Dodaj do ulubionych

apartamenty cyprys

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 18:36
Czy ktoś może korzystał z ich pośrednictwa? Maja apartamenty w różnych miejscach nad morzem. pochodzą z Sopotu. Ogłaszają sie na Allegro. nikt ich jeszcze nie ocenił.

Edytor zaawansowany
  • Gość: zainteresowana IP: *.play-internet.pl 06.07.11, 16:32
    Wpłaciłam zaliczkę na pobyt w Świnoujściu ale mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Mam Regon firmy i Nip sprawdziłam w Urzędzie Miasta Wejherowo, czy firma jest zarejestrowana, czy nie zawiesiła działalności. Potwierdzili. Odbierają telefon i odpisują na maile, nie posiadają strony interenetowej. Czy ktoś ma większe możliwości sprawdzenia tej firmy ? SPRAWA PILNA
  • Gość: Cdn... IP: *.play-internet.pl 06.07.11, 16:38
    cyprys.nadmorze.pl/cyprys/kontakt.php
    www.stat.gov.pl/regon/
    Numer identyfikacyjny REGON 221214260
    Numer NIP 5881815614
    Nazwa ADAM HEBEL TPHU "LUXSUS" WEJHEROWO
    Nazwisko HEBEL
    Imię / imiona ADAM
  • Gość: CD.. IP: *.play-internet.pl 07.07.11, 23:00
    Włudzacz pieniędzy OSZUST
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 19:30
    ja też wpłaciłam na pobyt w Świnoujściu od 8 sierpnia i też mam jakieś złe przeczucia. Sprawdziłam niby firma istnieje ale jakoś tak mało o nich wiadomo. Piszą że oszust ale w jakim sensie?
  • Gość: piotr IP: *.kcynia.net 11.07.11, 08:28
    oszuści wystawiają sprzęt budowlany i auta z anglii pobierają zalczki na wyżej wymienione sprzety w wysokości 3 tys zł i nie dowozą sprzętu firma zarejestrowana na mieszkanie w bloku gdzie zostali wyzuceni za niepłacenie czynszu oszuści nie wieżcie im to numer do właściciela mieszkania 586725753 zapytajcie jak nie wieżycie przejechałem ponad 400 kilometrów żeby to sprawdziś jak zadzwoniłem do hebla że jestem pod tym adresem to zaczoł sciemniać że jest na granicy że cli koparki na ukraine i że nie wie kiedy wruci ściem a i oszustwo pozdrawiam.
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.11, 13:58
    Ja tez wpłaciłam zaliczke, niby wszystko ok. Otrzymałam nawet zdjecia apartamentu w Kołobrzegu. Tyle ze probuje sie skontaktować z nimi mailowo i telefonicznie ale zero odzewu!!! Aż się boję po tym co tutaj sie dowiaduję :| tym bardziej ze na allegro widać ze opinie też negatywne!!
  • Gość: jk IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.11, 18:22
    Proponuję Państwu złożenie zawiadomienia na Policję i do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa.
    Następnie złożenie pozwu do sądu,najlepiej pozwu zbiorowego!!!
  • Gość: zanata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.11, 20:51
    ...no to niezle... My tez jestesmy wlasnie w Kolobrzegu. Przyjechalismy z Niemiec i musielismy wykupic noclegi (cudem znalezione) w innym hotelu. To oszusci. Pewnie kazdy ma zarezerwowane mieszkanie w tym samym czasie...
  • Gość: maniek IP: *.xdsl.centertel.pl 15.07.11, 12:37
    uważajcie na firmę LUXSUS z Wejherowa. Chce zaliczki na maszyny budowlane i auta których nie ma. TO OSZUST! mówi że się nazywa HEBEL ADAM .
  • Gość: Zaneta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.11, 20:24
    nie wplacac zaliczek!!! My przyjechalismy 1000 km z dziecmi i pomimo wplacenia zaliczki (na konto tej firmy w Wejherowie) nie zastalismy nikogo a telefonow tez nie odbieraja!!!! Sprawe musielismy oddac na policje! Oszusci.
  • Gość: cdn IP: *.play-internet.pl 11.07.11, 22:55
    Sprawa zgłoszona na Policję, w porę się zorientowałam.
  • Gość: Darek IP: *.cdma.centertel.pl 12.07.11, 08:58
    Podobnie ,nas też oszukał .Pytnie czy ADAM HEBEL to jego prawdziwe nazwisko?
