Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

wakacje nad Bałtykiem Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mielno, Łeba, Ustka, Jastrzębia Góra – którą z tych miejscowości polecacie na wakacje? Tak, żeby w razie pogody niepozwalającej spędzać czasu na plaży - nie umrzeć tam z nudów :)
    • Z tych czterech byłam tylko w Łebie ale na pewno mogę Ci ją polecić jako miejsce gdzie o nudzie nie ma mowy.Nie wiem co konkretnie Cię interesuje ,czy masz rodzinę bo wtedy inne atrakcje są ciekawe niż jak jedzie się we dwoje.
      • Gość: Iwonaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 17:15
        Na wakacje jedziemy we dwoje z mężem.
      • Łeba bo przecież to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu :) jest to piękna miejscowość, posiada piękną plażę, wydmy i wiele innych różnych atrakcji, dla dużych i małych. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Po za ta miejscowość ma swój specyficzny klimat, który sprawia, że chce się tam wracać.
    • Witamy Państwa!

Proszę się rownież zastanowić na spędzenie wakacji w Kołobrzegu...
      Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje (2 osobowy i 3 osobowy). Obiekt usytuowany niedaleko morza i piaszczystej plaży. Na osiedlu znajdują się place zabaw dla dzieci, kompleksy sklepów, poczta, apteka, bar ze smacznymi posiłkami i przystępnymi cenami oraz wiele innych punktów i obiektów handlowo-usługowych.

Kwatera znajduje się blisko morza i amfiteatru, gdzie co roku odbywają się występy polskich i zagranicznych gwiazd estrady, m.in. „SUNRISE FESTIVAL”. Kołobrzeg to miejsce wypoczynku rzeszy turystów z Polski i zagranicy. Tu w słoneczną pogodę można doskonale wypocząć korzystając z kąpieli słonecznych i morskich. W niepogodę również nie będzie się Państwo nudzić, ponieważ miasto Kołobrzeg dostarczy Wam licznych atrakcji.

Nie zależnie od wieku znajdą Państwo "coś" dla siebie..., wiele dyskotek oraz kameralnych kafejek - niepowtarzalna i miła atmosfera zagwarantuje Państwu zadowolenie z pobytu, a przeżyte chwile na długo pozostaną w Państwa pamięci.
      Będzie nam bardzo miło gościć Państwa. Zadowoleni Goście - to nasza satysfakcja.

Cena za pobyt 1 osoby:
      minimalna: 30 zł
      maksymalna: 35 zł

Ceny zależne od okresu i długości pobytu oraz ilości osób.
      Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerm (94) 352 04 32

Serdecznie zapraszamy!

• W Łebie warte zobaczenia ruchome wydmy,ludzi na pewno więcej niż w mniejszych miejscowościach ale my byliśmy bardzo zadowoleni tym bardziej że dopisała nam pogoda.
        Na pewno podejmiecie trafną decyzję,każda z tych miejscowości ma swój urok w Jastrzębiej wysokie klify więc na plażę zejście po dużej ilości schodów.
    • ja zawsze polecam Łebę. Tam zawsze znajdzie się zajęcie jak nie m pogody. Wydmy, gokarty, park dinozaurów itp. Sama się przekonasz. Jak szukasz noclegów to trzeba się pospieszyć. Najlepiej zajrzyj tutaj - łeba noclegi
      • Jeśli lubisz tłok i tzw"ludź na ludziu" to jedź do Łeby.Wczesnym rankiem biegusiem na plażę,żebyś znalazła miejsce -nie polacam.Ale oczywiście to zależy jakie" klimaty"się lubi:))
        POzdrawiam
        --
        "Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga." - Winston Churchill
    • Gość: justa IP: *.komnetpc.pl.z.tpnet.pl 08.08.11, 16:41
      Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie - www.osrodek-przystan.pl

Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Naprawde warto tam zajrzec:)
    • Lepiej sprawdź Ranking Miejscowości Nadmorskich - a jak nie wiesz gdzie tanio na wakacje nad Bałtykiem poczytaj podlinkowany artykuł....pozdrawiam.
    • Ja polecam Jantar. Piękna spokojna miejscowość, bez dzikich tłumów, ale z atrakcjami. A jak nie można opalać się na plaży to polecam zbieranie bursztynów... Niesamowicie wciągające zajęcie
      --
      Na łonie natury odpoczywa się najlepiej- Puszcza Białowieska noclegi
      • Witam. Polecam wszystkim Ostrowo - wszechobecna cisza, szeroka piękna plaża z ratownikiem i mało ludzi - głównie seniorzy i rodziny z małymi dziećmi. Proszę zobaczyć samemu : www.youtube.com/watch?v=xpgg3fwiWnE
    • Gość: gosc IP: *.pools.arcor-ip.net 15.08.11, 10:58
      www.rezerwuje.pl/p,182
    • Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie - www.osrodek-przystan.pl
      Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Naprawdę warto tam zajrzeć:)
    • Gość: Ana IP: *.145.246.94.ip4.artcom.pl 07.12.11, 18:25
      Jesli jesteście młodzi, to polecam Mielno. Jastrzębia Góra to dziura (zrymowało się). Ja mam pięćdziesiątkę, byłam w Jastrzębiej Górze gościnnie i za żadne skarby nie pojechałabym tam na wakacje. Do Mielna na dłużej nie pojadę, bo to miejscowość właśnie dla młodych ludzi, dużo dyskotek i innych atrakcji dla nich.
    • najlepsze oferty widzialem na www.nocuje.net
    • w Jastrzębiej Górze jest fajny hotel Primavera - zwłaszcza jeśli planujesz jechać z całą rodziną, mają masę atrakcji dla dzieciaków, także maluchy nie marudzą i nie nudzą się kiedy rodzice odpoczywają :)
    • Łeba Łeba Łeba. Park dinozaurów, gokarty, wydmy, multum restauracji, kawiarni i pubów, kino. Jak już będziesz czegoś szukać to warto zajrzeć tu: łeba noclegi. Ponad 500 obiektów więc jest w czym wybierać.
    • Witam,ja osobiście nie byłem w tych miejscowościach ale mogę polecić bloga o miejscowościach międzyinnymi o Świnoujściu możesz tam przeczytać co można zobaczyć i o położeniu miasta znajdziesz tam też noclegi.
      turystykawpolsce.blogspot.com/Pozdrawiam
    • Zapraszamy do Pensjonatu Delfin w Ostrowie

ceny już od 25 zł/dobę

Nasz obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy w nadmorskiej miejscowosci Ostrowo. Znajdujemy sie w sąsiedztwie lasu, z dala od głównych ulic.

Oferujemy naszym Gościom wygodne pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe, pokoje rodzinne oraz studia. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, czajnik bezprzewodowy, parawan oraz koc na plażę. Niektóre pokoje z balkonami. Do dyspozycji Gości aneks kuchenny, lodówki, plac zabaw dla dzieci, ogród z meblami ogrodowymi i miejscami do grillowania oraz miejsca parkingowe na ogrodzonej posesji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej:

www.pokojedelfin.freehost.pl/#1

• Ja polecam Jantar. Bardziej kameralna miejscowość i piękne plaże.
    • Ja wybieram Łebę :) Jeżdżę tam co roku i nigdy nie narzekałam na nudę. Do tego mają super ofertę noclegów w Łebie na każdą kieszeń.
    • Koniecznie zobacz przewodniki na explorku. Tam znajdziej mnóstwo informacji o atrakcjach dla rodzin z dziećmi, pomysłach na wycieczki i różnych fajnych knajpach, gdzie można z nimi spokojnie zjeść. W tym roku bardzo nam się sprawdził.
    • Ja gorąco polecam Rewal - miejscowość zadbana jak mało która, na każdym kroku jest gdzie zrobić sobie zdjęcie. Naprawdę rewelacja.
    • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.12, 13:01
      Jeśli liczysz na rozrywkę zdecydowanie Łeba! Teraz jest tam piękny, szeroki deptak i nie ma możliwości, by auta zanieczyszczały przechodniów... :) warto sobie obcykać jakiś nocleg. Ja osobiście korzystałem z tej strony i mogę ją gorąco polecić: www.łeba.com.pl/
      • Gość: FrankaK8 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.14, 00:37
        Też jestem za Łebą. Chyba jak dotąd najwięcej atrakcji dla dzieci znalazłam właśnie tam. Noclegi znalazłam przez tanie noclegi w Łebie Był to domki, a że jeszcze zarezerwowałam przed sezonem, to dostałam upust :D
    • Gość: atrakcje i morze IP: *.rev.pro-internet.pl 17.07.12, 21:39
      Przegląd atrakcji do wyboru (według upodobania):
      - w Łebie
      - we Władku i Jastrzębiej Górze
      - w Ustce

Przy okazji poleciłbym świeżynkę - coś na kształt parku dinozaurów, ale w odniesieniu do morskich stworzeń współcześnie żyjących - we Władku - tutaj Szczególnie dla dzieci super sprawa. Temat cały czas rozbudowywany o nowe rzeczy...
    • Przede wszystkim wspaniale że planujesz wakacje nad naszym, polskim morzem. Bałtyk jest kosmiczny, inny od mórz tropikalnych, bardziej pastelowy i kameralny - co nie oznacza że nudny. Chciałbym polecić-trochę wychodząc poza pytanie - Władysławo i dużo mniejsze - Rowy. Pierwsza z miejscowości - mimo że dość duża - pozwoli cieszyć się pięknem wybrzeża a w razie potrzeby korzystać z licznych atrakcji. Rowy to piękna osada rybacka, która rewelacyjnie przeobraża się w cudny kurort nadmorski. Na jej temat więcej możesz dowiedzieć się tutaj. Udanych wakacji!
    • Polecam zasięgnąc informacje tutaj:

- Mielno
      - Łeba
      - Ustka
      - Jastrzębia Góra

na pewno znajdziesz tutaj wszystkie informacje, których Ci potrzeba ;)
    • www.kolejeslaskie.com/aktualnosc,94,nad-morze-z-kolejami-slaskimi.html

Koleje śląskie Uruchamiają specjalny pociąg z Katowic do Kołobrzegu za 45zł - bilet jest tańszy niż do warszawy pkp przewozy regionalne

• Polecam Jastrzębią Górę i Wille "Arletta" - świetne warunki dla dzieci, super plac zabaw, miejsce do grillowania, bardzo czysto i pachnąco, wysoki standart, polecam i pozdrawiam www.facebook.com/WillaArletta
      • Gość: surfer IP: 201.9.3.* 07.10.12, 01:31
        Polecam kurs kitesurfingu z wykwalifikowaną kadrą nad polskim morzem - szkoła Molosurf zaprasza - z kitem odkryjesz przyjemność życia na nowo ! Szkoła kitesurfingu Molosurf-Chałupy 6 Chałupy 6
    • Witajcie ja bym Poleciła Pobierowo, ale to kwestja uznania, najlepiej zobacz sobie stronkę
      fajnepobierowo.pl Tam znajdziesz wiele odpowiedzi, nawet jak jest brak pogody nad morzem ... Co robić i co zwiedzać...

Również znajdziesz tam itanie noclegi

Polecam mi się spodobało fajnepobierowo
      :))
      Pozdrawiam Agnieszka
    • Gość: MKK IP: *.ghnet.pl 09.10.12, 13:40
      Iwona - ciśnij w Trójmiasto. Wbrew pozorom jest tam nadal wiele nieodkrytych i nieopisanych miejsc :) Looknij na bardzo fajny przewodnik po takich miejscach - PolskaLokalsa
    • Może Rowy www.willaroza-rowy.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.