Dodaj do ulubionych

tanie noclegi nad polskim morzem

10.01.12, 19:40
W 2012 roku 99,9% ankietowanych osób planuje spędzić wakacje nad Polskim morzem o jakże wdzięcznej nazwie : Morze Bałtyckie.

Owe dane potwierdzają, że większość wolnych noclegów będzie zarezerwowane w ciągu najbliższych miesięcy.

Czy tak jak twoi znajomi pragniesz spędzić wakacje nad morzem?

już dziś wejdź na ogólnopolską bazę noclegową i zarezerwuj tani nocleg.
Wakacjon.pl

powołując się na portal wakacjon.pl oferujemy zniżki na wynajem apartamentu we Władysławowie 200m od morza .
tani luksusowy nocleg

Edytor zaawansowany
  • marcin_zabielski 12.01.12, 02:06
    :) dobra ankieta :)
    Jak już się będzie wybierać do Łeby to sprawdźcie tą bazę obiektów - łeba noclegi
  • agawa262 12.01.13, 16:09
    w ubiegłym roku byłam Łebie, polecam Willę myśliwską, czysto , smaczne jedzenie, i przede wszystkim tanio
  • Gość: pollna IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.13, 19:10
    każdy szuka czegoś innego, jedni odpoczywają w ciszy i spokoju a inni potrzebują rozrywek, ja osobiście wolę tą pierwszą opcję - jeżeli rónież szukacie spokoju to polecam miejscowość Dźwirzyno - więcej informacji na temat tej miejscowości i noclegów znajdziecie na portalu www.przymorzu.pl/dzwirzyno/noclegi
  • sylwana86 20.05.12, 18:44
    Witam, wlasnie znalazlam ciekawy artykul na temat Pobierowa i atrakcjach na plazy na tym blogu www.turystykapodroze.blogspot.com
  • amberia 23.05.14, 23:53
    Zapraszamy do nas rodziny z dziećmi. Link do strony jest poniżej.
    Posiadamy dwie bawialnie wewnętrzne i duży plac zabaw. Zapewniamy też wielu małych towarzyszy zabaw :) Ceny również mamy przystępne :)
    --
    Zapraszamy rodziny nad morze- Jastrzębia Góra - www.amberia.pl
  • czasurlopu123 27.05.12, 13:58
    Zapraszamy do naszej bazy nocelgowej

czas-urlopu.pl
  • nieznajomy112 25.06.12, 16:44
    Polecam Stegnę i kwatery prywatne. Nie te nad samym morzem, ale w centrum. Tam za dwuosobowy pokój z aneksem kuchennym i łazienką płaci się 40 zł od osoby. Przecież to śmieszne pieniądze. Pokoje oddalone od morza o 1300 metrów, ale według mnie taki spacer lasem na plaże, gdzie śpiewają ptaki, jest cisza, spokój to czysta przyjemność i też jakaś forma wypoczynku.
  • aducha2704 26.06.12, 10:41
    Zapraszamy do Pensjonatu Delfin w Ostrowie

ceny już od 25 zł/dobę

Nasz obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy w nadmorskiej miejscowosci Ostrowo. Znajdujemy sie w sąsiedztwie lasu, z dala od głównych ulic.

Oferujemy naszym Gościom wygodne pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe, pokoje rodzinne oraz studia. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, czajnik bezprzewodowy, parawan oraz koc na plażę. Niektóre pokoje z balkonami. Do dyspozycji Gości aneks kuchenny, lodówki, plac zabaw dla dzieci, ogród z meblami ogrodowymi i miejscami do grillowania oraz miejsca parkingowe na ogrodzonej posesji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej:

www.pokojedelfin.freehost.pl/#1

• Gość: Kaśka IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.13, 22:15
    Tanie noclegi nad Polskim Morzem Znajdziecie Tylko na