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 14:00
    Widze ze konto na allegro zawieszone !!!! Korespondewałam z nimi mailowo a mianowicie z niejaką Anną Kowalik ktora potwierdzila moja rezerwację ostatnio dnia 8.07 ! wyslala mi zdjecia, nr konta! przeciez jakos mozna do nich dotrzeć! Nawet poprzez serwis allegro ktory musi posiadac dane, nr konta na ktory wplacalismy pieniadze poprzez bank.
    Pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło, co za przekręty!
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 14:02
    Czy pod tym adresem w werjcherowie istnieje jakies biuro?firma? czy to tylko przykrywka :o
  • Gość: piotr IP: *.kcynia.net 12.07.11, 20:36
    witam pisałem już wczesniej że ten adres to już dawno nie jest aktualny zostali wyzuceni za niepłacenie czynszu byłem tam 400 km przejechałem żeby to sprawdzić !!!!!!!!
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 15:17
    Znajomi też się dali naciągnąć. Skusiła ich niska cena.
    Lepiej wybierać sprawdzone rozwiązania - np. korzystać ze znanych stron (nie będę podawał nazw, ale każdy może znaleźć wpisując choćby "apartmenty wejherowo" w Google). Cena praktycznie taka sama jak bez pośrednika, a jest ktoś kto ponosi odpowiedzialność i zwraca pieniądze. Przeważnie załatwią też pobyt zastępczy, bo są ubezpieczeni.
    A już na pewno weryfikują firmy przed podpisaniem umowy i sprawdzają czy w ogóle mają bazę noclegową.
  • Gość: cdn IP: *.play-internet.pl 12.07.11, 17:51
    Uważam, że nie jaki Adam Hebel to istnieje, ale zapewne jest to jakiś bezdomny który dostał napiwek, a udostępnił swoje dane. Gdyby Policja mogła działać szybciej bez pośredników typu Prokurator, który tylko może wydać decyzję o zablokowaniu konta to byłaby szansa odzyskać pieniądze które wpłaciliśmy na rachunek w WBK. A tak telefon na kartę i laptop dawno wylądował w śmieciach, internet na kartę bez abonamentu, firmę praktycznie i konto w Banku może założyć każdy. Z chwilą kiedy wyszło na jaw oszustwo i zaczęło się robić gorąco facet zwinął interes, wypłacił kasę z Banku i chulaj dusza.
    Ile osób z oszukanych zgłosiło sprawę na Policję ? Zresztą pieniądze i tak będą nie do odzyskania, bo pewnie okaże się, że niejaki Adam Hebel to tylko przykrywka, a prawdziwy oszust pojedzie pewnie na dobre W A K A C J E
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 22:01
    W poszukiwaniu nowych miejsc noclegowych (a takie w tej chwili teraz ciezko dostac w kolobrzegu !) dzwonilam do jednej z firm zajmujaca sie rowniez wynajmowaniem apartamentow i oczywiscie opowiadajac historie "apartamenty cyprys" pani z ktora rozmawialam odrazu wiedziala o co chodzi gdyz miala bardzo duzo telefonow od wczasowiczow ktorzy jej o tym opowiadali. Pani ta skierowala mnie pod nr telefonu pewnego policjanta ktory podobno ta sprawa sie zajmuje. A co uslyszalam od niego?? zglosic sprawe na policje jako zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa iii? jak chemy odzyskac kase to najpierw musza go złapac (bo powiedzial ze na 99% sa ta nazwiska fikcyjne) a pozniej mozna upominac sie o cokolwiek. AA oczywiscie dodał ze jestem JEDNĄ Z SETEK OSZUKANYCH!!!!!!!!
    Jezeli chodzi o Adama Hebla- ok jest taki gosc w Wejerowie. Po umolnych dążeniach kontaktowania sie z AH zadzwonilam po 118 913 i otrzymalam nr. Dzwoniąc pan o tym imieniu i nazwisku okazal sie emerytem ktory mowi ze ma tylko mieszkanie... :s
  • Gość: oszukani IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.07.11, 23:12
    A na NK jest gościu o tym imieniu i nazwisku i też z Wejherowa tylko ma 41 lat. Podejrzewam że Adam Hebel, Anna Kowalik i ten niby pracownik to jedna i ta sama osoba. Ale daliśmy się wszyscy oszukać.
  • Gość: MC IP: *.adsl.szeptel.net.pl 27.07.11, 12:16
    Wtiam, a na jaki adres mailowy? Może jest ich więcej??? ja na jcblux@o2.pl
  • rybka700 13.07.11, 22:08
    Witam i co na to Policja ?wpłaciła Pani zaliczkę my niestety 500 zł .
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 22:23
    Na posterunku jeszcze nie bylam. Policja nic z tym zrobic nie moze,przyjmą tylko zgłoszenie i tyle. Pozniej tylko czekac az go złapią a kto wie kiedy to bedzie.
    Pierwszy raz slysze o wypadku, nie chce mi sie wierzyc, gosc zgarnął kase i wyjechal, tak myślę.
  • rybka700 13.07.11, 22:37
    Tez tak myślę .Trzeba będzie przeżyc .Zobaczymy co nam jutro powiedzą.Policjant dodał że podają adres uzdrowiskowa 19 lub 17. Budynek stoi (ładny)człowiek jednak jest mądrzejszy po szkodzie.
  • Gość: oszukani IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.07.11, 18:22
    U mnie tak jak u wszystkich od 18 lipca zarezerwowany piękny apartament w Świnoujściu, 400 zł zaliczki ale wszystko się wydało wcześniej bo kuzyn miał mieć ten sam od 8 lipca i teraz cisza, zero kontaktu. Jutro zgłaszam sprawę na policję:(
  • rybka700 13.07.11, 22:01
    Nas spotkało to samo.Obecnie jesteśmy w Świnoujściu.(oczywiście w innym miejscu)mielismy rezerację od 09 lipca czyli z tego co zrozumiałam terminy się pokrwają :( Facet odbiera telefony tłumaczy się,że właściciel sprzedał apartamenty a Hebel mial wypadek. Na Policji sprawa jest już znana jutro idziemy załatwić zgłoszenie bo dziś było tam bardzo gorąco. Mam pytanie do tych co zgłosili sprawę czy jest jakis odzew.
    rybka 700
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 22:07
    Jaki facet odbiera telefony ?????
  • rybka700 13.07.11, 22:11
    Podobno jego pracownik ...Dziś juz niestety nie udało się skontaktować ale w poniedziałek owszem facet cięzki do rozmowy
  • Gość: anna IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.11, 23:28
    Musimy sobie uświadomić że oszuści doskonale zaprogramowali sobie sprzedaż apartamentów Cyprys ,których nie posiadają .Firma zarejestrowana w kwietniu 2011 PPHU LUXUS Adam Hebel z siedzibą w Wejherowie ,można ja znaleźć po regonie ,który podawał oszust . No cóż mocno zaangażowany oszust .Sprzedaż na allegro,strona internetowa firmy .Niestety po wpłacie pieniędzy na konto NIC JUŻ WIĘCEJ NIE ZOBACZYLIŚMY. Wyraźnie firma założona na potrzeby zebrania haraczu za wakacje.Po krótkiej analizie portalu widzę ,że wszyscy mieli podobny scenariusz.Jeśli chodzi o nas to po w płacie zaliczki kontakt z naciągaczem się urwał ,a jego poczta jest zapchana .Pobyt miał być od 16 lipca do 26 lipca w Międzyzdrojach w pięknym 4 osobowym apartamencie .Sprawa została zgłoszona na policję ,ale to z mojego doświadczenia długa droga ,a co najważniejsze nie wiadomo czy ,,Pan Hebel "to nie przysłowiowy słup?Przestrzegam wszystkich przed tą firmą .A OSZUKANYCH ZACHĘCAM DO ZGŁOSZENIA OSZUSTWA NA POLICJĘ ZAWSZE JEST JAKAŚ SZANSA NA UKARANIE OSZUSTA I ODZYSKANIE PIENIĘDZY.
  • Gość: piotr IP: *.kcynia.net 14.07.11, 00:00
    Nasza policj zrobi nic z tym fantem oni mają to w dupie jak zreszta cała policyjna klika pozdrawiam was
  • Gość: Qba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.11, 19:16
    Również zostałem oszukany... Proszę o kontakt w celu złożenia jakiegoś pozwu grupowego. qba18@op.pl
  • Gość: anna IP: *.b.glogowek.net 18.07.11, 21:07
    bylam dzis na policji ale kazali przyjsc jutro bo nie bylo policjanta sledczego.Mysle ze szanse na odzyskanie kasy sa male ale moze przynajmniej uda sie zlapac tego oszusta i ukarac.cZy ktos juz zglaszal sprawe na policji?W jakim miescie?
  • Gość: Beasia IP: 80.240.166.* 15.07.11, 13:30
    Ja właciłam zaliczkę w czerwcu na pobyt w apartamencie w lipcu w Sopocie. Okazało sie, że apartamentu nie mogą mi wynająć (niby) z przyczyn od nich niezależnych, ale zaliczki do chwili obecnej też mi nie zwrócili (chociaż obiecali). Trwa to już tydzień czasu. Nie odpowiadaja na moje maile i nie mogę skotaktować sie juz teraz telfonicznie. Zstanawiam się nad zgłoszeniem sparwy na policję.
