 20:45
    Gatewa, dostałam Gonal F, Cetrotide i na koniec Pregnyl.
    Już nie mogę się doczekać. wink Oczywiście byłam u C.

Do zobaczenia jutro.

Halo Szczecin, halo Szczecin. Szczecin proszony na pokład. wink Jesteście tam dziewczyny??
    --
    Vitrolive Szczecin.
  • meliska76 07.05.14, 21:07
    Hej. Ja też jutro będę smile myślę ze na 16:00 dojadę
    i mam nadzieję że będę wiedziała do koło mam się dosiąść lub na kogo czekać. Monkask będę zdana na Ciebie bo tylko Ciebie kojarze z fb smile
    Abam ale super ze zaczynasz smile cieszę się. Ja też po niedzieli dzwonię do Polic i umawiam się na wizytę smile abam a Ty na którą przyjdziesz?

pozdrawiam i do jutra
    --
  • flisa3 07.05.14, 21:11
    Witam. Jestem i żyję. Dałam Wam odpocząć od siebie i od mojego mędzenia. Zwłaszcza, że u mnie w kwestii nic się nie dzieje. Od listopada czekam......kiedyś się doczekam. Jak pisałam czuję się inna od Was, jesteście dziewczynami walczącymi o ciążę, a ja jakąś nastoletnią weteranką, której jeszcze resztki nadziei nie opuściły i tak się łudzi. Tylko, że jak tak piszecie, że którejś się udało, następna będzie ta, a potem ta, to ja w tym siebie absolutnie nie widzę.
    W przyszłym tyg. mam zaplanowaną wizytę u doktorka i nie wiem czy jej nie odwołam tak jak miesiąc temu. Wszystko zależy od wyników tarczycowych w przyszłym tygodniu. Jak będą złe to postanowiłam, że jak nie następny cykl to dopiero na jesień, bo w sezonie urlopowym nie ma sensu. Nie dam rady jak wszyscy będą na urlopach. Lekarze pewnie też. A jeżeli wyniki będą dobre do mogłabym pod koniec maja ruszyć z krótkim protokołem. Zobaczy się.
    Spotkanie w Gorzowie na 16....hmmmmmm...no cóż, ja przed 16 wychodzę z pracy w Szczecinie.
    Pozdrawiam wszystkie.
    --