• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

kwas foliowy dla mezczyzn?????? Dodaj do ulubionych

• 28.05.05, 09:53
    przepraszam, jesli temat tutaj juz byl.. wyczytalam wlasnie, ze mezczyzni
    powinni na poprawienie jakosci nasienia brac rowniez kwas foliowy. macie
    doswiadczenia na ten temat?? jakie witaminki mozna jeszcze zaaplikowac
    ukochanemu???

pozdrawiam upalniesmile)))

--
    A jednak się kręci!

♥Moj cykl♥
    Edytor zaawansowany
    • 28.05.05, 11:14
      Witam w ten upalny dzionek smile
      Od gina moj M dostał wit. E na 3 miesiace 2 x dziennie. A teraz "faszeruję "
      męża Androvitem, wiesiołkiem i kwasem foliowym- zolnierzyki mu sie polepszyly o
      60% ruchliwosci (A+B). W przyszłym tygodniu powtarzam PCT ( juz sie denerwuje).
      Poprzedni pCT byl ujemny ale wtedy bylo 3% ruchliwosci w klasie A i 20% w B .
      Pozniej wyszedl E. fecalis i ureaplasma. Zobaczymy teraz... Trzymajcie kciuki
    • 28.05.05, 11:32
      trzymam kciuki i dziekuje!!smile)))

--
      A jednak się kręci!

♥Moj cykl♥
      • 28.05.05, 12:06
        Moj od roku je kwas foliowy, a od miesiaca dodatkowo Salfazin i wit.C. Kiedys
        raczylam go rowniez L-Karnityna (bo podobno polepsza ruchliwosc plemnikow).
        Efektow na razie nie, ale licze, ze moze zdarzy sie cud.
        U nas problemem jest dodatni wynik przeciwcial przeciwplemnikowych u meza, a
        tego niestety sie nie leczy (statystycznie mamy 2% szans, ze sie uda na cyklu
        naturalnym)
    • 28.05.05, 14:42
      Mój M jada: salfazin, biosteron-5mg, macę, magnez, maxivit i wit C. niesty pije
      też piwko... i wyniki w dolnej granicy normy od roku bez zmian. Dołoże mu kwas
      foliwy to nawet nie zauważy. smile
      • 28.05.05, 16:12
        Rano maca,kwas foliowy a wieczorem salfazin i l-karnityna 1000. L-karnityna
        poprawia ruchliwość. salfazin to witaminki a maca to preparat witaminowy ale z
        dodatkiem macy to taka roślina. maca kosztuje coś koło 45 zł za 80 tabletek po
        1 dziennie. Najlepiej kupić tą dla młodzieży bo mam większą zawartość macy a
        witaminek tyle samo. salfazin koło 25 zł 100 tabletek też 1 dziennie. kwas
        foliowy kupuję firmy puritans pride i 250 tabletek 0,4 mg ( czyli tyle co w
        foliku) kosztuje 14,50. Najdroższa jest l-karnityna . Najpierw kupiłam firmy
        mlo i 30 tabletek 89 zł. Teraz kupuję firmy activita na allegro po 41 zł za 30
        tabletek. Dawka taka sama. Musi być 1000 mg, bo mniejsze dawki to za mało. O
        tej dawce to wiem od dziewczyny na forum której mężowy androlog zapisał właśnie
        1000 mg. wyniki mojego m są bardfzo bardzo słabe. Jeśli w lipcu kiedy
        powtarzamy badanie nie będą lepsze to startujemy do in vitro. Jeszcze raz
        gratuluję tego jajowodu!!!!
        --
        Pozdrowienia Ania
        www2.fertilityfriend.com/home/pandziksa
        • 29.05.05, 09:55
          mame, aby mi kupila mace, bo nie wiem jak to moze sie tutaj nazywac. kwas
          foliowy juz bierzesmile)

pandziksa!! powodzenia dla was rowniez!!smile)))

--
          A jednak się kręci!

♥Moj cykl♥
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.