Dodaj do ulubionych

Klinika in vitro

19.10.19, 20:07
Część. Jaką klinikę oferująca in vitro wybrać? Z mężem staramy się o dziecko od 4 lat. Mamy za sobą nieudane IUI i 2 pełne programy in vitro, które zakończyły się 2 razy ciążą, które poroniłam. Aktualnie chcemy spróbować jeszcze raz w nowej klinice. Proszę jakie kliniki polecacie! Najlepiej aby klinika znajdowała się w Poznaniu, Warszawie albo Trójmieście ze względu na dojazd. Proszę o pomóc.
Obserwuj wątek
    • karo88 Re: Klinika in vitro 20.10.19, 21:01
      Dzadza89 gdybym miała jeszcze raz możliwość wyboru i rozpoczęcia jeszcze raz leczenia to na pewno bym wybrała novum Warszawa albo kriobanku w Białymstoku. Nie polecam z mojego doświadczenia Poznań polnej, invimed Wrocław j gyncentrum Katowice. Jestem po trzech pełnych stymulacjach in vitro i 8 AID w rezultacie niestety tylko dwa poronienia. Ale niestety brak kasy i sił na dalszą walkę może za kilka miesięcy zmienię zdanie i znowu spróbuje ale na pewno tylko w tych klinikach, bardzo dużo ciepłych słów słyszałam o tych klinikach -tam sprawiają że spełniają się cuda nawet w najtrudniejszych przypadkach 😉

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka