Dodaj do ulubionych

niskie AMH

02.11.17, 15:41
Dziewczyny, zrobiłam badania AMH w Invikcie (nie wiem czy dobrze odmieniam). Właściwie zrobiliśmy wszystkie badania. Mąż super, ja wszystkie badania okej, poza jednym, najważniejszym. Mam niską rezerwę jajnikową 0,68. Lekarka z Invicty proponuje in vitro, wcześniej powiedziała, że może mnie przystymulować, ale widzi małe szanse.
Czy naprawdę czeka mnie tylko in vitro i to jeszcze wcale z nie tak dużymi szansami?
Znacie jakieś kobiety, które zaszły przy takim AMH? Czy te badania jest szans powtarzać (robiłam, niestety, po imprezie....- lekarka powiedziała, że to nie ma żadnego wpływu).
Czytałam w necie, że pomaga witamina D, że niektóre kobiety się suplementują i im się wynik polepsza, ale nie wiem czy to prawda. U mnie AMH to na pewno kwestia wieku sad
W każdym razie od dwóch tygodni śledzę fora, czytam w necie i mniej więcej niż bym chciała. Dlatego postanowiłam napisać tutaj....
Edytor zaawansowany
  • kobietafreuda 02.11.17, 15:44
    Wiem mniej niż bym chciałasad(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.