Dodaj do ulubionych

metformina fajna jest:)

31.08.06, 08:02
metformina w moim przypadku dziala, wystraczy spojrzec na wykres, pierwszy skok od stycznia w pierwszym cyklu z metformina. jako taki, nie do konca pewny, wg podrecznika liczy sie dopiero ten z dzis, jesli sie utrzyma tak wysoko. mysle ze od dzis sie powinno liczyc bo moja pierwsza w zyciu owu w styczniu byla na poziomie wlasnie 36.85, 36.9
zobaczymy, co to teraz ze mna bedzie...

--
Moje wykresy

spokojne wody też płyną...
Obserwuj wątek
        • dagps Re: metformina fajna jest:) 31.08.06, 08:43
          w srodku jak w srodku...w zwiazku troche lepiej, wlaczylismy analize nareszcie, juz szewc ma butywink ale jak bedzie, nadal nie wiadomo. potrzeba czasu. mam nadzieje ze to sie jakos zegra z pozytywnym testem, ze nie bedzie juz trudnych decyzji. chcialabym zdazyc zreperowac zwiazek przed uplywem fazy wyzszych temperatur, zeby byla jasnosc na co i dlaczego sie decydujemy. zycz mi szczescia - teraz to sie przyda. czuje sie pomieszana bardzo, troche stlumiona jest moja radosc z wykresu, dzisiejsza tempka i wczorajsze samopoczucie wyglada jak jakas implantacja, ale moze sobie wkrecam. napiecie jest jak cholera.

a jakis czas temu na forum ktos napisal ze nie wierzyl ze sie uda, czy cos, ze sie poklocila z mezem, a tu ciaza i zgoda z mezemsmile nie przemyslalam wtedy wypowiedzianego marzenia "o, tak bym mogla miec" ...wink

--
          Moje wykresy

• oliis Re: metformina fajna jest:) 31.08.06, 11:30
            Ello dagps! Gratulujesmile hehe patrz jakie nas PCOwiczki dzikie rzeczy cieszasmile ja czekam czy cos sie wydarzy w moim bezlekowym cyklu. Nadal nie wiem jak sie wkleja te wykresysad nie wiem gdie to co mi napisałaś wkleićsad
            NO ale Tobie zycze żeby sie udało.Bede trzymała kciuki. Pozdro. oliis
            • dagps Re: metformina fajna jest:) 31.08.06, 18:50
              asia, mdli mnie i kreci w brzuchu a to nie od met chyba, bo juz sie do niej dawno przyzwyczailam i dawki nie zmienialam, ciaga mnie w brzuchu tak jak na dzien, dwa przed @ a do niej jeszcze dlaeko, tylko ze troche inaczej, bo tak nisko, nigdy tak nie czulam, dokladnie wiem teraz gdzie jest moja macicawink w nocy cycki nie daja spac na brzuchuwink tylko jak w trumnie na wznakwink ale nie nakrecam sie bo po pierwsze moze wlasnie pierwszy raz przezywam owu, a po drugie wiesz jaka moja sytuacja teraz dziwna i niepewna i niepasujaca do staransad

zobaczymy co jutro, pierwszy raz z taka ciekawoscia witam sie rano z termometrem, kazdy dzien przynosi nowe emocje, i dobre i zle, dawno nie mialam takiej jazdy.
              a do tego dostalam prace nowa, chyba zostawiam socjoterapie, moje dzieciaki...

a co do wklejania tego z instrukcji - tu na forum u gory jak jestes zalogowana klikasz w "moje forum" - tam jest miejsce na to na dole, zapisujesz zmiany chyba za pomoca "ok" i juz.

