Dodaj do ulubionych

niska waga ciała

08.03.06, 11:49
Witajcie dziewczyny! Napiszcie, jeśli któraś ma taki sam problem jak ja. Od
dziecka byłam bardzo drobna, zawsze chciałam przytyć, ale nic z tego. Jem
bardzo dużo i nic. Jestem zdrowa, wszystkie wyniki b.dobre. Już 3 lata
staramy się z mężęm o dziecko. Wszystkie hormony mam b.dobre, owulację mam,
pęcherzyki pękają. Mam wzrost 166 a ważę 44kg. Leczymy się u dr Zamory w
Novum. Mieliśmy już 2 inseminacje nieudane.Eryka
Edytor zaawansowany
  • anna-joanna 08.03.06, 12:46
    A zmężem wszystko w porządku jest?

Jeśli tak to witeczka, jedziemy na tym samym wózku niestety smile
    Wzrostu jestem podobnego, ważę trochę więcej niż Ty. Podejrzewali u mnie PCOs,
    ale ostatecznie odrzucili te tezę. A zatem pozostała tylko jedna diagnoza -
    niepłodność idiopatyczna. Nie pomogły stymulacje ani inseminsacje. Myślimy o
    IVF.
  • trzykrotka 08.03.06, 12:52
    Hej,

Kiedyś miałam podobnie bo przy wzroście 156 ważyłam 43 kg. Nie wiadomo z jakich
    przyczyn zgrubłam w ciągu trzech miesięcy do 49 kg. Teraz od 3 lat waga trzyma
    mi się jednakowo bo ciągle mam te 49 kg. I tak jak Ty moge zjeśc ogromne ilości
    pożywienia a po mnie tego nie wiadać. Tylko ja moją owulację musze stymulowac
    lekami a i tak to nie wiele pomaga bo jestem po laparo po HSG i 3 inseminacjach
    i dalej czekam na CUD ciązowysmile)). Zyczę powodzenia

P.S. I Chyba jestesmy w tym samym wieku bo tez jestem rocznik 76smile)

Pozdrawiam

Ania
  • dagps 08.03.06, 14:48
    niska waga moze byc przyczyna, ale moze tez nie miec zwiazku, taka budowa kosci po prostu. albo niestety niedokladna diagnoza. skoro nie pcos to moze cos z tarczyca? u mnie pcos, 158 cm/42 kg. najwiecej w zyciu wazylam 48. a moze cos z wchlanianiem skladnikow pokarmowych?
  • korlewna 08.03.06, 15:52
    czy naprawde wszystkie badania mieliscie robione?? Co z przeciwcialami
    przeciwplemnikowymi, tarczycowymi i innymi, jak test PC, czy miałaś badaną
    drozność jajowodów??
    Co do wagi to raczej wiele nie pomogę. Przez połowę zycia mialam podobny
    problem... Co prawda jestem wysoka, ale ważyłam tyle, co dwa indyki i ludzie
    często pytali, kiedy przestanę sie odchudzać. Slodycze i inne rzeczy jadłam na
    tony. Przy wzroscie 176 cm ważyłam 52-54 kg. I tak jak ktoras z dziewczyn
    pewnego pięknego miesiąca zaczełam tyć, a po dwóch miesiącach wazyłam już 8 kg
    więcej
    Powodzenia
  • eryka76 09.03.06, 09:16
    Wszystkie badania mieliśmy robione. Drożność jajowodów w porządku, przeciwciała
    antyplemnikowe też w porządk. Zapomniałam Ci tylko napisać, że mam torbielki w
    piersiach. Czy myślisz, że one nie pozwalają zajść w ciążę, ale to wydaje mi
    się niemożliwe. Jak spytałam lekarza, czy moja marna budowa ciała (że nie mam
    na sobie tłuszczyku) ma wpływ na zajście w ciąże to powiedział, że absolutnie,
    bo wszystkie hormony mam w porządku, po prostu taką już mam budowę
    ciała.Powiedział też, że torbiele nie mają wpływu na zajście w ciążę.
    Pozdrawiam.Eryka
  • dagps 09.03.06, 10:10
    te w piersiach nie, jesli masz proalktyne ok. ja mam podobnie , tyle ze prolaktyna szalejaca.
    nie obraz sie tylko, ale slowo "wszystkie" badania jest czesto nieadekwatne. lepiej wypisz co mialas, to moze wymyslimy cos jeszcze. czasem ktos pisze ze mial wszystie badania a potem sie okazuje ze u niego przerost nadnerczy albo hiperinsulinemia i nikt nie wpadl na to zeby to zbadac.
  • korlewna 09.03.06, 10:53
    Ja tez myślę, ze chyba zadna z nas nie ma zrobionych wszystkich badań.

Na torbielach w piersiach sie nie znam, ale lekarze twierdza, ze te w piersiach
    często występują, kiedy jest tendencja organizmu do torbieli w jajnikach, albo
    przynajmniej jajniki wykazuja cechy torbielowatych jajnikow, choc same torbiele
    sie nie tworzą.... To jest pewnie tylko jedna z teorii lekarzy, ale moze coś w
    tym jest.....
  • dagps 09.03.06, 11:02
    jest w tym cos o tyle, ze torbiele na jajnikach to nie zawsze pcos, tylko czasem hiperprolaktynemia, ktora ma tez zwiazek z torbielowtymi piersiami. tak sobie kombinuje.
  • korlewna 09.03.06, 12:55
    Ja tak samo kombinuję...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka