Dodaj do ulubionych

Białystok-do dziewczyn ktore....

30.12.05, 20:45
No własnie które leczyły sie lub leczą się w Białymstoku,gdzie najlepiej się
udać, pod uwagę biorę Kriobank i Am, chodzi mi o fachowców-namiary, ceny IUI,
i całą reszte, gdybyście mogły mi pomóc byłabym bardzo wdzieczna. Jesli nie
chcecie pisac na forum to zapraszam na skrzynke.Z góry bardzo dziekuje
Obserwuj wątek
        • maretina Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 31.12.05, 10:34
          perla33 napisała:

> Dzięki Maretina, tego mi było trzeba-potwierdzenia ze Białystok to dobry
          wybór,
          >
          > od Meg dostałam namiary na Wołczyńskiego i do niego sie udam!
          ja go wrecz kocham, za mojego kajtusiasmile
          powodzenia!!!
          przygotuj sie na szczerosc, mnie to zwalilo z nog na pierwszej wizycie, ale
          jednoczesnie poczulam, ze nadajemy na wspolnej fali. to wazne miec lekarza,
          ktory nie tylko jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale tez odpowiada nam jego
          sposob pracy, komunikacji.

--
          Mój Kajtuś
          --
          Kajtuś ma dwa miesiącesmile
          • perla33 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 31.12.05, 10:52
            I bardzo dobrze że jest szczery-cóż mi po kłamstwach, już ja sie wysłuchałam że
            wszystko bedzie dobrze i zaraz powinnam być w ciązy-ale nie jestem!!!Jestem
            przygotowana na wszystko!Lepsza jest prawda i działanie niż czekanie i nic nie
            robienie w tym kierunku, człowiek do wszystkiego musi dojrzeć-do kazdej
            decyzji, ciesze się ze ja i moj m. dojrzelismysmile
              • perla33 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 31.12.05, 11:45
                obysmy długo nie czekali....., swoja droga to marze o takim Kajtusiu..., a co
                do wizyty u Wołczyńskiego to jeszcze nawet nie wiem w jakie dni w tygodniu
                przyjmuje i od której i kiedy najlepiej sie do niego zgłosić tzn. w jakim dc,
                bede dzwonić do niego po nowym roku.A i jeszcze mam pytanie czy na badanie np.
                nasienia itd..kieruje do AM czy tylko zleca i trzeba zrobic na własną rękę?.
                Ja Tobie również życzę w tym nowym roku spełnienia wszystkich najskrytszych
                marzeń, no i aby Kajtuś był zawsze zdrów bo to jest najważniejsze.
    • nika782 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 31.12.05, 12:24
      Witaj
      Bardzo polecam tobie dr Domitrza Dzieki niemu mam 2 zarodki ktore sie
      prawidlowo rozwijają .Przyczyna naszej niepłodnosci to azospermia mojego meza
      ale miał fsh-2.4 i to go uratowalo ,mial robiona biobsje z jader i z tamtad
      mial wziete plemniki do inv/ICSIWszystko nasz kosztowało 7.000 zł.Bardzo drogie
      sa leki mialam Gonal F u niego moglam kupic bo i tak taniej niz w polskich
      aptekach.
      Napisze dokladniej co pisalo na karcie info.
      Koszt programu IVF ET wynosi 1400zl I etap(stymulacja,usg,pobranie komorek
      jajowych)+ 1040zł II etap(hodowla komorek, zaplodnienie invitro/icsi transfer
      zarodkow)+ ewentualnie 400zł mikromanipulacja czyli łacznie 2840zł + koszt
      lekow nasz ok 4.ooo zł
      Wiec sama widzisz jakie ceny.
      Podam tobie strone internetowa do jego gab on razem prowadzi go z prof
      Wołczynskim www.wolczynski.pl
        • honeybeam Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 31.12.05, 13:06
          Przyłączam się do pytań o Białystok też mam dylemat z podjęciem decyzji.
          Dziewczyny napiszcie jak często jeździłyście tam. Dla nas to straszliwa
          odległość i głównie dojazdy do Białego mnie przerażają. Jak sparwa wygląda w
          trakcie IVF. Do pobrania komórki trzeba jechać tam i później po trzech dobach
          znów trzeba tem jechać na transfer. Wiem, że mozna zostać gdzies w hotelu ale
          to znów dodatkowe pieniądze sad. Czy może zostawiają w szpitalu? Jak to wygląda
          napiszcie ile razy w cyklu musiałyści się tam stawić (zakładam podglądanko u
          siebie).
          • malami34 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 31.12.05, 14:13
            Honeybeam lepiej nie zakładaj "podglądanka" u siebie bo żaden lekarz z BS nie
            pójdzie na to. W szpitalu też nie zostawiają. W czasie stymulacji musisz być na
            miejscu (tzn.jeżeli daleko mieszkasz). Ja byłam 9 dni - stymulacja,
            punkcja,transfer.Mieszkałam w Akademikach na Zwierzynieckiej, placiliśmy z
            mężem za pokoj jedoosobowy 35zł(oficjalna cena 42,80 ja się trochę
            potargowałam).Wyszło na to samo cenowo bo bilet w jedna stronę do BS mnie
            kosztuje 115zł.A jadę pociągiem 8godzin, więc jest to bardzo męczące.
            • honeybeam malami 31.12.05, 16:11
              Dzięki za informacje i proszę o jeszcze smile, zawsze to większa jasność sytuacji.
              A jak efekt? Wiesz już? Kurczaczki, zmartwił mnie ten pobyt w Białym tyle dnisad
              A od którego dnia cylku byłaś stymulowana? Wcześniej byłaś na wizycie wstępnej
              i miałaś stawić się tam w określonym dniu cyklu?? Brałaś urolp na te dni czy
              zwolnienie lekarskie?
              • malami34 Re: malami 02.01.06, 17:27
                Efekt? No niestety mi sie nie udało. Miałam juz 2 razy IVF i raz
                kriotransfer.Na wizytę trzeba jechac "zapoznawczą' a potem już lekarze wszystko
                powiedzą bo nie wiadomo jaki bedziesz miała protokół - długi czy krótki. Ja
                leczę się u dr Jacka Szamatowicza. Brałam urlop, choc ponoc nie ma problemu ze
                zwolnieniem lekarskim.
      • katka113 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 31.12.05, 23:24
        Witaj Nika, Szczęściaro! wyjaśnij mi bo nie do końca zrozumiałam: koszt
        programu ok. 7000 zł obejmuje już wszystkie badania, także hormonalne i badania
        nasienia? Czy przyjmują także w niedzielę jeśli akurat tak wypadnie?
        • nika782 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 02.01.06, 12:25
          Witaj katka sorki ze tak puzno pisze ale mezulek nie karze mi czesto siedziec
          przy kompie bo mysli ze za duzo sie naswietlimy hi hi hi
          Ja nie wykonywalam zadnych badan hormonalnych a koszt badania nasienia wynosil
          60.00zł
          Ta cena co napisalam to jest za wszystko Mialam długi protokul.
          Moaglabym wiecej zaplacic ale moje komorki ktore mi zostaly dalej nie dzielily
          sie i je nie zamrozono ( a za zamrozenie dodatkowo sie placi) ale wiem ze
          nasienie meza jest zamrozona na bardzo dlugo .
          To nie jest regula ze i ty tyle samo zaplacisz bo to zalezy od twojego
          organizmu ja bardzo dobrze reagowalam na Gonal F i nie potrzebowalam az tak
          duzo jego bo pecherzyi rosly 100% a jedna dawka to kosz 220 zł Ja mialam w
          penie to znaczy w takim przyzadzie podobnym ksztaltem do długopisa tylko igly
          zmienialam
          Jesli wypadnie u niego wizyta w niedziele to on musi byc bo co jakis czas
          jezdzisz tam do niego U nich nawet swieta roczne to praca.
          Wiec badz dobrej mysli i zaczynaj bo szkoda czekac a zegar tyka Pozdrawiam i
          trzyama kciuki jagbys miala pytania to pisz
          • katka113 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 02.01.06, 22:22
            Dzięki za odpowiedź. Mężulek chyba ma rację - na wszelki wypadek nierozsiadaj
            się przed komputerem. Jestem po 7-dmiu IUI (w tym 3 w Kriobanku) i mój doktorek
            juz stracił nadzieję... za każdym razem pęcherzyk(i) rosły, pękały i nic. W
            każdym razie lekarz powiedział, że on widzi szansę już tylko w in vitro. Ja
            reaguję super dobrze na stymulację, ba - wręcz trzeba uważać, żeby nie
            przesadzić! ostatnio bez żadnej stymulacji też sobie świetnie poradziłam. Wiem
            dobrze, że zegar tyka - mój już bardzo szybko niestety. I tylko taki jeden mały
            szkopuł... jak nie wiadomo o co chodzi... itd... Uważaj na siebie. Pozdrawiam
            gorąco.
    • monikakika Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 02.01.06, 13:54
      Ja także jestem pacjentką prof. Wołczyńskiego i Dr. Dormirza - bardzo
      szczęśliwą pacjentką bowiem noszącą pod sercem dwa mulusie Serduszka. Prof
      przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki od godziny 15 ale o godzinie 14
      proponuje już być w gabinecie przy Rynku Kościuszki 13 bowiem zawsze są ogromne
      kolejki a na dodatek z programu in vitro sa bez kolejki. dr. Dormirz jest w
      pozostałe dni. W przypadku konieczności - panowie przyjmują naprzemiennie w
      soboty i niedziele. Ze stacji PKP można dojechac na rynek A 2 a z PKS A 1.
      Njpierw nalezy zarejestrować się u pani pielęgniarku lub młodej pani doktor a
      póxniej odczekać te panie które maja monitoring jajeczek i wchodzić po kolei do
      prof. tempo jest zawrotne. Ja miałam robione ICSI za 2840, prócz tego 5125
      wydałam na leki gdyż słabo się stymulowałam. Wszystkie badania poprzednie
      robiłam na własny koszt w Wawie. Dopiero jak przyjeżdzasz na protokół ICSI to
      masz za darmo estriadol. Za wszystko płaci się gotówką, nalezy byc
      przygotowanym na wydatki z lekkim zapasem na wypadek jakiś dodatkowyh leków.
      IUI jest tanie chyba nie przekracza 300 zł. Pozdrawiam.
    • kora144 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 04.01.06, 11:12
      Ja korzystałam z usług Kriobanku i dr Grzegorza Mrugacza. (kosztowało mnie to
      ok. 7tys. zł)i jestem bardzo zadowolona. Udało mi sie zajśc w ciążę po
      pierwszej próbie in vitro. Podobno u dr Szamatowicza i innych wyminionych wyżej
      lekarzy jest taniej.
      • ap77 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 18.01.06, 13:53
        Dziewczyny, moze wy pamietacie?
        Gdzies tutaj albo na watku o klinikach, sama juz nie wiem tyle tego czytam, byl
        fragment o Bialymstoku i jedna dziewczyna przy pozytywnym opisie, wskazywala
        jednak na jeden mankament (chodzilo chyba o komorki, ich przechowywanie, albo
        ilosc podawanych komorek, ze sa obostrzenia?). Nie pamietam dokladnie o co
        chodzilo, ale radzila czytac cos cyt. "drobnym (malym?) drukiem"....

Korzystalam z wyszukiwarki, ale nic nie znalazlamsad

Pozdro
        Ania

--
        kliknij codziennie -
        www.pajacyk.pl
        www.polskieserce.pl
      • bacardi2003 Re: kamelio111 mam prośbę 19.01.06, 09:25
        czy możesz na priv podać jakieś info na temat docenta, albo najlepiej podać
        jakiś numer kontaktowy do siebie - ja zadzwonię -
        08.02.06 jadę na wizytę i chciałaby się czegoś bliżej dowiedzieć
        z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam
        --
        starania od 09.2003, na wiosnę kierunek AM Białystok...
    • aga286 Re: Białystok-do dziewczyn ktore.... 15.05.06, 09:41
      cześć, ja też jestem pacjentką prof Wołczyńskiego. Będę w niedługim czasie
      podchodzić do 2-go IVF. koszt mojego 1-go IVF to ok 6000-6500zł (ze wszystkim)
      Od połowy maja IUI mam być w AM bezpłatne bo będzie podpisane porozumienie z
      NFZ (prof mi powiedział).
      Pozdrawiam
      Aga
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka