• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Zaszłam w ciążę, pomimo że............ Dodaj do ulubionych

• 19.12.06, 20:15
    poziom prolaktyny nie spadał ponizej 33ng/ml, mój mąż miał mniej niz 20 mln
    plemników w 1ml nasienia(z czego tylko 35%zywych i 85% patologicznych form,
    tylko 15% z prawidłowa budową), jestesmy w wieku powyzej 30 lat(ja 31, mąż
    32), test PCT wyszedł nam negatywny, mielismy parametry dobre do inseminacji
    (jak to nam powiedział doktor w Provicie), mam stwierdzonego mięśniaka
    podśluzówkowego, własnie miałam zlecone badanie HSG ale juz mi nie potrzebne
    to badanie, zazywałam jedynie od 9 miesiecy Duphaston od 16 do 25dc, no i
    kwas foliowy i Centrum(teraz zmieniłam na Prenatal), i właściwie nic takiego
    wiecej nie robiłam, a jednak udało mi się z takimi parametrami zajść w ciążę
    naturalnie, cud jakis czy co? Przedewszystkim mój przypadek obala mit ze z
    podwyższoną prolaktyną nie mozna zajść w ciążę, jak się okazuje można, choc
    nie tak łatwo, ale z takimi parametrami nasienia naturalnie, to albo te
    laboratoria oszukuja albo to naprawde jakiś cud.
    Zaawansowany formularz
    • 19.12.06, 20:17
      Gratulacje!!! Zycze wszystkiego dobrego!!!
      • 19.12.06, 20:24
        smile, szkoda tylko ze mój ojciec(zmarł w zeszłym roku) i tesciowa(zmarła w
        zeszłym miesiacu)nie doczekali tego, w cuda trzeba wierzyć, jednak się
        zdarzają, wszystkim starajacym się życze takich małych cudów pod sercem
        • 19.12.06, 21:53
          Gratuluję z całego serca - ale ucieszyła mnie ta wiadomość, bo mój M też ma
          takie wyniki 80% patologicznych plemników. Choć mój gin ciągle mnie pociesza że
          właściwie z takimi parametrami jest szansa na naturalną ciążę. No i proszę ale
          miła wiadomość - jeszcze raz gratuluję!!
    • 19.12.06, 22:12
      twój post obudził we mnie nadzieją to cudowne ze takie cuda sie zdażają pozdrawaim
    • 20.12.06, 11:29
      Kochana a jak długo się staraliście??
      • 20.12.06, 19:07
        Gratulacje !!! Cuda się zdarzają , trzeba wierzyć smile))
        Niech Fasolka rośnie pięknie !
        --
        Rumburak
      • 20.12.06, 19:13
        starania prawie 3 lata
        • 20.12.06, 23:11
          gratulacje też się staram 3 lata i wierze że przyszły rok już będzie wkońcu mój i wam tego życzę wszystkim. Mówią że wiara czyni cuda ale nie wiem czy akurat u nas bo niestety jak za dużo w głowie to nie wychodzi niestety. Dużo zdrówka
    • 21.12.06, 00:02
      Najszczersze gratulacje!!! Cieszę sie razem z Tobą. To prawda że takie posty
      podnoszą na duchu.smile Mam nadzieję że i ja po świętah będę mogła podzielić się z
      wami dobrą nowiną.Może nie od razu taką jak Ty,ale że mamy już jakieś szanse,że
      nareszcie te tony leków coś pomogły.Prawdę mówiąc opadają mi ręce, nie mam już
      czasami sił. Jeszcze raz gratulacje.Pozdrawiam Ania.
    • 21.12.06, 08:45
      Dzięki za Twój post. Jakiś czas temu pytałam tu, komu udało się zajść w ciążę z
      za wysoką prolaktyną (i nie chodziło mi o efektywne zbicie jej bromergonem czy
      czymś innym). Moim zdaniem, to rzeczywiście jest jakiś mit. Czytałam masę
      odpowiedzi ekspertów na wyniki hormonalne na bocianie: jeśli ktoś ma prolaktynę
      lekko podwyższoną lub tylko po MTC podwyższoną, ale miesiączki regularne, to nie
      musi się leczyć! i ja na razie nie zamierzam.
      • 21.12.06, 09:32
        Ja rowniez ccialam podziekowac, a jednak warto czytac to forum, od razu wiara
        wraca. Gratuluje, spokojnej ciazy, pozdrawiamsmile
        • 21.12.06, 20:11
          prolaktynę
          lekko podwyższoną lub tylko po MTC podwyższoną

a co to znaczy lekko podwyższoną?
          a po MTC to po obciążeniu? Mi po obciążeniu skacze do 2-3 tysięcy!!! To jest ok?
          • 21.12.06, 20:23
            Wielkie GRATULACJE!
            Fajnie czyta sie takie posty. My tez prawie trzy lata sie staramy -przeszkodą
            jest wrogi śluz,ale może też mnie ominie insem. i zdarzy sie cud.
            Serdecznie POZDRAWIAM i zycze spokojnej ciazy.
      • 23.12.06, 12:18
        2 lata temu robiłam badanie androstendionu, który równiez miałam podwyższony(
        4,62 ng/ml), lekarka do której wtedy chodziłam od razu chciała mnie faszerować
        Diane 35, jak ja wtedy przeczytałam skutki uboczne brania tego swiństwa, które
        zostało z tego powodu wycofane z USA, to zrezygnowałam z tej lekarki i
        zmieniłam ja na obecną, no i wystarczyło brac tylko Duphaston, który jest łatwo
        przyswajalny i nie ma takich skutków ubocznych jak Diane35, i nie działa
        antykoncepcyjnie(tak jak Diane35), bo przeciez nie antykoncepcję mi wtedy
        chodziło
    • 23.12.06, 12:55
      gratuluję i bardzo się cieszę razem z Tobą i Twoim Mężem. dodałaś mi wiary i wzmocniłaś nadzieję, że nam też się uda. ja też mam problem z prolaktyną.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.