Dodaj do ulubionych

Co po maturze?

31.08.15, 11:27
Cześć :) jestem tegoroczną maturzystką i chciałabym zapytać, czy Wy też mieliście problem ze zdecydowaniem się, co będziecie robić po maturze? Ja miałam masę pomysłów na siebie, ale z racji braku kasy nie mogłam iść na studia. No i zapisałam się w piątek do Pascala.To taka szkoła Policealna. Wpadła mi w ręce ulotka, napisali, ze wszystkie kierunki maja darmowe, to pomyślałam, że skoro studia nie wypalą, to zapisze się na Higienistkę Stomatologiczną. No i od września zaczynam naukę. Ogólnie polecam, bo szkoła fajna, maja dobre warunki i Panie w sekretariacie bardzo miłe. No i można się uczyć za darmo :) A Wy co wybraliście?
Edytor zaawansowany
  • 07.10.16, 12:18
    Dopiero się zapisałaś i już wiesz, że jest dobrze? :) Ja jestem na 2 drugim roku w szkole przy Nowowiejskiej w Warszawie Educatio i to jest szkoła na medal!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.