Dodaj do ulubionych

Bardzo wysoka prolaktyna proszę o pomoc

09.12.17, 19:19
Zgłupiałam, mam strasznie wysoki poziom prolaktyny! Przy czym progesteron mam w normnie 14,2. PRL wyszło 847 mIU/1 przy normie laboratorium 102 - 496. Lab podkreśliło mi wynik na czerwono. Nie mam żadnych innych złych objawów tak wysokiej prolaktyny, kompleytnie nic a chyba coś powinno być?? Mierzyłam hormony tarczycy ok roku temu i były dobre. Miesiączki zawsze są i to regularne, trwają 4 dni, mierzę temperaturę w tym cyklu wykres pokazał mi owulację, więc jak to jest możliwe? W tym miesiącu kilka dni przed badaniem miałam bardzoi silny stres (ale już po owulacji), czy to mogło jednorazowo wpłynąć na PRL zmierzony po 4 dniach po stresie?? Zamierzam powtórzyć badanie w przyszłym miesiącu i chyba muszą zbadać tarczycę jeszcze raz... Jak myślicie? Nie dziwiła bym się tak gdyby nie brak jakichkolwiek objawów tak wysokiej prolaktyny... Nawet się zastanawiam czy to nie błąd laboratorium. Na razie nie byłam z tym u lekarza.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.