Dodaj do ulubionych

IVF dr Rafał Adamczak Klinika Zdrówko

28.04.15, 19:34
Witam,
proszę Was o opinię na temat in vitro w klinice Zdrówko w Osielsku. Jestem tam po pierwszej nieudanej próbie (w ramach NFZ). Zastanawia mnie dlaczego w internecie nie ma wcale opinii na temat tejże kliniki.
Edytor zaawansowany
  • agjot1979 30.04.15, 11:29
    Witaj, co do in vitro w tej klinice nie mam opinii, bo to jeszcze przed nami. Bylam tam tylko na monitoringu i moje odczucia jak najbardziej pozytywne. Napisz prosze jak wyglada cala procedura, dlugo sie czeka, jak wyglada kwalifikacja? I ogolnie jakie wrazenia. Pozdrawiam, Agnieszka.
  • dexterina 30.04.15, 20:11
    Witaj, ja nie czekałam długo ale zapisywałam się w zeszłym roku, zaraz po tym jak ogłoszono, że Klinika bierze udział w Programie Rządowym. Najpierw odbyła się płatna wizyta (100 zł) z Panią dr, która nie pracuje w klinice. Zebrała wszystkie nasze papiery, żeby przekazać Panu dr Adamczakowi. Tydzień później odbyła się wizyta już z doktorem, podczas której nas zakwalifikował. Następnie mieliśmy przyjechać w konkretnym dniu cyklu z wynikami badań wirusologicznych (wybacz, ale nie pamiętam który to był dzień cykluwink) i wtedy po usg zapisał receptę. Miałam krótki protokół więc zaczęłam brać zastrzyki od 2 dc, następnie w 10 dc pobranie komórek i 3 dni później transfer. Wszystko trwało od momentu pierwszego telefonu do kliniki, aż do transferu jakieś 2 miesiące, tak więc szybko w odróżnieniu od innych klinik smile Jakbyś miała jakieś jeszcze pytania pisz śmiało smile Moje odczucia również pozytywne - czuliśmy się tam jak w prywatnej klinice. Szkoda tylko, że nie ma żadnych opinii Dziewczyn, którym się tam udało.
  • aggy18 13.06.15, 20:38
    Hej dziewczyny! My z mężem własnie czekamy na stymulowanie. Jesteśmy pełni nadziei... zwłaszcza, że za nami dwie nieudane inseminacje... Jak odbywa się stymulowanie? A.
  • dexterina 17.06.15, 19:21
    Hej aggy18, trzymam kciuki, żeby tym razem się udało. Masz długi czy krótki protokół?
  • aggy18 23.06.15, 12:30
    Cześć dexterina!! smile Jesteśmy właśnie po wizycie u dr i odwiedzinach w aptece, gdzie dosłownie wyszliśmy z torbami smile przed nami realizacja długiego protokołusmile a jak u Ciebie?
  • dexterina 30.06.15, 22:29
    Cześć napisz koniecznie jak się czujesz po pierwszych zastrzykach, dobrze znosisz stymulacje czy jeszcze nie zaczęliście? Ile kosztują leki do długiego protokołu? Ja mialam krótki to wyszlo cos okolo 1 tys. Ja wlasnie dzisiaj dostałam @ po 8 miesiacach ,,menopauzy,, spowodowanej leczeniem mojej endometriozy... Moze we wrzesniu wroce do dr i powtorzymy IVF ale poki co staramy sie naturalnie. No nic, czekam na dobre wieści od Ciebie. Trzymam kciuki, żeby wszystko sie udało😊
  • aggy18 01.07.15, 10:52
    Leki przy długim protokole kosztowały nas koło 200 złotych, ale właściwie nie jestem pewna, czy nie zaskoczą nas jeszcze jakieś koszty. Zastrzyki chłodzą się w lodówce i czekają na swoją kolej. Kłócie dopiero przede mną... Na razie czekamy z niecierpliwością na miesiączkę, która przy moich leniwych jajniczkach, jak zwykle się spóźnia, gdy nie powinna. No nic... czekamy smile Trzymam kciuki i za Was... ! do usłyszenia
  • dexterina 05.07.15, 22:40
    200 zł czy 2000 zł? - jestem zaskoczona, bo myślałam że przy długim protokole będą droższe - w końcu więcej tych zastrzyków. A również była już wtedy refundacja leków.. Daj znać jak już będziesz po wszystkim, ile w sumie wizyt mieliście, i ile ostatecznie Wam wyszła cała procedura. Aż zaczynam się zastanawiać czy nie umówić się z dr na wrzesień, skoro piszesz że te zastrzyki tyle kosztowały... nieustannie trzymam kciuki smile
  • esk-a28 27.08.15, 12:25
    Cześć dziewczyny!! Ja jestem właśnie w programie w Klinice Zdrówko, za dwa dni mam już punkcję także jestem już przy ,,końcówce'' zastrzyków do stymulacji. Jak na razie jestem bardzo zadowolona jeśli w ogóle można być ,,zadowolonym'' z konieczności brania udziału w IVF, no ale... Byłam/jestem na długim protokole. Miły i profesjonalny zespół, dobrze się tam czuję... jeśli macie jakieś pytania, piszcie smile
  • dexterina 03.10.15, 08:34
    Hej hej trzymam mocno kciuki żeby się Wam y
    udało. Dlugo musiałaś czekać na kwalifikacje? Ile mniej więcej wizyt mialas przy długim protokole? My może jeszcze spróbujemy w przyszłym roku jak będą jeszcze miejsca.. Pozdrawiam
  • mawysoccy 30.12.17, 15:12
    Nie wiem jak jest na NFZ My robiliśmy prywatnie w Klinice Zdrówko. i od 9 grudnia jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Karola i Marysi. Nam udało się za pierwszym razem. Doktora Adamczaka polecamy w 100% jest profesjonalny i uczciwie i rzetelnie podchodzi do swoich pacjentek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.