www.fajnepobierowo.pl

Polecam Kaśka
  • Gość: Artur IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.13, 21:41
    Tak jeśli jechać nad polskie morze to obierał bym kurs na Pobierowo
  • rober-t1967 15.02.14, 23:39
    Pobierowo rzeczywiście jest godne polecenia. Fajne miejsce chyba o każdej porze roku, nawet zimą jest dość dużo turystów. Jak ktoś szuka noclegu, to polecam Pod Winogronem na Zgody 11, mają tanie noclegi w pokojach z aneksami i łazienkami
  • torek2 25.02.14, 19:00
    Zgadzam się, też tam byłem i dobrze wspominam pobyt w Pobierowie. Wyżywienie godne polecenia - jest duży wybór różnych pyszności, każdy coś wybierze. Jest miejsce na samochód, grill. Do plaży jest bardzo blisko i na Grunwaldzką, Zgody jest tuż obok.
  • Gość: gosc IP: *.infocity.pl 08.02.13, 12:15
    Witam,

zapraszam do zapoznania się z ofertą kwatery nad morzem, pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku
  • lena-mama 11.02.13, 21:38
    Jak wakacje nad Bałtykiem, to tylko w Łebie!
    Zarezerwuj nocleg w największej bazie obiektów w Łebie: noclegi łeba.
  • Gość: PodroznikMichał IP: *.softservice.com.pl 04.04.13, 11:39
    Wiele informacji na temat noclegów znajdą Państwo na Forum Turystycznym
  • Gość: Przyjazne Miejsca IP: *.bezprzewodowo.com 21.06.13, 10:01
    Zapraszamy na Przyjazne Miejsca.pl Z naszą pomocą znajdą Państwo wymarzone miejsce na wypoczynek w Polsce. Prezentujemy oferty wypoczynku na wsi, w górach, nad morzem. Gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, hotele, ośrodki wypoczynkowe na terenie całej Polski. Zobaczcie co oferuje piękna polska wieś. Na www.przyjaznemiejsca.pl znajdą Państwo również obiekty, do których warto wybrać się z dziećmi lub czworonogiem.
  • Gość: gość IP: *.ustka.vectranet.pl 21.06.13, 16:01
    Jeżeli planują Państwo wakacje proszę sprawdzić tanie kwatery nad morzem
  • morzedomki 19.01.14, 23:18
    Międzywodzie - 100m. od morza. POLECAM NOWE - DOMKI 2-pokojowe 4-6 osobowe z łazienkami, kuchniami, RTV, internetem itp. Oferta tych domków na stronie - www.morzedomki.spanie.pl telefon do ośrodka - 503-775-869
  • s0ap 22.01.14, 12:20
    Jak noclegi nad morzem to polecam Willa Mare: www.noclegi-online.pl/noclegi/debki/o13017 - poza sezonem w Dębkach jest PRZEPIĘKNIE!
  • Gość: kamila IP: *.szczecin.mm.pl 24.01.14, 20:32
    Na relaximo.pl portalu z noclegami jest wiele ofert wypoczynkowych. Możne sobie tam poszukać czegoś w cenie, która nam odpowiada.
  • Gość: Zbyszek IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.14, 12:07
    Polecam tanie domki - 100m. od morza -przy kościele w MIĘDZYWODZIU. Domki są 2-pokojowe 4-6osobowe z łazienkami, kuchniami, RTV itp. Są duże promocje w maju - czerwcu i wrześniu.
    Więcej na stronie - www.morzedomki.spanie.pl telefon do ośrodka - 503-775-869
  • Gość: tanio w Rowach IP: *.rev.pro-internet.pl 05.02.14, 19:23
    tanie noclegi nad morzem - to np. w Rowach koło Ustki -
    Dlaczego?
    Ponieważ w ostatnim czasie zbudowano tam dużo nowych pensjonatów co przełożyło się na spadek cen. A przynajmniej nie wzrost co przy oferowanym wyposażeniu daje rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Niektóre obiekty mają standard pokoi 4 gwiazdkowego hotelu przy cenie np. 45 zł za osobę w szczycie sezonu np. tutaj. Poza sezonem taniej oczywiście.
  • frognatic 11.02.14, 14:03
    www.noclegowo.pl/noclegi/nad-morzem/ tutaj jest naprawdę spora baza z ofertami i myślę, że z pewnością uda się coś znaleźć ;)
  • Gość: Paweł IP: *.gdynia.mm.pl 18.02.14, 15:47
    Oczywiście zgadzam się, noclegi są rezerwowane z bardzo dużym wyprzedzeniem. Zapraszam do Gdyni.
    Gdynia noclegi
  • roszpunkax33 08.03.14, 17:33
    Najłatwiej znaleźć tani nocleg nad Bałtykiem na www.noclegopinie.pl/opinie/wybrzeze/. Warto sprawdzić ;)
  • lemon-trip 10.03.14, 12:50
    ja natomiast polecam portal lemon-trip nikt nie rozdaje za darmo zniżek na noclegi i restauracje a oni tak! wystarczy wysłać maila czy zadzwonić
  • Gość: afa IP: *.ip.netia.com.pl 08.05.14, 21:53
    polecam sprawdzić ofertę na stronie www.myapartments.pl. Zawsze można znaleźć coś ciekawego.
  • marti399 19.03.14, 14:58
    Jeśli chodzi o morze to szczerze polecam Ustronie Morskie, nie ma tam takich tłumów jak np. w Mielnie. Jeśli chodzi o nocleg to zajrzyj tutaj: www.noclegowo.pl/noclegi/ustronie-morskie/
  • mikulina26 16.04.14, 23:49
    W tamtym roku korzystałam z nowo odkrytej bazy noclegowej w internecie. Wejdź sobie na tanie noclegi we Władysławowie i tam masz zbiór noclegów na wybrzeżu. Możesz wyszukać sobie domki, pokoje, hotele albo pensjonaty - co chcesz. W tym roku wynalazłam we Władysławowie pokoje za ok 30zł. Nie zależy mi na luksusach, bo lubimy zwiedzać, a nie kisić się w hotelu. Dla mnie cena bardzo w porządku i jeszcze będę miała za tą cenę blisko do plaży.
  • zdrowy-rower 23.05.14, 12:52
    Podróżując rowerem, zawsze możecie odjechać troszkę od ośrodków turystycznych i znaleźć tanie noclegi. Polecamy trasę rowerową zielona 7 - to trasa z Warszawy do Gdańska więcej na www.zielona7.pl
  • Gość: gavor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.14, 14:08
    Jak najbardziej polecam www.swarzewo-fala.pl.
  • Gość: wakacyjna_aura IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.06.14, 13:18
    Nie wiem czy to dla Ciebie tanio, ale polecam www.hotel-lubicz.pl/wszystkie_pakiety_spa bylam i chawle sobie wszystko :)
  • Gość: krus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.14, 17:05
    30 zeta za osobę gdzieś w chałupinie? to ma być tanio? a do morza ile kilosów?
  • nchyb 12.06.14, 18:05
    30 zł (z dodatkowymi zniżkami dla dzieci) w szczycie sezonu nad morzem (sprawdź na mapie) to dla Ciebie drogo? to za ile byś chciał? a może trzeba Ci dopłacić?
    serio, ileto nie jest drogo?
  • klimczewski1968 26.06.16, 13:00
    Witam,Szukałem noclegu dla 3 osób nad morzem w miejscowości Ustka i okolice w terminie 10-15 czerwca .Wykonałem pięć telefonów i albo zajety był termin albo cena z kosmosu. Znajomy polecił mi Was i wypełniłem formularz kontaktowy. Szybki kontakt telefoniczny z Waszej strony , doprecyzowałem informacje o pobycie . Otrzymałem maila zwrotnego z miejscami wolnymi terminami i cenami mi odpowiadającymi.Jestem zadowolony z pobytu i polecam Was dalej .Oszczędność czasu i obsługa za darmo prześle foto z Ustki pozdrowienia Klimczewski
  • klimczewski1968 26.06.16, 13:02
    Witam, A ja polecam alloggio.pl Szukałem noclegu dla 3 osób nad morzem w miejscowości Ustka i okolice w terminie 10-15 czerwca .Wykonałem pięć telefonów i albo zajety był termin albo cena z kosmosu. Znajomy polecił mi Was i wypełniłem formularz kontaktowy. Szybki kontakt telefoniczny z Waszej strony , doprecyzowałem informacje o pobycie . Otrzymałem maila zwrotnego z miejscami wolnymi terminami i cenami mi odpowiadającymi.Jestem zadowolony z pobytu i polecam Was dalej .Oszczędność czasu i obsługa za darmo prześle foto z Ustki pozdrowienia Klimczewski
  • grenox 03.07.16, 13:01
    Ja znalazłem fajne nocegi w Kolobrzegu na <a href="www.nyny.pl">www.nyny.pl</a>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.