Dodaj do ulubionych

Z doświadczenia tak mogło być!!!

• cordis7 21.01.08, 22:36
    Karygodne naprawde. Szczerze mowiac nie wiedzialam ze ta sprawa ujrzala swiatlo
    dzienne. O tym ze w tej klinice stosuje sie roznego rodzaju"praktyki" pokatnie
    bylo wiadomo od dawna. Ale to koszmar.
    I tutaj jest wlasnie problem o ktorym pisalalm na watku o Femarze-Stosowanie
    leku niezarejestrowanego jest niedozwolone-zabronione!
    Ale MAGDAMAJEWSKI w zaden sposob nie mogla tego pojac, moze dlatego ze mieszka w
    Stanachwink
    Kazdy z lekarzy stosujacy podobne leki w ten sposob(tzn niezarejestrowane do
    stosowania) popelnia blad i moze sie skonczyc sprawa podobnie jak w tym przypadu.
    Dlatego chyba zbyt malo pytamy lekarzy, albo oni zbyt malo mowia... Ryzykuja??
  • magdamajewski 22.01.08, 05:32
    wiesz szkoda czasu na dyskusje z kims kto mam problemy ze zrozumieniem czytanego przez siebie tekstu.

a swoja droga (i tu nie bronie lekarzy) ale czy podalaby ich do sadu jesli zaszabym w ciaze to jedno. Drugie nie rozumiem jak mozna za cos zaplacic gotowka i nie poprosic o rachunek. Po trzecie ivf to sa ogromne pieniadze i jesli klinika nie jest w stanie PRZED LECZENIEM podac ci wykazu co i ile bedzie kosztowalo(wiem ze wartosc lekow jest ciezko okreslic) to chyba pierwszy dzwonek ze klinika jest doopna i moga byc problemy.
    --
    "Life is not fair. Get used to it" - Bill Gates
  • tekla12 22.01.08, 07:36
    Koszmarne jest jest to, że każdy może sobie dowolny śmieć zawiesić w internecie.
    Pierwsze informacje o stosowaniu viagry do poprawy jakości endometrium pochodzą
    chyba jeszcze z ubiegłego wieku i żaden to eksperyment. A podają viagrę nie
    tylko pacjentkom korzystającym z donacji oocytów ale kobietom leczącym się z
    powodu min. niepłodności idiopatycznej i to nie robią tego znachorzy.
    Od Uralu po Atlantyk stosuje się utrogestan. W Polsce niedostępny i
    niezarejestrowany. W związku z tym pacjentki dostają uczulającą luteinę albo
    "pokątnie" zdobywają utragestan (niestety jest prawdopodobne że kliniki które
    sprzedają utragestan spod biurka przestaną to robić). Podobnie jest z
    rejestracją femary.
    Prawo prof. Kuczyńskiego do posługiwania się tytułem łatwo sprawdzić chyba, że
    się nie potrafi albo nie chce itd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.