Dodaj do ulubionych

Prolaktyna-szukam gin-endokr. w W-wie

08.12.04, 21:19
Proszę o namiar na najlepszego ginekologa-endokrynologa w W-wie.
Mam b. wysoki poziom prolaktyny, przeszłam już przez 4 specjalistów i nic. Od
4 lat staram się o ciążę.Żaden z lekarzy nie zasugerował bad.
tomograficznego. Czy któraś z was została na nie skierowana.
Polecono mi dr Dubrawskiego.Może któraś z Was go zna?Czy jest naprawdę dobry.
Liczę na Waszą pomoc sad((
Obserwuj wątek
    • calineczka79 Re: Prolaktyna-szukam gin-endokr. w W-wie 09.12.04, 20:10
      Jeśli chodzi o Dubrawskiego to sama go polecałam ale po dłuższym zastanowieniu
      i rozmowie z innymi jego pacjentkami mam bardzo mieszane uczucia sad Ja miałam
      robiony rezonans (jest dokładniejszy od tomografii). Byłam u prof.
      Siekierzyńskiego - endokrynolog (w poradi chorób sutka na ul. Niekłańskiej) i
      on skierował mnie do szpitala do siebie na oddział gdzie w ciągu 5 dni zrobiono
      mi wszystkie badania hormonalne i rezonans przysadki. Wszystko gratis ale to
      było jakieś 2 lata temu i nie wiem czy jeszcze jest to możliwe? Generalnie pan
      doktor nie robi z tym problemów więc możesz spróbować. Powodzenia
        • calineczka79 Re: Prolaktyna-szukam gin-endokr. w W-wie 09.12.04, 20:40
          Miałam za wysoką PRL (ok. 40) i mlekotok no i inne zaburzenia hormonalne (brak
          miesiączki kilka miesięcy). Nie było to związane z ciążą. Do szpitala skierował
          mnie po pierwszej wizycie u niego bo stwierdził że to najszybszy sposób żeby
          wykonać wszystkie badania a szczególnie właśnie rezonans (bo jak jesteś na
          oddziale to jest osobna kolejka na to badanie i już po 2-3 dniach jest termin).
          Także pewnie nie będzie w stanie pomóc w zafasolkowaniu ale z rezonansem
          powinno się udać i to najważniejsze że za darmo bo nie wiem czy wiesz to dość
          drogie badanie. Z tym że na wizytę w przychodni czeka się kilka miesięcy a
          zważywszy na końcówkę roku.........sama rozumiesz pewnie troszkę to potrwa.
          Zastanów się czy to Ci się opłaca a tak w razie czego tel. 672-78-57 na
          Niekłańską 4/24 to jest na terenie szpitala dziecięcego im. Bogdanowicza ale w
          osobnym budynku - taki mały domek z szyldem poradnia chorób sutka.
    • kasia-sz Re: Prolaktyna-szukam gin-endokr. w W-wie 10.12.04, 10:42
      Witaj jak większość z nas kobitek z Warszawki wiele słyszałam o doktorze
      Dubrawskim, jednak osobiście zetknęłam się z dr. Zgliszczyńskim i wiem że to
      dobry lekaz tylko on jest endokrynologiem i to naprawdę dobrym. Pracuje w
      szpitalu Bielańskim, a przyjmuje prywatnie na Górczewskiej 167 naprawdę warto
      się z Nim spotkać mnie od razu skierował na rezonans i tomografię spróbuj.
      Pozdrawiam i życzę powodzenia.
      • maja744 Re: Prolaktyna-szukam gin-endokr. w W-wie 10.12.04, 21:37
        Moja kolezanka chodzi do
        Gabinet Ginekologiczny - Niedziela Piotr - ginekolog endokrynolog -
          Warszawa, Al. Wojska Polskiego 22 m. 1, tel: 0 601 21-19-90

Ich jest dwoch - ojciec i syn, ona chodzi do mlodszego.
        Sa ze szpitala bielanskiego.
        5 lat starala sie o dzidzie i z nim zaciazyla.
        Wizyta 60zl.

Druga kolezanka polecala mi Katarzyne Skorzewska, adiunkt z Karowej. Przyjmuje prywatnie
        na Saskiej i w Limie. Jak chesz do niej namiar to odezwij sie na priv.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka