Dodaj do ulubionych

Modelowanie Wlosow Pomocy ! :(

23.05.08, 23:02
Witam
mam fryzure irokeza tzn strzalke :)
ale niestety nie wychodiz mi modelowanie wlosow z tylu glowy czy ktos moze mi
powiedziec dokladnie jak to zrobic :) albo najlepiej jakies film pokazac :)
uzywam gumy :)
jak ukladam te wlosy one sa posklejane i tak krzywao wychodza, chodzi mi o to
zeby mi prosto wychodzily wlosy z tylu glowy takie kolce i zeby sie tak nie
klejily prosily bym o jakis film jak mozna zeby tak prosto wychodzilo :) z
Gory dzieki :)
Edytor zaawansowany
  • aurellia2 14.01.14, 17:49
    prosze o pomoc.Nie daje rady.Z natury mam krecone wlosy i niedawno je obcielam.Teraz wiaze sie to z tym ze zeby w miare normalnie wygladac musze je modelowac na szcoztce.Ale efekt jest tragiczny.Wlosy sa napuszone,odstaja,widac kazdy kosmyk rozdwojony,tak jakby byly popalone.Uzywam olejku macadamia,arganowego przed myciem wcieram,po umyciu nakladam jedwab i psikami chantalem pomaranczowym dwufazowy plyn do prostownicy.Rozdzielam wlosy na partie i susze na szczotce z koncowka do modelowania-suszarke kieruje na dol i na nic moje starania.Chcialabym uzyskac efekt podobny do fryzjerskiego,aby moje wlosy byly sliskie i wygladzone.Powiedzcie mi jaka jest tego tajemnica,co robie nie tak?Jestem obcieta na boba
  • sekreturody.rumiankowa 28.01.14, 15:38
    Jeśli masz bardzo posklejane włosy może to świadczyć o tym że nakładasz za dużo preparatu stylizującego. Proponowała bym nabrać niewielką ilość gumy (nie żelu - sklei włosy jeszcze bardziej) rozsmarować na dłoniach i rekami podnieść wszystkie włosy z tyłu do góry, następnie delikatnymi ruchami jak byś chciał je trochę rozczesać w dół. Powinno pomóc. Postaram się nakręcić filmik i wrzucić go tutaj. Pozdrawiam Sekret Urody :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka