• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Na co pomaga Castangus?

• IP: *.daminet.pl 07.11.03, 13:14
    Hej wszystkim. W wielu postach ojawiła się nazwa leku: castangus. Proszę
    jeśli wiecie napiszcie na co ten lek pomaga...może na śluz?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: toja IP: 212.122.200.* 07.11.03, 14:16
      Nie, castagnus jest ziołowym lekiem regulijącym cykl, a zwłaszcza jego 2 fazę-
      progesteronowa (krótko mówiąc jest zalecany przy zaburzeniach wydzielania
      progesteronu). poleca się go np. przy silnym napięciu przedmiesiączkowym i
      pomocniczo przy regulacji cyklu przy niepłodności hormonalnej
      • 07.11.03, 15:53
        ma przed sobą ulotkę Castagnusa
        - obniża poziom prolaktyny, powodując ustępowanie zaburzeń wywołanych przez
        hiperprolaktynemię ( ZESPOŁU napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cykju
        miesiączkowego) n
        • Gość: Paola IP: *.daminet.pl 07.11.03, 15:55
          Dziękuję wam dziewczyny bardzo. Jesteście niezawodne w każdej sytuacji.
        • Gość: PP IP: 80.51.242.* 07.11.03, 16:52
          Mnie pomógł na ból głowy wywołany nieznacznym podwyższeniem poziomu prolaktyny.
          • 07.11.03, 19:53
            A jak Twój lekarz wyjasnił związek między tymi zjawiskami tzn. ciut za wysoką
            prolaktyną i bólami głowy? pytam, bo mam i jedno i drugie (gruczolak
            wykluczony).
            • Gość: PP IP: 80.51.242.* 09.11.03, 11:23
              Miałam utrzymujący sie kilka latpo porodzie wyciek z brodawki (nikły) i z tej
              przyczyny robiłam badania poziomu prolaktyny i mmmografie. Ale poziom wyszedł
              tylko nieznacznie podwyzszony, w piersiach czysto, cykle z prawidłową drugą
              fazą, wiec lekarz stwierdził, ze nie ma na razie co wkraczać z terapią, skoro
              nie zgłaszam zadnych dolegliwości.
              A na slad bółów głowy trafiłam sama czytając tu posty, sama kupiłam castagnus
              jakis miesiąc temu i po dwóch dniach bóle głowy, które łączyłam z bardzo niskim
              ciśnieniem bądz ze żle dobranymi okularami mineły jak ręką odjął. Myslęzatem,ze
              w takich łagodnych jak mój przypadkach castagnus jest jak znalazł.
    • Gość: Sassima IP: 80.51.74.* 08.11.03, 08:27
      czesc Paola, ja wlasnie zaczelam brac, wspomagajaco w stosunku do Bromergonu.
      Generalnie jest to jego ziolowy odpowiednik. Chodzi o obnizenie poziomu
      prolaktyny, stosuje sie go przy hiperprolaktynemii. Dodatkowo strzelilam sobie
      Hromeel S - paskudne te krople jak nie wiem, ale to homeopatyczny lek na
      nieplodnosc, wiec moze w polaczeniu z Duphastonem, Clo, Bromergonem i
      Castagnusem zadziala......a jak nie to chyba wywale te wszystkie preparaty
      przez okno. Wlacznie z niesmiertelnym folikiemwink
      • Gość: Sassima IP: 80.51.74.* 08.11.03, 08:28
        przepraszam, chodzilo mi o hOrmeel a nie hRomeel S
      • 08.11.03, 20:06
        robię podobnie. Biorę Gastagnus, mimo że nie badaąłm prolaktyny, ale objawy mam
        sugerujące, że jest podwyższona. Biorę Hormeel S ( okropne!!!) i Li\uteinę.
        najgorsze jest to , że chodzę cały czas zdenerwowana. nie wiem, czy to wina
        leków, ale wcześniej tak nie było.
    • 10.11.03, 21:03
      mam nieznacznie podwyższony poziom prolaktyny, mój lekarz go nie obniża. Czy
      sama moge wziąć Castangus i jak go dawkować. Czy poziom prlolaktyny obniża się
      tylko w czasie kiedy bierzemy leki czy można go obniżyć raz na zawsze.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.