Dodaj do ulubionych

Gdzie zrobić wyjazd integracyjny z pracy

• 07.06.17, 11:21
    Trochę dalej od Warszawy, ale za to super hotel i miejsce - Bukowy Park w Polanicy Zdroju. świetny klimat w hotelu, a przy okazji można skorzystać z zabiegów spa. no a z dodatkowych rzeczy to można sobie postrzelać na paintballu czy wziąć udział w spływie kajakowym :))
  • 07.06.17, 14:20
    Witam Serdecznie ,
    Proszę o więcej informacji odnośnie planowanego wyjazdu ( jaki standard , pokoje , posiłki, termin oraz czy potrzebne będą opcje dodatkowe w postaci dodatkowych atrakcji ). Proszę o przesłanie wiadomości na szajnowski.pawel@gmail.com Pozdrawiam
  • 11.07.17, 15:02
    niestety 200km od warszawy ale trafiliśmy na właśnie wyjazd służbowy hotel ekstra - więcej na filmiku choć u nas było rodzinnie więc nie wiem czy będzie pomocny www.youtube.com/watch?v=6hmCXCES3_c
    robiliśmy zestawienie miejsc niedaleko Warszawy - może coś zainspiruje intopassion.pl/najciekawsze-instagramowe-miejsca-noclegowe-do-150-km-od-warszawy/
  • 12.07.17, 22:39
    Może z stąd wybierzesz www.bestwestern.pl/przegladaj-hotele/hotele-bw jest to sieć Best Western. Parę razy w różnych miastach organizowaliśmy spotkania biznesowe i tylko z tej bazy korzystaliśmy, także śmiało możesz wybrać ich hotel w Warszawie

• 17.09.17, 13:36
    ja polecam wszystkim hotel w Nałęczowie, W Krainie Alicji, bardzo fajny klimat i dobra kuchnia :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.