  • rybka700 17.07.11, 20:32
    To ewidentni oszusci.Policja zna ich pozostaje nadzieja ,że ich może złapią.
  • Gość: anna IP: *.b.glogowek.net 17.07.11, 21:13
    Ja tez zostalam oszukana.W czerwcu wplacilam 500 zl zaliczki na apartament w Swinoujsciu w terminie 9-16 lipca.Kontaktowalam sie z panem Adamem Hebel mailowo(odpisywala Anna Kowolik)oraz telefonicznie.W dniu przyjazdu nad morze telefon stacjonarny nie odpowiadal a komorki nikt nie odbieral(poczta byla juz zapchana wiadomosciami)Na miejscu okazalo sie ze nikt na nas nie czekal a pan ktory zarzadzal apartamentem na uzdrowiskowej 17 nigdy nie slyszal o panu Adamie.Na szczescie udalo nam sie znalezc cos innego bo po 12 godzinach podrozy mielismy dosc wszystkiego.Jutro idziemy na policje.Mam nadzieje ze uda nam sie gnoja namierzyc.
  • rybka700 18.07.11, 12:57
    My też znalezlismy coś na miejscu . Terminy mialyśmy te same tylko my na nr 19. Szkoda że się nie spotkalismy na miejscu . Ciekawe co udalo sie Wam zalatwić .Pozdrawiam .
  • Gość: lopez IP: 62.233.182.* 18.07.11, 18:18
    witam !!
    mam zarezerwowany apartament w dziwnowie ale z tego co widze to tylko stracilismy kase za zaliczke, czy moze mi ktos podac namiary na policjant ktory tym sie zajmuje aby rowniez zgloscic oszustwo, my tez mielismy podobny kontakt jak wszyscy opisywali tutaj,
    czekam na jakas wiadomosc i mam nadziej ze uda nam cos znalesc.
  • Gość: Andrew_eve IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.11, 18:49
    Witam,
    my również wpłaciliśmy zaliczkę na apartament w Kołobrzegu w terminie 01-15.08. Z tego co się zorientowaliśmy, to nici z wakacji... tylko czy jest szansa na odzyskanie tych pieniędzy? Jeśli jest ktoś kto się zajmuje tą sprawą to prosimy o info, zgłosimy, że też nas oszukali!!!
  • Gość: lopez-k IP: 62.233.182.* 18.07.11, 18:48
    moze w taki razie jak wiekoszosc z nas zostala oszukana zlozyc jakis wspolny wniosek o oszustwie bedzie inaczej wygladalo, a moze ktos bral nocleg przez allegor moze oni cos robili juz w tym kierunku.
  • Gość: Andrew_eve IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.11, 18:54
    jestem za złożeniem wspólnego wniosku. my znaleźlismy ich ofertę na allegro, ale reszta była już ustalana z tymi oszustami telefonicznie.
  • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 10:00
    Najpierw nalezy zglosic sprawe na policje. Niekoniecznie do tego policjanta ktory o tym wie. Kazda posterunek ktory przyjmuje zawiadomnienie o przestepstwie juz wie o co chodzi gdyz wszystko mu sie wyswietla w systemie! I wiedza ze ta sprawa zajmuje sie szczecinska policja. Jezeli chodzi o kase, to tak jak wczesniej napisalam, kase moooooże odzyskamy jak najpierw gnojka zlapią a pozniej oszukani ktorzy stracili kasę będą pisac jakies wnioski. Ale kto wierzy ze go teraz namierzą, przeciez facet napewno wsiąkł, bawi sie gdzies na krańcu świata!
  • Gość: lopez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 12:19
    czy cos konkretnego trzeba miec przy sobie aby zglosic to na policji tzn jakies dokumenty itp.
    wczoraj jak dzwonilem do goscia to mial wylaczony telefon pozniej pelna skrzynka a teraz jest mozliwe jeszcze nagranie wiadomosci wiec koles musial wlaczyc telefon
    im szybciej zlozym wspolny wnisek t szybciej zaczna go szukac, jutro pogadam z kumplem ktory jest prawnikiem i sie dowiem czy by czegos takie nie napisla i czego byl potrzebowal od ludzi pokrzywdzonych jak ja
    dam znac
  • Gość: oszukani IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.11, 13:44
    Ja jak zgłaszałam sprawę na policję miałam wydrukowane wszystkie maile, które od nich dostałam, dowód wpłaty zaliczki i dodatkowo wydrukowałam ich strone z allegro. Mam nadzieję ,że coś z tym zrobią.
  • Gość: lopez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 10:42
    witam bylem wczoraj na policji i zglosilem oszustwo, powiedziałem bo tak wycztałem tutaj ze sprawa zajmuje sie policja w szczecinie, im wiecej sie nas zglosi tym szybciej cos sie zacznie dziac w tym temacie. nie musimy skladac zadnego zbiorowego zawiadomienie tylko kazdy musie powiedzic na komendzie zeby wlaczy swoje zgloszenie do postepowanie prowadzoengo przez szczecin. i dowiedzialem sie ze im wiecej nas bedzie tym wieksza szasnsa ze policja tego zbagatelizuje. takze prosze o szybkie zglaszanie sprawy, i policjant mi powiedzial zeby nie spodziewac sie ze sprawa skonczy sie szybko ale jest szansa na to ze bedzie dobrze:)
  • tommson71 21.07.11, 08:40
    Witam.
    My również wpłaciliśmy zaliczkę na pobyt w Międzyzdrojach od 25.07 do 29.07.2011. Kontakt z Pania Kowalik i Panem Hebel niemożliwy. Skrzynka telefoniczna zapchana. Odpowiedzi na e-maile- brak. Dzisiaj zgłaszam sprawe na policję w moim miejscu zamieszkania, sprawa zostanie przekazana kanałami służbowymi do odpowiedniej jednostki i osoby zajmującej się tą sprawą.
    Pozdrawiamy i bądźmy w kontakcie. Musimy złapać łobuza.!!!
  • Gość: Pokrzywdzona :( IP: *.centertel.pl 21.07.11, 13:56
    LOPEZ ! A na jakiej komendzie w Szczecinie zgłaszałeś ? Jaki to był komisariat, na zaświadczeniu masz nr sprawy to podaj ja sie podczepię i pójdę na ta samą komendę. To był komisariat czy wojewódzka a może miejska ? PILNE !!!!!! Bo oni potem sobie to przesyłają i to znowu trwa - lepiej od razu iść tam gdzie wszyscy.. !!!
  • Gość: anna IP: *.182.105.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.11, 23:09
    Witam! Ja też dalam się nabrać temu oszustowi. Wplacilam 600 zl zaliczki za apartament w Międzyzdrojach. Dzisiaj próbowalam się skontaktować z Adamem Heblem, ale oczywiście żaden nr nie odpowiada. Jutro idę zglosić sprawę na policję. Wątpię, żeby udalo się odzyskać pieniądze, ale nie możemy tak tego zostawić. ...A tak się cieszyliśmy, że nasza mala córeczka pojedzie nad morze... Teraz trudno będzie znaleźć coś na ostatnią chwilę, mąż będzie musial przelożyć urlop ;/ Co za ludzie ;/
  • Gość: justyna IP: *.serczer.pl 21.07.11, 11:29
    mnie ten frajer na 800zl oszukal.Najgorsze jest to e jak z nim rozmawialam i wspominalam ze boję się oszustów a on mowil proszę Pani jestesmy legalną firmą proszę sie nie obawiać.Ciągle czułam ze cos jest nie tak jutro wyjezdzam nad morze i postanowilam potwierdzic rezerwację i co slysze? tutaj poczta glosowa.... szlga by to trafil.musimy cos z tym zrobic! idę na policję jutro w Kolobrzegu tylko co powiedziec?
  • Gość: wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.11, 11:48
    > jak z nim rozmawialam i wspominalam ze boję się oszustów a on mowil proszę Pani jestesmy legalną firmą proszę sie nie obawiać.

No a co miał powiedzieć? "A, to niech Pani u nas nie rezerwuje, bo jesteśmy oszustami"? ;)
  • Gość: Justyna IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.07.11, 14:34
    nie też korciło wynajęcie apartamentów w Międzyzdrojach, ale cena i wolny termin wydał mi się podejrzany. Prosiłam też o dokładny adres apartamentu, ala nie potrafili mi go podać, raz mówili, że jest na parterze, raz że na piętrze... dlatego zrezygnowałam z ich usług
  • Gość: oszukany IP: *.adsl.inetia.pl 21.07.11, 22:35
    a nas gnój okradł na 900 zł !!! oj potncujut ukrainske kolegy z nim...!!!! oprócz tego sprawę zgłaszamy na policję
  • Gość: Basia IP: *.pools.arcor-ip.net 21.07.11, 22:38
    No to dolanczamy do Was. Wplacielismy 1000 zl - zaliczka za 2 apartamenty w Swinoujciu.
