Dodaj do ulubionych

Agroturystyka Wielkopolska ???

21.05.12, 14:32
Szukam gospodarstwa agroturystycznego przyjaznego dzieciom. Oczywiście w Wielkopolsce. Czekam na Wasze sugestie sprawdzonych , godnych polecenia miejsc. Pomóżcie, bo pilnie szukam czegoś na weekand czerwcowy:)))
Edytor zaawansowany
  • robert1553 25.05.12, 11:42
    Witaj, mogę z czystym sumieniem polecić gospodarstwo agroturystyczne Bocheńscy nad jeziorem Skorzęcińskim. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z dzieckiem. W sumie gospodarstwo przygotowane pod dzieci. Dużo atrakcji, własna prywatna plaża, z dala od gwaru i tłoku skorzęcińskiej plaży (z drugiej strony jeziora). Link: noclegi nad jeziorem skorzęcińskim Byłem z dwoma maluszkami (4 i 5 lat) i byli wniebowzięci. Polecam z czystym sumieniem.
  • v-q 24.02.15, 18:43
    Nad jeziorem, w około 6 jezior i punkty widokowe. Z jednego miejsca można zobaczyć trzy jeziora jednocześnie. Marszałek Wojewódzki przyznał trzecią nagrodę na najlepszy obiekt noclegowy o charakterze wiejskim w Wielkopolsce. To Tamarynowa Osada, która została wyróżniona i uzyskała dobrą opinę w przewodniku " 101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce".
    tamarynowaosada.pl/pl/
  • czasurlopu123 25.05.12, 12:01
    Zapraszamy do obejrzenia nocegow

czas-urlopu.pl
  • Gość: Monika IP: *.ip.netia.com.pl 13.02.13, 12:42
    Poleca gospodarstwo agroturystyczne Rajskie Siedlisko: ww.rajskiesiedlisko.pl
    Cisza, spokój, przepiękna okolica. Cena bardzo atrakcyjna dzieci chyba do 3 lat za darmo, a do 14 za pół ceny. Polecam
  • Gość: darek IP: *.isp.tvkg.net 05.05.13, 19:35
    My z żoną równie gorąco polecamy to gospodarstwo! Przeżyliśmy tu wspaniałe chwile podczas MAJÓWKI 2013r. Dziękujemy Elu - Dorota i Darek
  • janek-kowal 14.02.13, 17:28
    Bardzo fanie i spokojnie jest w Agroturystyka Wigwam - Poznań- Wielkopolska powinnaś być zadowolona . Ja z rodzinką wspominamy bardzo miło ten pobyt . wiec osobiście mogę polecić.
  • Gość: Bożena IP: 151.249.87.* 06.05.13, 17:30
    Polecam Gościniec Gryszczeniówka w Wargowie niedaleko Poznania. Byłam tam kilka razy z dziećmi i było świetnie ! :)
  • Gość: przemo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 20:43
    Cześć. Może Tutaj coś znajdziesz
  • maciusiowka 14.05.13, 09:18
    wybieramy się w tamte okolice i wybrać się nie możemy:) Ale może w wakacje nam się uda;)
  • Gość: Jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.15, 03:30
    www.podmodrzewiem.com.pl
  • Gość: Hania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.16, 08:44
    Też szukałam czegoś i najbardziej moją uwagę przykuło to miejsce:
    bebnikat.pl/o-nas/
    Była w tych okolicach latem to było pięknie, więc jeśli planujesz taką wycieczkę w czerwcu to polecam.
    Mi urlop wypada niestety w kwietniu, ale chyba i tak zaryzykuję wybierając się do bębnikąt.
    Jeśli ktoś tam był w chłodniejszej porze chętnie dowiem się jak wrażenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka