Dodaj do ulubionych

Wielkanoc - wyjeżdżacie ?

IP: *.cc 02.04.12, 11:30
Mieliśmy ustalone z rodziną, że na Wielkanoc nie siedzimy za stołem tylko wyjeżdżamy. Kupiłem wyjazd do Ustki i teraz nie wiem... Mialo być 20 stopni, a tu mówią, że max 7-8. Przy takiej pogodzie to szkoda jechać!
Edytor zaawansowany
  • garbusek.pl 02.04.12, 14:23
    Wiesz co, guzik już mnie obchodzi jaka będzie pogoda na święta. Co kanał to inna prognoza. A zaglądać do internetowej pogodynki już na pewno Ci odradzam :) Tak coś czułem, że w tym roku to pisanki ze święconki może wywiać albo śniegiem zasypać. Dlatego jadę delektować się promieniami tam, gdzie ich pod dostatkiem. Na Twoim miejscu też bym się wybrał, bo z pogodą jak ich znam mogą się mylić. No i zmienicie trochę klimat. Przemyśl jeszcze, żebyś nie żałował. Ogólnie jestem za obalaniem konwenansów. Zamiast zaklinać słońce albo obżerać się w dawno nie widzianym gronie, warto zafundować sobie trochę spokoju. Dla ciekawskich - tu znajdziecie ciekawy ogląd sytuacji: interia360.pl/artykul/goraczka-wielkiejnocy-leczenie-kompleksowe,52924
    Trochę zmian jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Może jeszcze się okazać, że święta pierwszy raz w życiu staną się zjadliwe? Ludu, przestań się biczować, zacznij się radować, toż to czas radości. A radość każdy przeżywa inaczej. Więc jedź chłopie, nawet jak pogoda będzie kiepska, przynajmniej trochę oddechu złapiecie.
  • nextur 03.04.12, 09:33
    Wielkanoc to jeden z tych momentów w roku, kiedy cała rodzina jednocześnie ma wolne, więc może nie warto rezygnować ? Nawet przy gorszej pogodzie da się wyjść i pozwiedzać. Większość muzeów pewnie będzie zamknięta, ale może jakiś spacer ... Zapraszam na nasz portal - znajdziesz tam propozycje wyjazdów! Wszędzie da się spędzić interesująco czas!
    --
    Nextur.pl to pierwszy w Polsce portal do planowania wycieczek po kraju wraz z dokonywaniem rezerwacji noclegów i atrakcji online. Serwis umożliwia wybór bądź modyfikację jednej z dostępnych w bazie wycieczek, automatycznie kalkuluje czas, trasę i koszty.
  • montegeo 05.04.12, 09:53
    owszem temperatura będzie niższa, ale i tak świeżego powietrza nie zabraknie, w końcu to uzdrowisko. Na wszelki wypadek polecam - atrakcje Ustki

Cieplejsze rejony to stres podróży (odleci czy nie ten samolot), tutaj jest luzik i spokój, i smaczne - czego życzę - jedzonko. A może i bursztyn - na szczęście - trafi się na plaży?

Ja w tych okolicach bardzo lubię ładować akumulatory.
  • Gość: Wiercipięta IP: *.cc 05.04.12, 09:57
    więc doskonale cię rozumiem. Mam już nawet wykupiony nocleg, www.ideatur.pl/o/noclegi/opis/apartament-w-bieszczadach/5768 tak się cieszyłam na ten wyjazd a teraz też zastanawiam się czy nie odsprzedać. Trochę mało czasu ;/
  • nextur 05.04.12, 11:13
    Na poprawę pogody nie ma co liczyć:
    www.nextur.pl/spolecznosc/blog/detail/w-swieta-deszcz-i-snieg/223
    --
    Nextur.pl to pierwszy w Polsce portal do planowania wycieczek po kraju wraz z dokonywaniem rezerwacji noclegów i atrakcji online. Serwis umożliwia wybór bądź modyfikację jednej z dostępnych w bazie wycieczek, automatycznie kalkuluje czas, trasę i koszty.
  • kellerman 08.03.13, 18:42
    Przyjmujemy gości na święta zatem zapraszamy do naszego klimatycznego, sudeckiego domu, położonego w malowniczej scenerii Pogórza Kaczawskiego, w sercu Parku Krajobrazowego Chełmy. Bez względu na pogodę zawsze warto oprócz dobrego jedzenia, dotlenić organizm na spacerze pośród zabytków, górek, lasów, wąwozów, polnych ścieżek. Chętnie zaproponujemy trasę, stosownie do zainteresowań gości. Więcej szczegółów na naszej stronie www.rupaki.pl Zapraszamy!!!
  • kellerman 08.03.13, 19:20
    Przyjmujemy gości na święta zatem zapraszamy do naszego klimatycznego, sudeckiego domu, położonego w malowniczej scenerii Pogórza Kaczawskiego, w sercu Parku Krajobrazowego Chełmy. Bez względu na pogodę zawsze warto oprócz dobrego jedzenia, dotlenić organizm na spacerze pośród zabytków, górek, lasów, wąwozów, polnych ścieżek. Chętnie zaproponujemy trasę, stosownie do zainteresowań gości. Więcej szczegółów na naszej stronie www.rupaki.pl Zapraszamy!!!
  • polityk432 22.03.13, 11:18
    W sumie to może lepiej zmienić tylko miejsce i wyjechać w góry :)

Niestety w tym roku wiosna nas nie zaskoczyła i ciągle strasznie zimno, ale za to góry wyglądają rewelacyjnie. Może w przyszłym roku lepiej nie ryzykować Morza i udać się na południe. Gorąco polecam.
    ------
    Adam Kowalski www.karpacz.net/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka