Dodaj do ulubionych

Święta/ Boże Narodzenie nad morzem lub na Mazurach

13.11.11, 18:19
Może znacie fajny hotel/pensjonat/agroturystykę na środkowym wybrzeżu, mierzei albo na Mazurach.
Chcemy wyjechać z dzieckiem na święta ale nic ciekawego nie mogę znaleźć.
Polećcie jakieś sprawdzone miejsca, proszę :)
Edytor zaawansowany
  • e_podmiejska 13.11.11, 20:02
    w 2010 r. święta Wigilię i Święta Bożego Narodzenia spędziłam z rodzinka w Gołębiewskim w Mikołajkach. Super wszystko przygotowane, a przy okazji relax i luz w Parku Tropicana. Moja mała wyszalała się w wodzie i stwierdziła, że chce mieć zawsze ta Święta. Polecam
    "LOS SPRZYJA PRZEZORNYM"
  • orkuenna 13.11.11, 22:29
    Nic konkretnego w tym momencie nie przychodzi mi do głowy, ale możesz zajrzeć na nextur.pl, tam jest spora baza noclegowa, od razu można też zarezerwować miejsce. Spora oszczędność czasu.
  • rabke 17.02.14, 04:21
    Już trochę po czasie, ale może się komuś jeszcze przyda ;) Byłem na świętach w Pobierowie z rodziną, pierwsze nasze święta poza domem i naprawdę było bardzo miło. Wszyscy wypoczęci i żadnego pośpiechu. Zatrzymaliśmy się Pod Winogronem u Jakusza na Zgody 11. Bardzo miło zostaliśmy przyjęci, atmosfera domowa.
  • Gość: Ala IP: *.183.235.168.dsl.dynamic.t-mobile.pl 19.11.11, 10:31
    Polecam Leśniczówkę Jednorożec na mazurach
    dom na polanie w lesie konie inne zwiezraki sauna ,fajne trasy...bajka
    www.lesniczowka.mazury.pl :)
  • Gość: anonim IP: *.serv-net.pl 14.12.11, 19:34
    Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy Mistrzowie Szeptów
  • zenek65-wawa 28.10.15, 12:50
    Nie ma to jak święta w Mikołajkach na Mazurach. Co roku jesteśmy z rodziną w Hotelu Gołębiewski i zawsze jest fantastycznie. Jest spotkanie z Mikołajem, prezenty, kolacja wigilijna w sali na górze, dzieciaki są zachwycone, reszta rodziny zresztą też.
  • ania2601 30.11.11, 12:30
    Ja rozpatruję Mazury.
    Albo Spa Wojciech w Augustowie
    albo Robert"s Port w Mikołajkach
  • Gość: megan IP: *.play-internet.pl 01.12.13, 12:21
    oj na Mazurach to nie bardzo, ale jakby ktoś z was chciał spędzić święta nad morzem, a konkretnie w Gdańsku to śmiało się można wybrać do Dworu Oliwskiego, mają ciekawą ofertę świąteczną.
  • patrykk666 02.12.13, 16:46
    Ja raczej na Święta preferuje góry,ale Mazury czy morze bardziej oryginalny pomysł i też fajny:) Najlepiej złóżcie zapytanie o nocleg i na maila dostaniecie od właścicieli oferty i coś wybierzecie:) Mi się właśnie tak udało znaleźć:)
  • podroznikmichal 03.12.13, 12:58
    Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Świątecznej Hotelu Podklasztorze w Sulejowie

_____________________________________________________________________________
    Best Western Trybunalski
    www.bestwesterntrybunalski.pl
    Piotrków centrum miasta, Nowy Hotel
    Ceny na otwarcie – 99 zł za pokój!
  • Gość: Palio Fire 1.3 16V IP: 198.204.239.* 10.01.14, 03:29
  • Gość: betti IP: *.146.72.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.10.15, 20:02
    Na mazurach to polecam jezioro Szóstak i ośrodek Mazurska Arkadia. Rewelacja jak dla mnie, śliczne miejsce, piękne krajobrazy, na spacery, aktywny wypoczynek.Organizują Święta Bożego Narodzenia, kuchnia wyśmienita właśnie się z męzem zastanawiamy czy nie wyjechać www.mazurska-arkadia.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.