--
              Moje wykresy

• asiunia555 Re: metformina fajna jest:) 31.08.06, 19:19
                    smile)))
                    cały czas jesteśmy!
                    wiesz Dagmara tak sie zastanawiam...może bym sobie cały przyszły cykl
                    pomierzyła temperaturę. nigdy nie mierzyłam bo nigdy nic regularengo nie
                    mialam...ale moze tak na próbę?
                    i tak będdzie to trzeci cykl z ziółkami i trzeci kiedy mąż bierze specyfiki na
                    plemniczki...potem chcemy powtórzyć nasienie.
                    no i przez ten trzeci cykl ziół i witamin mogłabym sprawdzić...jak sądzisz?
                    opłaca się mierzyć?
                    • dagps Re: metformina fajna jest:) 31.08.06, 19:23
                      w pcos mierzenie czasem jest do niczego, bo skacza jak durne te tempki, ale ja mierze dlatego, zeby wiedziec czy robic test czy nie, bo w tak nieregularnych cyklach to ja nawet pzrez dwa, trzy miesiace nie wiem czy moge sie glupiego piwa napic czy lepiej nie, a i oszczedzam na usg jak widze ze nie ma skoku tempki. po duphastonie jak widzialam ze tempki leca w dol to sobie nie robilam nadziei przez klilka dni zanim @ przyszla. w cyklu w ktorym nie mierzylam mialam jazdy ze ciaza, niepotrzebnie. ja lubie miec kontrole, dlatego mierze. poza tym fajnie to reguluje rytm dobowy, bo tzreba puntkualnie i wczesnie wstacwink a to dobre dla organizmusmile
                      jak chcesz to pomierz sobie, tylko najpierw poczytaj o co w tym chodzi na jakiejs stronce, bo jest kilka zasad.

--
                      Moje wykresy

• dagps Re: metformina fajna jest:) 31.08.06, 19:26
                      ja dowcipnie, bo do tylka sie boje, to jakies takie malo znane terenywink))) a w ustach jest niedokladnie i mialam slinotok i wrazenie ze ugryzewink widac ufam swojej pochwie, hahaha!

ff jest fajny, bo mozna koleznkom co sie znaja pokazac, bo jest zapisane, bo latwy do odczytu ale jest glupi i nie zawsze respektuje zelazna zasade ze 3 wyzsza temperatura musi byc o 2 stopnie lub wiecej wyzsza od kolejnych wczesniejszych 6 o te 2 stopnie nizszych - np u mnie zaznacza teraz, a jest 1,5 a nie 2 stopnie. w tradycyjnym npr to nie jest skok owulacyjny a raczej wchlaniajacy sie pecherzyk z pwoodu wysokiego lh, ale nie chce mi sie isc na usg sparwdzac, w koncu po to dostalam metformine zeby odpoczac od ginasmile

--
                      Moje wykresy

• asiunia555 Re: metformina fajna jest:) 01.09.06, 08:13
          Dagmara dzięki za maila! wszystko rozumiem. macie dużo tej psychologiismile
          widzę że temperaturka dziś wysokosmile))))
          dziewczyno ja na Twoim miejscu to bym chyba szalała...smile
          masz już jakiś potajemny plan kiedy teścik???
          • dagps Re: metformina fajna jest:) 01.09.06, 08:17
            nie mam, owu byla wczoraj - przedwczoraj a nie jak zaznacza ff, jutro zpbaczysz ze zmieni jesli tempki sie utrzymaja, a raczej tak, bo to jest moja owulacyjna temperatura. niestety plemniki az tak dlugo nie zyja zeby od piatku zeszlego dotrwac, my rozmawiamy, myslimy, staramy sie ulozyc wszystko i przetrwac razem kryzys, ale on jest, seksu nie ma.

--
            Moje wykresy

• dagps Re: metformina fajna jest:) 01.09.06, 08:09
        tak sobie patrze na te twoje wykresy i wiesz co? mam taka sugestie, zebys ty dopiero po stwierdzonej owu na wykresie i potwierdzonej w usg zaczynala progesteron, wtedy kiedy byly skoki byly albo starania za pozno, albo 2 faza za krotka. rzeczywiscie podobne mamy hop hopy, ale ja mam wczesniejsze 70 dniowe.

--
        Moje wykresy

• oliis Re: metformina fajna jest:) 01.09.06, 10:13
          z tym lutenylem miałam taką kuracje 4 miesięczną (lekarz powiedział że niby nie wstrzymuje owusmileale ja juz zauważyłam że on nie wszystko tak do końca dobrze mówi. A co do kuracji to 1 miesiac tabletka od 16 - 25dc
          2 miesiąc 16- 25 pół tabletki
          3 miesiąc 19 - 25 pół tabvletki
          4 miesiąc od 23 25 pół tabletki
          taka miał teorie i ja posłuchałam co innego mi zostało
          aktualnie nic poza ziołami i mysle co dalej bo w październiku stuknie nam 2 lata starań. A co do testów owu mnie te testy wychodzą. potwierdzały sie z monitoringiem. raz miałam tylko tak jak mi hormony szalały że miałam cały czas pozytywne, ale teraz jest ok narazie sa ujemne czyli dobrzewinkA jesli chodzi o druga faze to zawsze mam 14 dni a przy progesteronie nawet dłużej
          A co do Twojej sytuacji to powiem Ci tylko jedno. Miej nadzije bo przecież cuda sie zdarzają.A reszta tez sie napewno ułoży! Pozdrawiam
          --
          wykresiki
      • asiunia555 Re: tymonka 02.09.06, 12:33
        Dagmara widzę że z góry wiedziałaś co ff zrobi. sama przewidziałąś ze przesunie
        ci owu.
        oby ten wyres potwierdzal to co sie dzieje w srodkusmile!!!! trzymam kciuki.
        a czy z m. na tyle dobrze ze w koncu jakies przytulanko bylo????smile
        powodzenia
        • dagps srednio 02.09.06, 12:37
          nie, na tyle dobrze niesad jest juz o niebo lepiej, rozmawiamy normalnie, idziemy dzis na obiad rodzinny do restauracji, ale wieczorem on do znajomego a ja na wieczor panienski. szykujemy prezent na wesele, przytulam sie w nocy do ramienia, ale na tym koniec czulosci - dzieci z buziaka przed wyjsciem do pracy nie bedziewink chociaz chyba powinnam dac znaczek crying, bo strasznie mi szkoda tego ladnego cyklu.

--
          Moje wykresy

• asiunia555 Re: srednio 02.09.06, 12:46
              a któż to wie...przy tych moich zwariowanych cyklach....smile
              i też powinnam chyba zrobić minkę sad zupełie nie wiem kiedy jej oczekiwać. ???

obojętnie jak jest najważniejsze że LEPIEJ!!! i z tego musisz się cieszyć. a ja
              wiem że się szybicutko poukładacie i będzie dobrze. a piękny wykresik to tylko
              poprawa Twojego samopoczucia.
              z drugiej strony wiem co czujesz pisząc że szkoda by było takiego cyklu....ja
              już zaliczyłam tego mega pecha - przy tej mojej jedynej owu w kwietniu. ja tu a
              m. daleko....sad
              bardzo się cieszę z Twojego wykresu poważnie!
              • tymonka30 Re: srednio 02.09.06, 16:41
                Hej dziewczyny. Kurcze od wczoraj mi internet szwankował, bo coś z kablem było
                nie tak i dopiero dziś m. to zauważył a już dzwoniliśmu po serwisach... co
                weszłam na forum to 1 zdanie i już się rozłączało!
                Byłam dziś na monitoringu, gin specjalnie dla mnie otworzył gabinet! Pęcherzyk
                18 mm, dostałam pregnyl 1000 j. i organizm znowu mi świruje. Tym razem na
                brzuch się rzuciło. Zaraz idę na imprezę mam nadzieję, że ostatnią taką w tym
                roku a od jutra przytulanko rano i wieczorem. Jak trzeba to trzebasmile
                • dagps Re: srednio 02.09.06, 17:14
                  oj tymonka, do roboty, mowilam, ze takie dziewczyny jak ja musza miec rodzenstwowink

asia, to niezle z ta @, dlatego ja wlasnie mierze, zawsze mam nadzieje ze moze tym razem bede wiedziala kiedy sie spodziewacwink tym razem wiem kiedy, zaczynam liczyc dni i obmyslac co by bylo, gdyby plemniki mojego wrednego m byly nie tylko wredne ale i sprytne i silne i przezylyby te 5 dni. mozliwe to jest?
                  ogladam sobie ten wykres po 10 razy dziennie. w sumie 11 wrzesnia moglabym juz testowac jesli wykres bedzie ladny, ale skoro jest tak napieta atmosfera to poczekam, bo 12 m ma wazny dzien ktory duzo rozstrzyga o jego sytuacji szkolno-zawodowej, wole nie mowic o ciazy, jesli dostanie zle wiesci, tylko poczekac ze dwa dni az sie uspookoi atmosfera, juz i tak jest jazda. a nie wytrzymam udawac ze nic nie wiem.

--
                  Moje wykresy

• dagps Re: srednio 02.09.06, 18:03
                    ja zwariowalam, niech ktos powie ze plemniki nie zyja 5 dni!!!! siedze na staraniach i szukam wykresu podobnego do mojego z ciaza na koncu!!! swirownia ze nie wiem...

--
                    Moje wykresy

• asiunia555 Re: srednio 03.09.06, 12:02
                    kochana. sama dobrze wiesz ile żyją plemniki...smile)))
                    wiesz ile żyją w dobrych warunkach a ile w złych smile))
                    nigdy nic nie wiadomo smile)) poczekaj z tym testem przez ten trudny czas Twojego
                    m. to dobry pomysł smile
                    trzymam kciuki!

ps. ja nie wiem co robić. zamówiłam właśnie termometr w aptece i będę mierzyć.
                    po miesiączce pójdę na usg bo gin mi kazał. dziś mam chyba 32 d.c. trochę mnie
                    mdliło...ale przed chwilą już zobaczyłam śluz owu...a to juz zły znak że @
                    nadejdzie szybko....sad(( jest mi strasznie smutno.

TYMONKA!!! do dzieła!!!!! trzymam kciuki!!!!
                    • dagps Re: srednio 03.09.06, 13:49
                      asia, to ruletka. zaraz bedziemy sie smialy jak....ale nie powiem na glos.

u mnie znow karuzela, wieczorem myslalam ze juz dzis bede sama, teraz gadalismy i znow jest dobrze i tak w kolko.....nie do wytrzymania.

--
                      Moje wykresy

• dagps Re: srednio 03.09.06, 17:17
                          ;D poplakalam sie ze smiechusmile ty to jestes...
                          milego...yyyyy.no....wink
                          a ja chyba tez dzis dostane troche czulosci, ale nie nastawiam sie bo z moim powalonym narzeczonym to jeszcze moze roznie bycwink

--
                          Moje wykresy

• asiunia555 gdyby sny czasami były prorocze.... 03.09.06, 23:15
                        kilka dni temu dzwoniła moja kumpela jeszcze ze studiów z pytaniem czy jestem
                        w ciąży bo jej się śniło że byłam. i dzwoniła sprawdzić.
                        dziś mój m. przyznał się że jemu się śniło to samo w tym tygodniu. a jeszcze
                        też dziś moja przyjaciółka zupełnie odrębnie znienacka mi powiedziała że śniło
                        jej się że miałam niemowlę....
                        ....tak mi smutno dziś .... wakacje się kończą. plan się nie powiódł.
                        niech nadejdzie ta głupia @ jak najszybciej bo nienawidzę długich niekończących
                        się cyklisad((
    • mimi282 Re: metformina fajna jest:) 04.09.06, 10:33
      Dagps, cieszę sie barzdo że w koncu to na Ciebie działa.
      Ja jadę dzisiaj do prof i jakoś mam mieszane uczucia.nie chce mi sie już nic
      robić w kierunku zajscia w ciązę. już drugi miesiąc jade na dipherelinie i to
      chyba dlatego....do tego obawiam się, zcy ten lek pzryniesie jakikolwiek
      rezultat...
      --
      tak bardzo chcę....ale to za mało....sad
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka