Dodaj do ulubionych

in vitro i inseminacja mrożone nasienie .Dna

14.06.18, 09:36
Witam mój mąż zamrozil nasienie 2 lata temu przed leczeniem nowotworowym jak i teraz już po leczeniu. Wyniki są podobne. Drugi raz mrozilismy nasienie ponieważ znowu musi się leczyć i poważniejsza chemioterapia, która pewnie da większe skutki uboczne.
Nasienie zostało zamrożone. Oczywiście odchylenia w normie są w tych dwóch pobraniach.
Coś mnie tknelo żeby pójść na wizytę do jednej z klinik niepłodności. Lekarz powiedział mi na tej wizycie ze rekomenduje dla nas in vitro ale możemy spróbować tez inseminacje.
Dał nam wykaz szereg badań które mąż musi zrobić jeszcze przed chemia takie jak kariotyp, fragmentacja Dna plemnika i wiele innych tylko ze nasienie juz jest mrożone.. sądzi ze wyniki będą podobne ..
Mi chodzi o to czy przypadkiem nie chce nas naciągnąć ? Bo chcemy podejść do in vitro w przyszłym roku i nikt Przy mnożeniu nie wymagał tych badań a teraz od razu tak a jak na przykład bym nie poszła na ta wizytę to nikt by nic nie wiedział i na przykład co by było gdybym przyszła za rok do kliniki na in vitro i jak oni to zrobią bez tych badań skoro mówią ze z mrozonego nasienia nie robią tych badań ?
ja to rozumiem tak ze jak dojdzie do tego in vitro to i tak na początku wybierają jaka metoda jest dla nas dobra i tak będzie trzeba zapłacić za dodatkowe usługi jak separacja plemników itd ! Proszę o odpowiedzi co o tym myślicie
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.