Dodaj do ulubionych

In vitro Polna Poznań

26.03.19, 12:25
Witajcie. Szukam osób które podchodzą lub podchodziły do In vitro w Poznaniu na Polnej.
Jakie macie spostrzeżenia i opinie? U kogo się leczyłyście? Jak oceniacie przebieg procedury? Jaki skutek?

Na początek coś o mnie: leczę się 3lata, obecnie jestem pacjentem Poradni Niepłodności na polnej w Poznaniu, po 3 nieudanych inseminacjach, dwóch laparoskopiach i histeroskopiach (usunięcie torbieli) będę podchodzić do in vitro na Polnej.

Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • miracle345 31.03.19, 14:04
    Na prawdę nikt?
  • lunanana 09.05.19, 21:48
    Ja podchodziłam 2 lata temu, leczyłam się u profesora Pawelczyka.Dla mnie strata pieniędzy i nerwów.Pobranych 10 jajeczek, żaden zarodek nie nadawał się do podania.Wszystkie za słabe.Profesor poklepał mnie po plecach powiedział , że jest mu przykro. Nie zaproponował żadnego leczenia żadnych badań.Jestem po 4 próbach in vitro.Polną wspominam najgorzej.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • anett_79 10.05.19, 13:09
    Ja też miałam invitro na Polnej .Pobrali mi sześć komórek z czego cztery dotrwaly do piatej dobry. W kwietniu miałam pierwszy kriotransfer dwóch blastek, bo ze świeżych nie mogłam mieć z powodu polipa( urósł po stymulacji).Niestety porażka. W tym miesiącu podchodzę jeszcze raz i zabieram moje dwie ostatnie kropki.mam nadzieję, że tym razem się uda. Porównania z innymi klinikami nie mam, więc nie wiem czy gdzie indziej jest lepiej . Ogólnie jestem zadowolona ze swojego lekarza.
  • miracle345 03.07.19, 12:14
    A u kogo się leczysz? Jak drugie podejście? Ja musiałam jeszcze poczekać i unormowac tarczyce. Dopiero bede startować.
  • anett_79 18.07.19, 01:00
    Miracle345 u mnie niestety druga próba również okazała się porażką i więcej zarodków już nie mam,ani pieniędzy na kolejne próby.Ja leczyłam się u procesora Spaczyńskiego . Jako lekarz chirurg uważam, że jest bardzo dobry,przekonałam się na własnej skórze.Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki, może tobie się uda✊
  • paula2835 10.08.19, 18:49
    Również podchodzilam do in vitro na Polnej. Niestety nie udane... Kolejny raz będę walczyc w lodzkiej klinice.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka