• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

okres w trakcie brania luteiny, to normalne? Dodaj do ulubionych

  • 25.03.07, 18:50
    w celu wywołania miesiączki muszę czasem brać luteinę. Kiedyś miesiączka
    pojawiała się po odstawieniu luteiny. Natomiast teraz gdy lekarz zaleca mi
    brac luteinę przez 10 dni 2 razy dziennie, okres pojawia się w 8 dniu brania
    luteiny.
    I tegoi nie rozumiem... Przecież @ pojawia się w wyniku spadku progesteronu...
    a ja cały czas biorę, czyli nie mam spadku a @ przychodzi...
    Czy tak może być? Czy coś nie tak się dzieje?
    Zaawansowany formularz
    • 25.03.07, 20:07
      jak zaczniesz krwawic to wiecej nie bierz luteiny.
      --
      Prawie jak Queen

      Czerwony układ
    • 26.03.07, 13:36
      Jak ma przyjść @ to przyjdzie nawet jeśli jesteś jeszcze w trakcie brania duph.
      Wtedy przerywasz branie, przynajmniej ja miałam tak robić. Miałam podobnie, bo
      jak brałam 10 tabl. to dostawałam @ aż po 10 dniach po odstawieniu a jak miałam
      owu to brałam 12 tabletek i dostawałam przy 9-ej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.