Dodaj do ulubionych

Dziewczyny z Invicty! Mam pytanie.

03.06.05, 08:47
Czy któraś z was miała badanie hormonów w II fazie cyklu (obserwacja II fazy -
tak to nazwał mój gin)które trwa 3 godziny - chyba krew pobierana jest co
godz.? Otóż mój lekarz powiedział mi, ze mam w przyszłym tygodniu zrobić to
badanie, być na czczo i zabrać książeczkę zdrowia, bo to badanie jest robione
na fundusz. Dopiero w domu się zorientowałam, że nie dał mi skierowania. Czy
nie jest potrzebne? Miałyście takie badanie? I dlaczego napisał na takiej
karteczce informacyjnej dla mnie "hospitalizacja"??? Ja juz nic nie wiem sad((
Obserwuj wątek
    • kasiucha78 Re: Dziewczyny z Invicty! Mam pytanie. 03.06.05, 13:01
      Nie mam pojecia o jakie badanie moze chodzic.Jedyna rzecz jaka przychodzi mi a
      myśl to badanie prolaktyny po obciążeniu.Ja miałam to robione 20dc i właśnie
      była pobierana krew co godzinke.
      Jak ja robiłam to badanko to płaciłam,a skoro jest wykonywane na fundusz to na
      pewno potrzebne jest skierowanie.
      Ale dlaczego napisał hospitalizacja???Nie mam pojęcia...
      pozdrawiam
        • siedzibabanaulu Re: Dziewczyny z Invicty! Mam pytanie. 03.06.05, 13:46
          A ja miałam w 17dc!
          Przyszłam na 9.00 na czczo - bo prl skacze nawet po kawie. Sierowanie to nie
          problem. Oni sobie odrywają i wypełniają w trakcie; jeszcze dodatkowo dyktuje
          się położnej po pierwszym pobraniu krwi swoje dane do ankiety.
          W 1 godz. - pobranie krwi, łyknięcie meto...;
          2 godz. - pobranie krwi;
          3 godz. - pobranie krwi i czekasz pod drzwiami swojego gina (czyżby dr Ś.?), aż
          cię wywoła do siebie i siadasz na fotelik i oglądasz w kolorze swoją macicę i
          słuchasz jak przepływa w tobie krew. I do widzenia.
          Ocena II fazy cyklu na karteczce z wynikami to wyniki prolaktyny i progesteronu.
          Trzeba vjeszcze zabrać ze sobą coś do czytania, bo się siedzi lub leży w sali
          2osobowej za szklanymi drzwiami - tam za pawawanami. Warunkio extra - własna
          prywatna toaleta, wielkie okno i czysta pościel. Można spacerować po Madisonie,
          ale o odpowiednie godz. trzeba być w pokoiku. Nie ma się czego bać - luz.
          Pozdrawiam.
        • dziobek25 Re: Dziewczyny z Invicty! Mam pytanie. 03.06.05, 14:52
          Biedactwo....sad(( Co się robi z takimi mięsniakami?

U mnie jak na razie wszystkie badania wyszły ok, a wczoraj dostałam zastrzyk na
          pęknięcie, bo to prawdopodobnie jest przyczyna, więc czekam na dzisiejsze
          przytulanko. Trzymaj się cieplutko i głowa do góry
            • andziak.k Re: Dziewczyny z Invicty! Mam pytanie. 04.06.05, 10:33
              Hej Dziobek i inviktowe dziewczyny. Mialam ocene II fazy u dr Ś. Wszystko co
              odpisywaly dziewczyny moge potwierdzic, z tym ze byłam juz o 7 - pobranie krwi
              i tabletka m, 8 -kolejne i 9 -ostatnie, potem usg, i nie prosilam o zwolnienie,
              bo lecialam do pracy. Nie bylam w zadnym pokoju, na korytarzu siedzialam i
              czytalam ksiazke, nawet nie myslalam ze jest taka mozliwosc, choc na kartce
              mialam wyraznie napisane-hospitalizacja. Kartki rzeczywiscie dr wyrwal.
              Zarejestruj sie telefonicznie, lub nawet jak przyjdziesz to popros pania aby
              cie wpisala do kompa, mnie nie wpisala i dr byl troszke zly, ze sam musial to
              robic, a wiadomo ze ma tyle na glowie. Cieszylam sie ze choc raz udalo mi sie
              zrobic jakies badania na kase ch, bo uwierz ze zawsze jednak za nie place...
              (jak pewnie kazda z nas). Jakby co, to pytaj dalej. Pa
    • dziobek25 Re: Dziewczyny z Invicty! Mam pytanie. 04.06.05, 11:38
      Dziewczyny dziękuję za wszystkie odpowiedzi! jestem już umówiona no i czekam.
      swoją drogą minionej nocy miał pęknąć pecherzyk. Pierwszy raz miałam zastrzyk i
      jestem strasznie ciekawa czy pęknie i czy coś z tego wyjdzie?
      Zastrzyk był w 14 dniu cyklu, więc kiedy najprędzej można zrobić "sikacza"?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka