Dodaj do ulubionych

gdzie we wroclawiu?

02.11.06, 10:47
gdzie polecacie joge we wroclawiu ? i co lepsze indywidualne zajecia z
instruktorem jogi w domu czy grupowo ?
Obserwuj wątek
        • osmosa Re: gdzie we wroclawiu? 03.11.06, 19:43
          O Beacie Salomonowicz duzo dobrego slyszalam, niestety nie mialam okazji z nia
          cwiczyc. Do Darka Wojteczka na zajecia chodzilam i musze przyznac, ze
          imponujaco cwiczy joge, ale jest nie jest pogodnym nauczycielem, co jakos mi
          nie pasowalo yogii. Z doswiadczenie moge powiedziec, ze i zajecia grupowe jaki
          i zajecia prywatne maja dobra strone. Lepiej jednak wybrac takie grupowe gdzie
          nie ma masowki, za wielu osob, bo wtedy nauczyciel nie jest w stanie podzielic
          swojej uwagii na tylu uczniow. Powodzenia:)
    • zielaak68 Re: gdzie we wroclawiu? 04.11.06, 12:06
      najlepiej jest w akademii ruchu na ruskiej, gdzie jest astanga yoga prowadzona
      obecnie przez fajnego gościa marcina i co najważniejsze są male grupy. Ta
      dynamiczna odmiana jest dużo lepsza niż nudna hatha yoga. polecam
      • garg.krzysztof Re: gdzie we wroclawiu? 13.05.07, 23:41
        Jeden lubi śliwki, a drugi, jak mu skarpetki śmierdzą... Ćwiczę hatha-jogę 3
        lata i jakoś mnie nie nudzi! Nie powinno się, mz, potępiać w czambuł rzeczy,
        które akurat mnie nie odpowiadają...Z dynamicznych zajęć może komuś odpowiadać
        np. chodniczek na siłowni i, w ogóle, siłownia - to jest jego święte prawo...
    • fizbach Re: gdzie we wroclawiu? 20.11.06, 14:21
      Bardzo mobilizujące są zajęcia w grupach. Ja osobiście polecam zajęcia ze szkoły
      Powitanie Słońca. Chodzę na biskupinie, ale chyba są gdzieś jeszcze we wrocławiu.
      Trzeba wygooglac :)
    • agataka1 Re: gdzie we wroclawiu? 06.05.07, 18:54
      Podnoszę watek bo był dość dawno... i mogło się pozmieniać... co sądzicie o
      jodze na placu Teatralnym albo w Feniksie i Podwalu? I jeszcze jedno pyt. czy
      Waszym zdaniem joga pomoże w wyciszeniu się osobie, która większość rzeczy robi
      b. szybko i jest nierowowa? Dzięki.
          • brodacz100 Re: gdzie we wroclawiu? 14.05.07, 13:25

Mnie się ta kwestia trochę wyjaśniła po przeczytaniu tekstu "Miraże rozwoju
            duchowego". Jeśli nie czytałaś wcześniej nic o rozwoju duchowym, to tekst
            może wydać się trudny, ja bym go jeszcze nie tak dawno nie zrozumiał. Polecam
            przed przeczytaniem jeszcze buddyjski tekst "serce zrozumienia".

Pozdrawiam
            Mariusz
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka