Dodaj do ulubionych

Wakacje nad morzem - 2013

07.01.13, 19:58
Szukamy godnych warunków zakwaterowania w nadmorskim mieście, oferujące:

- pokój dla 2 osób dorosłych plus 2 dzieci z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) - standard średni/wyższy;
- odległość od morza: do 200 metrów;
- własny parking.

Co możecie polecić w powyższym zakresie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Heniek IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.13, 22:19
    Dubaj
  • jacekmielno 04.02.13, 17:54
    Jeżeli szukacie odpowiedniego miejsca na wakacje nad morzem to gorąco polecam najnowszy portal z ofertami znad Bałtyku. Zobaczcie ten katalog i wybierzcie coś dla siebie. Oferta powiększa się z dnia na dzień o nowe pensjonaty i domki letniskowe. Portal występuje pod domeną www.wakacje.nad.morzem.net - polecam !
  • jacekmielno 04.02.13, 17:58
    Jeżeli szukacie odpowiedniego miejsca na wakacje nad morzem to gorąco polecam najnowszy portal z ofertami znad Bałtyku. Zobaczcie ten katalog i wybierzcie coś dla siebie. Oferta powiększa się z dnia na dzień o nowe pensjonaty i domki letniskowe. Portal występuje pod domeną www.wakacje.nad.morzem.net - polecam !
  • Gość: Mariusz IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.13, 20:18
    Polecę ci pensjonaty w pobierowie słyszałem że są dobre i godne warunki.
  • lena-mama 11.02.13, 21:41
    Polecam w Łebie Pod Strzechą- ale brak placu zabaw dla dzieci, cała reszta super. Ośrodek Chomiczówka, lub Relaks. Coś z tych 3 opcji na pewno będzie Ci odpowiadało.
  • robert3511 19.02.13, 16:23
    W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasino, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram sasinodominik.pl/ nie ma takiego tłoku jak w co niektórych miejscowościach nadmorskich.
  • Gość: gość IP: *.infocity.pl 19.02.13, 16:57
    Witam,

polecam przejrzeć oferty wczasy nad morzem można znaleźć naprawdę ciekawy nocleg nad polskim morzem i nie tylko. Pozdrawiam.
  • s.ee 26.07.13, 17:28
    Polecamy apartament w Porcie -2 pokojowy .Jest jedną z najlepszych i godnych polecenia lokalizacji w Kołobrzegu. Apartament znajduję się na  1. piętrze,w jego skład wchodzi: aneks kuchenny znajdujący się w  ładnym, jasnym pokoju z TV. Kuchnia w pełni wyposażon dla 6 os.),sypialnia (2 os.-duże łoże + 2 dzieci-łóżko piętrowe, szafa),mała garderoba, łazienka z prysznicem. Bezpośrednie połączenie z przepiękną, nadmorską ścieżką rowerową z Podczelem i Ustroniem Morskim.  Zapraszamy serdecznie.

www.apartamenty24kolobrzeg.pl/
  • nchyb 19.02.13, 19:40
    łatwiej będzie polecić, jeżeli doprecyzujesz swoje oczekiwania:

miasto duże/małe? czy też po prostu miejscowość wypoczynkowa?
    cena bez znaczenia, czy też ma znaczenie?
    jako, że polskie wybrzeże ma kilkaset kilometrów długości - czy masz jakieś preferencje co do tego w której części wybrzeża chciałabyś odpoczywać?
  • Gość: Justa IP: *.free.aero2.net.pl 26.02.13, 17:36
    Interesuje mnie pobyt w czerwcu w nadmorskiej miejscowości, średniej wielkości (od środkowego wybrzeża na wschód), żeby w tym okresie (od 15.06 do końca czerwca) byli równiez jacys turyści i atrakcje dla dzieci (4 i 6 lat), bliskość plaży mile widziana;-). Budżet nieco ograniczony, myślałam o domku... może ktoś cos poleci...?
  • Gość: Rolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 15:35
    Polecam spokojną miejscowość wypoczynkową nad morzem- Darłówek. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i ceny za nocleg nie są wygórowane,ja zawsze kwateruje się tutaj
    www.hotel-lidia.pl/
  • Gość: Renia IP: *.31.117.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.03.13, 20:53
    Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Arka" w Jarosławcu,ul. Bałtycka 103. Super wczasy dla rodzin z dziećmi. Nie wiem czy jeszcze mają miejsca.Plac zabaw,bardzo dobre jedzenie i warunki hotelowe,różnorakie zajęcia dla dzieci.
  • Gość: ok. 100m do morza IP: *.rev.pro-internet.pl 10.03.13, 16:02
    ośrodek z animacjami, taki sprawdzony, gdzie dzieciaki mają zajęcie - Columbus
  • Gość: PodroznikMichał IP: *.softservice.com.pl 03.04.13, 11:52
    Przydatne informacje na temat noclegów, ofert Hoteli mogą Państwo znaleźć na Forum turystycznym
  • Gość: Sylwia IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.13, 12:57
    www.pokojeorlowo.pl
  • Gość: Sylwia IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.13, 12:58
    Polecam www.pokojeorlowo.pl
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 10.05.13, 13:35
    Wakacje 2013! Tanie pokoje 200 m od Morza i molo Gdynia Orłowo, Sopot
    Tanie pokoje w pensjonacie przy plaży 200 metrów do morza oraz molo- wspaniała sielska atmosfera. Oferujemy pokoje 2 osobowe 3 osobowe i 4 osobowe w relatywnie niskiej cenie. Na miejscu ogród, miejsce na grilla, internet a także darmowy strzeżony parking.
    piszcie : alvaro22@wp.pl
    dzwońcie: tel 501741973 / 507668838

Pobyt nas to ukoronowanie twojego odpoczynku.
    Zapraszamy do Gdyni - Orłowa najpiękniejszego miejsca nad Bałtykiem, leżącego w dolinie otoczonej morzem i wzgórzami, porośniętymi gęstym lasem, stanowiącym rezerwat przyrody.
    Orłowo leży na południowych krańcach Gdyni, przy granicy z Sopotem. W dzielnicy przeważa niska, jednorodzinna zabudowa, co podwyższa walory turystyczne.
    Mieszkańcy oraz goście przyjeżdżają tu na spacery, by z orłowskiego mola podziwiać jeden z najpiękniejszych gdyńskich widoków - piętrzący się nadmorską tonią Klif porośnięty lasem i pas plaży, przy którym cumują łodzie rybackie.
    Latem tutejszą plażę upodobali sobie aktorzy TEATRU MIEJSKIEGO, lokując nad brzegiem morza LETNIĄ SCENĘ, wystawiając sztuki teatralne niedaleko molo, więc dla amatorów teatru to wyjątkowe miejsce.
    Wspaniałe położenie daje nieograniczone możliwości wędrówek pieszych lub rowerowych. Zwiedzisz miejsca, których nie znalazłbyś gdzie indziej.
    Możesz przechadzać się zacisznymi alejkami wśród bujnej zieleni rezerwatu Kępy Orłowskiej.
    Gdybyście poczuli się zmęczeni wędrówką, odpocznijcie na molo. Szum morskich fal i powiew bryzy wprawią Cię w dobry nastrój. Możesz oglądać łabędzie, dzikie kaczki i mewy. Twojej uwadze nie umknie zapewne rozciągający się w pełnej okazałości KLIF ORŁOWSKI- wizytówka trójmiejskich plaż.
    Jeśli pragniesz wypoczywać aktywnie nie mogłeś trafić lepiej: bliskość morza sprzyja uprawianiu sportów wodnych. Las jest idealnym miejscem na poranny jogging lub przejażdżkę rowerową. Szczególną atrakcją jest możliwość skorzystania z jazdy konnej w pobliskiej stadninie. Aqva Park w pobliskim Sopocie zaprasza na szaleństwo dla odważnych.
    Orłowska TAWERNA, oraz pomniejsze restauracyjki nad brzegiem morza zapraszają na prawdziwie świeżą rybę.
    Centrum handlowe KLIF również w poblizu 350 m, pozwala na zakupy w ekskluzywnych butikach.
    Wieczorem możesz korzystać z bogatej oferty miejscowych night-klubów i eleganckich dyskotek w Sopocie lub w Gdyni.
    Od czerwca kursują tramwaje wodne między Gdańskiem a Helem. Będąc w Gdyni Orłowie polecamy dojechać do Sopotu (niecałe 3km, lub kilkanaście minut plażą) skąd tramawaje na Hel odpływają codziennie.
    Wizyta w Orłowie to niezapomniane przeżycia – ZAPRASZAMY!
  • s.ee 26.07.13, 17:31
    Polecamy apartament w Porcie -2 pokojowy .Jest jedną z najlepszych i godnych polecenia lokalizacji w Kołobrzegu. Apartament znajduję się na 1. piętrze,w jego skład wchodzi: aneks kuchenny znajdujący się w ładnym, jasnym pokoju z TV. Kuchnia w pełni wyposażon dla 6 os.),sypialnia (2 os.-duże łoże + 2 dzieci-łóżko piętrowe, szafa),mała garderoba, łazienka z prysznicem. Bezpośrednie połączenie z przepiękną, nadmorską ścieżką rowerową z Podczelem i Ustroniem Morskim. Zapraszamy serdecznie.

.apartamenty24kolobrzeg.pl/
  • s.ee 26.07.13, 17:31
    Polecamy apartament w Porcie -2 pokojowy .Jest jedną z najlepszych i godnych polecenia lokalizacji w Kołobrzegu. Apartament znajduję się na 1. piętrze,w jego skład wchodzi: aneks kuchenny znajdujący się w ładnym, jasnym pokoju z TV. Kuchnia w pełni wyposażon dla 6 os.),sypialnia (2 os.-duże łoże + 2 dzieci-łóżko piętrowe, szafa),mała garderoba, łazienka z prysznicem. Bezpośrednie połączenie z przepiękną, nadmorską ścieżką rowerową z Podczelem i Ustroniem Morskim. Zapraszamy serdecznie.

apartamenty24kolobrzeg.pl/
  • Gość: dominika IP: *.centertel.pl 10.05.13, 15:22
    Gorąco polecam Willę Kaskadę w Jastrzębiej Górze, byłam tam na weekend majowy z rodzinką i na pewno mam zamiar tam wrócić. Standard bardzo wysoki, obsługa świetna, pełno atrakcji dla dzieciaków - moje nie chciały zejść z trampoliny:) Odległość od może tak z 800 metrów - jak dla mnie świetnie, bez gwaru i hałasu. Jedynym minusem dla niektórych może być wyżywienie - nie ma żadnej restauracji czy stołówki, są aneksy kuchenne w każdym z apartamentów. Dla mnie świetnie - bo moje dzieci są niejadkami i nic innego niż moje jedzenie nie chcą jeść. Jeszcze raz gorąco polecam!:)
  • Gość: katka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.13, 12:38
    Może Dąbki? Byłam we pensjonacie Fregata. Link tutaj www.przymorzu.pl/pensjonatfregatawdabkach-p-626.html
    Pełne wyżywienie, parking i 200m do morza.
  • kijek8 22.05.13, 10:32
    Ja polecam ośrodek wczasowy Lazur Bis w Rowach. Bardzo ładny ośrodek, który spełnia podane przez Ciebie wymagania. Dodatkowo bardzo ładna miejscowość Rowy, dużo lasów i sporo atrakcji dla najmłodszych.

> Szukamy godnych warunków zakwaterowania w nadmorskim mieście, oferujące:
    >
    > - pokój dla 2 osób dorosłych plus 2 dzieci z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obi
    > ad, kolacja) - standard średni/wyższy;
    > - odległość od morza: do 200 metrów;
    > - własny parking.
    >
    > Co możecie polecić w powyższym zakresie?
  • urlopunas 24.05.13, 13:18
    Witam.
    Jeżeli szukacie ciekawych noclegów to polecam bardzo fajną bazę noclegową www.urlopunas.pl
  • dzinet 25.05.13, 16:13
    Zdecydowanie polecam Dziwnów ! Tanio, piękna okolica i wiele atrakcji. Możesz wybierać między pensjonatami, kwaterami i ośrodkami o różnym standardzie. Wczasy w Dziwnowie to dobra propozycja dla osób chcących ciekawie spędzić urlop nad morzem.
    --
    Dziwnów kwatery noclegi
  • Gość: Basia IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.13, 13:38
    Zobacz ofertę Bazy Noclegowej Pobierowo. Jest wiele pozytywnych opinji ... :) Spodobało się nam :)
  • kowa_lik 04.06.13, 12:16
    i co znalazłeś godne warunki zakwaterowania?
  • marianka8 11.06.13, 10:57
    godne, czyli pogodne. Oby pogoda w te wakacje dopisała ;)
  • Gość: morskaosada.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.13, 19:39
    morskaosada.pl/-/ Serdecznie zapraszamy wszystkich zaintersowanych :-)
  • marianka8 14.06.13, 09:33
    a jak dalego do plaży??
  • Gość: Grażyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 23:10
    Hej. w Ustce polecam RESERVON Ustka Apartamenty Całoroczne
  • Gość: eDom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.13, 10:11
    Wszystko zależy od tego w który rejon planują się Państwo wybrać. Każdy woli coś innego, niektórzy preferują wypoczywać w bardziej zatłoczonych miejscowościach jak Kołobrzeg, podczas gdy inni wybiorą cichą i spokojną miejscowość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów nad morzem
  • podroznikmichal 05.07.13, 09:52
    W czerwcu byłem na wakacjach w miejscowości Ostrowo, obok Jastrzębiej Góry. Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Spokojnie miejsce, bardzo ładna, czysta plaża. Cenny nie są wygórowane. Bardzo blisko na Hel, do Sopotu. Polecam.
    --
    Hotel Podklasztorze***
    ul. Wł. Jagiełły 1
    97-330 Sulejów
    www.hotelpodklasztorze.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.