Dodaj do ulubionych

błąd w maturze z języka polskiego :(

08.05.15, 07:11
Witam wszystkich! Wczoraj pisałam maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Wybrałam 2gi temat. Niestety nie wiem co się ze mną stało... Pod wierszami zawsze znajduje się data ich stworzenia. Pod wierszem Krasińskiego też taka była. Niestety ja zamiast przeczytac 1845, to przeczytałam 1945 i napisałam, że wiersz ten można zaliczyc do literatury wojny i okupacji, bo został napisany w latach czterdziestych dwudziestego wieku. Czy to jest błąd kardynalny, który przekreśli mi calą pracę, pomimo tego, że reszta jest w porządku?
Egzaminator powinien zauważyć, że to moja pomyłka, a nie niewiedza, bo później napisałam, że wiersz Kaczmarskiego został napisany również w dwudziestym wieku...
Edytor zaawansowany
  • 08.05.15, 07:22
    Dodam na swoje usprawiedliwienie, że języka polskiego uczyłam się na poziomie podstawowym :) do matury z rozszerzenia przygotowywałam się sama.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.