Dodaj do ulubionych

Starania o ciąże komórki NK

19.03.18, 06:30
Z mężem od 6 lat staramy sie o dziecko ,raz podeszliśmy do ivf uzyskaliśmy 4 blastocysty ,1 podejście nieudane,2 i 3 udane niestety poronienie w 6 tygodniu ciąży w pierwszym udanym podejściu widoczne serduszko zaś w drugim nieregularny pęcherzyk i utrata ciąży,po tych przygodach zrobiłam szereg badań wyszło MTHFR homozygota oraz Hashimoto,po roku podeszliśmy ostatni raz byłam obstawiona lekami clexane 0,4,estrofem,duphaston,lutinus,encorton 10 mg (brałam tydzień przed transferem i tydzień po później lekarz kazał odstawić) doszło do ciąży biochemicznej,odpuściliśmy na jakiś czas i teraz wykonałam komórki NK
Komórki NK CD16 15,5% (318+/-191/mm3/
Komórki NK CD56 16,4% (343+/-214/mm3/
Czy te komórki NK mogły mieć i mają wpływ na ciąże oraz na to że nigdy nie zaszłam naturalnie,sama nie wiem co już myśleć.
W Listopadzie zrobiłam jeszcze wynik krzywej insulinowe wyszło IO HOMA2.1 przyjmuję SIOFOR 500 3 razy dziennie,dodatkowo biorę na MTHFR metylowane formy witamin z grupy B a dokąłdnie bcomplex + folian 400mcg ,letrox 75,cynk,d3 5000j..Moja homocysteina wynosi 6,9,b12 ok. 700 ,jeżeli chodzi o owulacje to wszystko jest ok.sama nie wiem już co myśleć,coraz bardziej się boję że nie zostanę nigdy mamą.Może wykonać jeszcze coś jeżeli chodzi o immunologię.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.