    Nie potrafie sobie wybaczyc, ze od samego poczatku nie mialam przekonania do Pana Hebla, ale
    po wykonaniu telefonu so skarbowki (czy istnieje dana firma) musze przyznac, ze moje przeczucia zostaly "uspione", ale gdy telefon byl ciagle zajety bylam juz pewna, ze to wpadka.
    Dzwonilam na policje, przeciez mozna zablokowac konto na ktore wplywaly zaliczki.
    Zyjemy w 21 wieku jest 1000 mozliwosci, ale po reakcji policjanta watpie, zebysmy otrzymali
    nasze pieniadze. Szkoda gadac.
  • Gość: oszukany IP: *.adsl.inetia.pl 21.07.11, 22:54
    a co z tym portalem internetowym na którym reklamował się hebel, który to portal działa do dziś jako część większej całości nadmo..e.pl, bo ja np. tam "skorzystałem" z oferty.

a i jakby ktoś wiedział coś o jakimś sensownym apartamencie od już, to proszę o sygnał bo nie mogę patrzeć na zawiedzione miny moich dzieci :-(
  • Gość: pokrzywdzona :( IP: *.centertel.pl 22.07.11, 12:20
    Jeszcze raz zapytam, gdzie w szczecinie zgłaszaliście albo jaka jednostka prowadzi tą sprawę !!!!???
  • Gość: pokrzywdzony IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.11, 14:55
    ja zgłosiłem u siebie na południu polski
  • Gość: piciu IP: 81.210.4.* 22.07.11, 15:39
    Sory że tak powiem ale jestescie naiwni ja tez chciałem kupic od hebla sprzęt on nie tylko apartamentami handelek urządza ale tez sprzetem budowlanym i autami z angli ale byłem bardziej przezorny i zrobiłem sobie wycieczke pod adres tej firmy zrobiłem 350 km i jestem z tego szczesliwy bo po pierwsze nie straciłem kasy na frajera wolałem sam stracic te pieniadze i spędziłem wspaniały tydzien w władysławowie po drodze hel,sopot ,gdynia,gdańsk. poco hebel miał sie bawic za moje 5 tyś skoro sam mogłem sie za to zabawić owca cała i wilk syty no i żona z dziećmi zadowoleni pozdrawiam was i nie zazdroszcze. nie straconena głupizne 5 tys na koncie cos dobrego widok zadowolonej żony i dzieci bezcenny płac za swoje rahunki nie hebla
  • Gość: ARek IP: *.centertel.pl 24.07.11, 01:24
    Witam, ja tez zostałem oszukany ;/ na 3tys zł kuzwa;/ maszyny budowlane itp;/ ide na policje i do banku moze da rade zablokowac im konto ;/ prosze wszystkich o rozwage . jak by znal ktos dokladny adres i miejsce pobytu prosil bym o wrzucenie na strone , sam sie z nim rozprawie .
  • rybka700 24.07.11, 21:48
    Poczytaj stronę www.wspolnypozew.com
  • Gość: cdn IP: *.play-internet.pl 24.07.11, 23:12
    Jestem za tylko kto nas będzie reprezentował
  • Gość: MC IP: *.adsl.szeptel.net.pl 27.07.11, 11:55
    Mnie też oskubał na więcej. Chętnie Osobiście z nim porozmawiam. Daj znać jak ktoś go namierzy.
  • Gość: Radek IP: *.telpol.net.pl 30.07.11, 16:08
    Mnie tez zrobił w ci**a ... aż szkoda gadać . Mam prośbę : mianowicie piszcie na bieząco o co chodzi z heblem , jak sprawa wygląda . Z chęcią porozmawiałbym z nim w 4 oczy ... Sprawe zgłosiłem na Policji ...
  • Gość: Zainteresowany IP: *.play-internet.pl 01.08.11, 14:15
    Radek ! Mam pytanie gdzie zgłosiłeś sprawę na policje (w jakim mieście, na jakiej ulicy?) to ja się podepnę z moim zgłoszeniem dotyczącym oszustwa.
  • Gość: Oszukana IP: *.policja.gov.pl 25.07.11, 11:17
    Mam pytanie czy mógłbyś podać w jakim mieście i na jakiej ulicy jest jednostka policji na której zgłosiłeś, to ja bym powiedziała u mnie ze jest już takie zgłoszenie i oni dołączą moje zgłoszenie.
  • Gość: alex IP: *.tktelekom.pl 25.07.11, 12:12
    Adam Hebel zamieszkuje obecnie w Wejherowie na ulicy Krofeya 1, najlepiej kontaktować się z posterunkiem policji w Wejherowie.
  • Gość: zdziwiony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.11, 15:57
    może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem ciągle jeszcze działają te strony z ogłoszeniami o apartamentach i samochodach do sprzedaży? to jest normalnie jakiś śmiech...ten gość ciągle hebluje takich frajerów jak ja i trzepie kasiorę... a może by tak te szacowne serwisy ktoś wziął za d.pę ?
  • Gość: MC IP: *.adsl.szeptel.net.pl 27.07.11, 12:09
    Właśnie dzisiaj rano już nie ma gościa na otomoto.pl . Zadałem im to pytanie 2 dni temu to ścieniali że nie widzą ogłoszenia!!! Albo policja już ich ruszyła albo dostali więcej skarg??!!!
  • rybka700 02.08.11, 21:34
    Czy macie jakieś sygnaly w wiadomej sprawie ?
  • agnieszkar1981 04.08.11, 18:23
    Witam! Wlasnie trafilam na ten watek. Probuje od wczoraj skontaktowac sie z gosciem ale widze ze nic z tego nie bedzie...my mielismy rezerwace od 7 sierpnia ale widze ze w tym wypadku nie ma co jechac. Ja wplacilam w polowie czerwca zaliczke na apartmant w Swinoujsciu 360 zl
  • Gość: a IP: *.pr1-nat.espol.com.pl 04.08.11, 22:01
    witam, ja też miałam rezerwację do świnoujścia od 08.08 pewnie ten sam apartament oszukiwał na maksa. 08.08 składam zawiadomienie bo od tego dnia oficjalnie można to zrobić.
  • Gość: lopez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.11, 14:19
    witam !!
    ja zglaszlem sie do komendy w krakowie na mogilskiej i wiem ze cos w tej sprawie juz robia. jak ktos zglasza to niech powola sie na komenda w szczecinie lub w krakowie ze tam jest juz taka sprawa. nie potrzeby nam pozew zbiorowy tylko informacje aby jak najwiecej osob zglaszlo sie i mowilo ze taka sprawa juz przez kogos z nas została zglaszana jak ktos bedzie chcial to moge podac numer sprawy w krakowie na maila
  • agnieszkar1981 12.08.11, 16:31
    Witam! Ja prosilabym nr sprawy bo chcialabym to zglosic w poniedzialek u siebe w Komendzie Policji, moj e-mail agnieszkar81@wp.pl
  • Gość: lopez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 14:14
    Witam Podam wieczorem na maila bo dopiero teraz mam dostęp do netu. prosze o cierpliwosc
  • Gość: poszkodowany IP: *.play-internet.pl 11.08.11, 22:05
    a czy zwrócił ktoś uwagę na to, że już teraz jak wpisze się w przeglądarkę stary adres www.cyprys.nadmorze.pl ( z którego osobiście "skorzystałem") to staruje strona www.nadmorze.pl
    a czy serwis nadmorze.pl to ma aby czyste łapki w tej sprawie ????????????????????????????????
  • Gość: Darek IP: *.centertel.pl 12.08.11, 13:19
    Byłem jednym z pierwszych wyrolowanych i widzę to tak że ADAM HEBEL to jakiś bezdomny na którego otwarte zostało konto i wychodzi na to że składając sprawę na policję dokopiemy jakiemuś żulowi,albo bezdomnemu co zgodził się za 200 zł na udostępnienie swojej karty kredytowej ,a facet który jest prawdziwym oszustem prawdopodobnie nigdy na tej ziemi niezostanie ukarany .

Osobiście szukałbym na monitoringu banku\bankomatu w którym została wypłacana gotówka z tego konta i w historii połączeń z jego telefonu .Skoro płacimy tyle za telefony to sieć komórkowa bez problemu musi podać położenie telefonu z którego rozmawiał ADAM HEBEL .
    To samo dotyczy monitoringu Banku ,każda wypłata musi być monitorowana skoro miliony użytkowników płaci abonament za posiadanie konta (spory)to nasz kochany bank chyba ma taką możliwość:) ?
    Jeżeli ten Bank nie ma takiej możliwości to równie dobrze jakiś inny oszust może wyczyścić nam konto do zera i bawić się na całego bo niezostanie rozpoznany .
    Jest to dowód na to że płacimy duże pieniądze za najnowsze bezpieczne systemy ,które są nic nie warte i tu jest początek problemu z ADAMEM HEBEL.
    Każdy bankomat powinien mieć czujnik do odcisków palców i nie było by takich problemów jak ADAM HEBEL ,ale banki wolą dzwonić do klienta i namawiać do pazernych kredytów,a nie próbować zwiększyć bezpieczeństwo .

• Gość: Kaśka IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.08.11, 08:10
    Mam niejasne przeczucia, że wcześniej oszust posługiwał się innym nazwiskiem. Wynajmował (???) amartamenty w Dziwnowie, Mielnie, Kołobrzegu, Międzyzdrojach i Świnoujściu (strona Allegro przeniesiona do archiwum).

KOŁOBRZEG,MIELNO,DZIWNOW OKAZJA!!!!! (Numery ofert 1559996941)
    Robert Węglarz

Gdyby nie fakt, że doskonale znam Dziwnów, bo od wielu lat spędzam tam wakacje, pewnie sama dałabym się nabrać na niezykle interesującą cenowo ofertę. Niestety miejsce noclegu podane przez oszusta w ogóle nie istniało, bo pod podanym przez niego adresem od lat mieszkaniec Dziwnowa prowadzi swój pensjonat i aptekę. Nowych apartamentów (a taka była informacja) w tym miejscu nie pobudowano.
    Współczuję serdecznie wszystkim poszkodowanym.

• Gość: cdn IP: *.play-internet.pl 24.10.11, 20:44
    Co nowego u Państwa w sprawie wyłudzenia ? Czy osoby które zgłosiły sprawę na Policji mają jakieś informacje z Prokuratury. Czy u kogoś pojawił się jakiś cień odzyskania pieniędzy ?
  • Gość: MC IP: *.adsl.szeptel.net.pl 08.11.11, 19:55
    Jeśli chodzi o informacje i jakiś cień ze strony policji czy prokuratury to nie. Ale spać spokojnie nie powinni.
  • Gość: adi IP: *.waldex.net 21.12.11, 01:40
    Teraz na świeżo jest inna sprawa związana z sylwestrem w zakopanym, dane teleadresowe i firma okazuje się pochodzić też z miejscowości nadmorskich, tak więc widać mafijka efektywnie się rozwija. Jak ktoś tam bliżej ma kontakt z policja i prokuraturą możecie im rzucić trop bo to pewnie będzie powiązane: www.zakopaneforum.pl/viewtopic.php?t=1187 Pozdrawiam
  • Gość: Darek IP: *.centertel.pl 19.01.12, 12:36
    Widzę że nic się nie dzieje z sprawą Adam Hebel,prawdopodobnie za kilka lat dostaniemy zawiadomienie na przesłuchanie ,kiedy go odnajdą .

Ostatnio dostałem takie zawiadomienie że ma się zgłosić na policję w sprawie oszustwa ,myślałem że to sprawa Adasia Hebelka ,jednak to sprawa z 2006 roku kiedy facet chodził i wyłudzał pieniądze na reklamy w książkach telefonicznych .Okazało się że sprawa dotyczyła mojej mamy która była oszukana ,jednak mnie jako współwłaściciela firmy przesłuchiwano .Zeznałem co pamiętałem, a pamiętałem mało bo to sześć lat temu ,okazało się że mama powiedziała coś innego i jeszcze dostałem upomnienie że mogę być ukarany za fałszywe zeznania :) .Zapytałem się co będzie z naszymi pieniędzmi skoro jest już sprawca .
    Odp: Facet zostanie ukarany ,ale pieniędzy nie odzyskamy bo on już nic nie ma ,to norma powiedział pan z policji .Więc my się stresujemy ,policja też się napracowała żeby go odszukać i skończy się tak że facet pójdzie siedzieć za nasze pieniądze podatników .Mega system naszego prawa.
  • Gość: L.CH. IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.02.12, 18:28
    Ja już dostałam drugie w tym roku POSTANOWIENIE O POŁĄCZENIU SPRAW CELEM DALSZEGO ŁĄCZNEGO PROWADZENIA z Prokuratury w Mińsku Mazowieckim. Z tego co wyczytałam dostałam to ja i jeszcze dwie panie. Nie wiem czemu tylko trzy osoby jak tu dużo więcej osób pisało że zgłosiło sprawę na policję.
  • Gość: lopez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.12, 11:40
    witam !!
    ja również dostałem powieadnomienie z prokuratury ze Szczecina o połaczeniu sprawa,
    ciekawy jestem co bedize dalej i czy to cos da
  • Gość: poszkodowana IP: *.play-internet.pl 02.09.12, 00:16
    Ostatnio nic nie przychodziło, czy sprawa została umorzona ?
  • Gość: poszkodaowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.13, 15:08
    czy ktoś miał jakąś informacje ostatnio

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka