Dodaj do ulubionych

urlop w Tatrach

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.13, 19:56
Witam. Planujemy jechać na urlop w Tatry. może ktoś mógłby polecić fajne niedrogie miejsce na nocleg. Dużo ogłoszeń, ale opinia osób które już były bardzo by się przydała. Nigdy nie byłam w górach wysokich więc może ktoś jeszcze podpowie jaki strój obowiązuje o okresie połowy kwietnia, ewentualnie co warto ze sobą zabrać, oprócz takich podstawowych rzeczy. Dzięki z za podpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • inka1976 26.02.13, 13:47
    Ja spałam w miejscowości Ząb, niedaleko Zakopanego i muszę powiedzieć, że jeśli masz samochód to chyba najlepsza opcja - dużo taniej i lepiej niż w samym Zakopanem. Jeśli nie masz, to może być to trochę kłopotliwe, bo jednak trzeba korzystać z busików, ale i tak kursuje ich tam sporo, więc nie jest najgorzej. Co do stroju, wiadomo - jakkolwiek by nie było pełne buty (!!!), coś przeciwdeszczowego, nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne. To po prostu trzeba mieć. Z noclegiem możesz spróbować poszukać przez formularz, tutaj jest jeden na przykład, bo przynajmniej nie musisz przeglądać setek stron i dzwonić, tylko podajesz od razu termin, liczbę osób i dostajesz odpowiedzi na maila z informacją o cenie. Potem tylko coś wybierasz i już.
  • dorcia1234 26.02.13, 20:02
    przygotuj się na to, że w Tatrach o tej porze roku większość tras będzie zaśnieżona i to całkiem. Byłam w weekend majowy i śnieg leżał w zacienionych miejscach już na wysokości schroniska na Kalatówkch ( gdzie zresztą nocowaliśmy co i polecić mogę )
    --
    www.pajacyk.pl
    ulubione forum Gwiazdki 2001:
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
    *** GWIAZDKI 2001 ***
  • Gość: vjolka83 IP: *.net.pbthawe.eu 27.02.13, 13:44
    żaśnieżone, ale czy tam wogóle da się gdzieś chodzić, coś zobaczyć? Wybaczcie moje durne pytania ale nie chciałabym jechać taki kawał drogi i nie skorzystać.
  • dorcia1234 27.02.13, 21:28
    na pewno dacie radę wejść w dolinki - polecam uroczą Strążyską,Dolinę za Bramką ( króciutki spacerek ) przejść można Kościeliską i Chochołowską. Dostępna będzie Scieżka nad Reglami- choć w zacienionych miejscach może leżeć śnieg. W wyższych górach śnieg będzie- w ubiegłym roku wejście na Giewont i na Kasprowy Wierch przez przełęcz miało śnieg powyżej kolan :-)
    Na Kasprowy można zawsze wjechać. Wejść będzie też można z cała pewnością na Nosala.
    Ja tam bym się nie wahała ani chwili żeby jechać :-)
    A zabrać tzreba dobre buty, coś w razie deszczu i przede wszystkim przewodnik. Nie liczyć za bardzo na przewodnik w internecie, w górach nie wszędzie jest zasięg.
    No i jadąc do Zakopanego na bank zabrać należy dużo kasy :-)
    dlatego my nocowaliśmy na Kalatówkach, zeby nas tzw"grań Krupówek" nie kusiła
    --
    www.pajacyk.pl
    *** GWIAZDKI 2001 ***
  • Gość: vjolka83 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.13, 22:41
    dzięki serdeczne, bardzo mi pomogłaś. Planujemy sobie jakieś trasy, a tu może nic z tego nie wyjść ze względu na pogodę i trzeba będzie planować "lżejsze" trasy. Jeszcze raz wielkie dzięki za podpowiedź :) Pozdrawiam
  • dorcia1234 01.03.13, 11:48
    w razie kiepskiej pogody polecam wyprawę do sąsiadów ( samodzielnie lub zorganizowaną ) do jaskini Lodowej i objazd okolic. Byliśmy tam w czasach przed samochodem :-) co małżonek sobie bardzo chwalił bo mógł swobodnie piwo do obiadu wypić :-)
    I zazdroszczę ci tej wyprawy bo my w tym roku nie damy rady ...
    --
    www.pajacyk.pl
    *** GWIAZDKI 2001 ***
  • agulka04 02.03.13, 12:18
    Jeżeli jedziecie samochodem to najlepiej nocować w okolicach Sierockie, Ząb ... - miejscowości położone są powyżej 1000m n.p.m więc są wspaniałe widoki. My mieliśmy tak pokój, że przy śniadaniu przez jedno okno było widac Giewont a przez drugie Rysy :-)
    Blisko do Zakopanego, bardzo blisko do Basenów Termalnych w Szaflarach.
  • krokus-zakopane 09.03.13, 10:22
    Prosimy zapoznać się z naszym Ośrodkiem na stronie www.krokus-zakopane.pl
  • martina-0 17.03.13, 00:49
    - Zakopane, pokoje ul. Brzozowa 20 pensjonaty-podhale.pl/pl/422/Willa-Bozena/
    - Bukowina Tatrzańska "Harnaś" www.harnas.bukowinatatrzanska.pl/
  • polityk432 22.03.13, 11:07
    Jeśli chodzi o strój w połowie kwietnia i ten rok, to raczej będzie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, W Tatrach pogoda potrafi być nieobliczalna. Generalnie Tatry to dobry wybór. Zakopane to piękne miejsce więc nie będziecie żałować wyboru :)

-----
    Pozdrawiam Adam Kowalski www.karpacz.net
  • domekwrabce 24.03.13, 18:15
    www.domekwrabce.com.pl

Zapraszamy do pieknej i spokojnej miejscowosci gdzie mozna wynajac nasz domek w Rabce.
    Dom w Rabce, który Państwu oferujemy jest piętrowym, drewnianym domkiem z dużym tarasem oraz przepięknym widokiem na góry.
    Oczywiście na czas pobytu domek w Rabce jest wyłącznie do Państwa dyspozycji.
    Cały dom w Rabce wynajmujemy już od 8 osób z możliwością nawet do 20 osób.
    Dużym atutem jest fakt, iż znajduje się z dala od głównej drogi, a zarazem niedaleko centrum.
    Nasz domek w Rabce posiada na parterze kuchnie ( całkowicie wyposażona zarówno w sprzęty AGD jak i naczynia),jadalnia, świetlica oraz dwa duże pokoje cztero osobowe. Dodatkowo na parterze są 2 łazienki.
    Natomiast na piętrze jest 5 pokoi, od dwu osobowych do cztero osobowych oraz łazienka.
    Dom w Rabce posiada także duży ogrodzony ogród z altanką idealnie nadającą się na grillowanie. Dodatkowo do państwa dyspozycji jest grill, stół do tenisa stołowego oraz parking. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

W pobliżu znajduje się kilka wyciągów narciarski – osobiście polecam Polczakówkę oraz Maciejowa. Ponadto Rabka oferuje liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i osób starszych m.in. lodowisko, Rabkoland, bardzo dużo ścieżek rowerowych oraz pieszych, tężnia, wieża widokowa oraz wiele innych.
    Rabka jest to malownicze i piękne miejsce, idealne dla ludzi którzy szukają relaksu, z dala od zgiełku i szybkiego tępa życia. Nasza miejscowość jest jednocześnie znakomitą „bazą wypadową" do dalszych wycieczek.
    Zapraszamy do zapoznania sie z oferta na naszej stronie.

www.domekwrabce.com.pl

--
    www.domekwrabce.com.pl
    www.dom-w-gorach.com.pl
  • Gość: vjolka83 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.13, 21:58
    Urlopik się udał! Pogoda świetna! Jesteśmy zadowoleni! Trochę pochodziliśmy po dolinkach, trochę po górach! Świetnie było! Na pewno jeszcze nie raz się wybierzemy! Dziękuję wszystkim za podpowiedzi :)
  • urlopunas 03.05.13, 12:43
    Witam. Zajrzyj TUTAJ na pewno coś znajdziesz.
  • Gość: vIKTOR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 22:53
    W Zakopanem polecam PARĘ OFERT
  • iwona0911 11.07.13, 16:27
    Znalazłam kilka fajnych ofert na WakacyjnyPirat. pl za nieduże pieniądze można zwiedzić fajne miejsca. Co sądzicie o takich ofetach?
  • Gość: turysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.13, 16:39
    Małe Ciche polecam, jedyne prawdziwe miejsce w Tatrach, podobnie jak Murzasichle

Pozdrawiam
    Zobacz Turystykę na Jurze Krakowsko Częstochowskiej
  • Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 21:37
    Byłem dwa lata temu i mam jak najbardziej pozytywne wspomnienia. Więcej znajdziecie w mojej relacji z nart w Małe Ciche.
  • marek.111 25.11.13, 19:41
    Tatry - dobry wybór :) Lubię te góry:) Jeśli chodzi o nocleg to podobało mi sie tutaj w Zakopanem :) Fajny klimat tej willi, taki typowo górski:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.